Wybory do Rady Gminy Jasło Okręg nr 9 Niegłowice-Brzyście

Tematy związane z gminami z okolic Jasła
smakosz_rjs
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 19 czerwca 2014, 22:22

Wybory do Rady Gminy Jasło Okręg nr 9 Niegłowice-Brzyście

Post autor: smakosz_rjs »

woolny
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 5 maja 2012, 16:35

Re: Wybory do Rady Gminy Jasło Okręg nr 9 Niegłowice-Brzyści

Post autor: woolny »

Czas na zmiany i to się mi podoba, była zmiana proboszcza w parafii teraz kolej na nowego radnego.
Informacje szybko się rozchodzą że na zebraniu obecni byli wicemarszałek Sejmu RP Marek Kuchciński i poseł na Sejm RP Bogdan Rzońca.
Niezłe wsparcie ! Tak trzymać !
bond
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 6 października 2012, 09:14

Re: Wybory do Rady Gminy Jasło Okręg nr 9 Niegłowice-Brzyści

Post autor: bond »

a co powiedzie o kandydatach w okręgu Rafineria???
woolny
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 5 maja 2012, 16:35

Re: Wybory do Rady Gminy Jasło Okręg nr 9 Niegłowice-Brzyści

Post autor: woolny »

Rada Miejska Jasła okręg nr 21 - Kandydaci:

JARECKI Tomasz Kazimierz
DZIĘGLEWICZ Andrzej Edward
JAGIELSKA Maria Kazimiera
NOWOSIELSKA Alicja Elżbieta
DYBAŚ Zbigniew Jakub

O każdym z kandydatów można coś kliknąć w internecie.

Kogo wybrać? trudna sprawa - ale głosowałbym na tych młodszych. Przede wszystkim pasuje iść zagłosować żeby później nie żałować!
krzys387
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 4 stycznia 2011, 12:12

Re: Wybory do Rady Gminy Jasło Okręg nr 9 Niegłowice-Brzyści

Post autor: krzys387 »

smakosz_rjs pisze:http://www.pawelzawada.pl

Polecam 100% !
16 listopada – wybierzmy mądrze, tak aby później nie narzekać!
markoviskonti
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 27 marca 2009, 21:24

Re: Wybory do Rady Gminy Jasło Okręg nr 9 Niegłowice-Brzyści

Post autor: markoviskonti »

Tomasz Jarecki mieszka w Trzcinicy jak może reprezentować interesy wyborców miasta na wsi trochę ta nietaktowne
netaraos
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 12 listopada 2014, 11:36

Re: Wybory do Rady Gminy Jasło Okręg nr 9 Niegłowice-Brzyści

Post autor: netaraos »

Mam takie pytanie co to się dzieje z obecnym wójtem p. Pankiewiczem, bo miała być to niby ostania kadencja w 2010,a chyba się spodobało i dalej kandyduje w dalszym ciągu. Co lepsze to tak poszperałam po PKW i co mnie po oczach bije to to że p.wójt w 2010 startował z Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość, natomiast już w 2011 jako kandydat do sejmu startuje już z listy Komitetu Wyborczego Polskiego Stronnictwa Ludowego. Hitem jest obecny rok 2014 p. wójt startuje Z Komitetu KWW Wspólnota Samorządowa Gminy Jasło.Panie wójcie zasadnicze pytanie: dlaczego nie pod "jednym szyldem" cały czas? Wiadomo ,że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę!Już najwyższy czas pokłonić głowę i podziękować za współpracę w Gminie, a dać szansę innym w końcu nigdzie nie jest napisane ,że te stanowiska to są dożywotnio.Sprawa dotyczy również niektórych radnych,którzy to siedzą, a raczej przyrośli tak mocno do stołka ,że siłą się nie chcą odessać,a raczej to im już różaniec pasuję wziąść do ręki i trochę się pomodlić ze względu na wiek niż dalej pchać się w politykę! Czas na zmiany moi drodzy!A jeśli nie macie honoru przyjąć tego do wiadomości na "klatę" no to już inna sprawa.Jestem nowa na forum -piszę to co myślę - jest przecież demokracja, a z pewnością coś prawdy w tym jest co napisane.Pozdrawiam zainteresowanych wyborami...
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Re: Wybory do Rady Gminy Jasło Okręg nr 9 Niegłowice-Brzyści

Post autor: ruda33 »

TOMASZ JARECKI JEST DOBRYM I WIARYGODNYM KANDYDATEM TEGO OKRĘGU W TRZCINICY MIESZKA ALE SPORO CZASU SPĘDZA W CIAGU DNIA W NIEGŁOWICACH NA PEWNO NIE KANDYDUJE DLA PIENIEDZY BO TE AKURAT MA.POZDRAWIAM .
netaraos
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 12 listopada 2014, 11:36

Re: Wybory do Rady Gminy Jasło Okręg nr 9 Niegłowice-Brzyści

Post autor: netaraos »

Witam ponownie. Dzisiaj to obliczyłam średnią wieku naszej Rady w Gminie i ku mojemu zdziwieniu wyszło w latach coś ok 59,30..... na osobę. No tak skoro najmłodszy radny ma obecnie 48, a najstarszy 69 to inaczej nie wyjdzie(wszystko do sprawdzenia w necie). I wcale nie mam tu nic do wieku i do starszych ludzi, no ale jest taka myśl aby wymienić Radę na młodych i niech teraz oni coś nowatorskiego pokażą.W końcu że młodzi to nie muszą być głupi jak to co niektórzy twierdzą.
ODPOWIEDZ