Wójt Gminy Jasło

Tematy związane z gminami z okolic Jasła
kriszna27
Obyty
Obyty
Posty: 59
Rejestracja: 7 grudnia 2012, 21:55

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: kriszna27 »

byly zastepca wojta jest juz w radzie powiatu
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: przemo232 »

Obiło mi się o uszy, że teraz inny Pan z Osobnicy ma być zastępcą p. Pankiewicza.

My tu gadu, gadu a za plecami bardzo dużo rzeczy się dzieje :/
polako516
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 3 października 2014, 18:34

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: polako516 »

A tak z innej beczki :) zobaczcie jaka fajna kultura na tym forum :) dyskusja na najwyższym poziomie z klasą ;)
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: przemo232 »

a wiesz Polako dlaczego ? ja Ci napisze ;) Dlatego że ludzie już po prostu mają dosyć tych wszystkich kłótni i zawiści, chcą po prostu spokojnie i szczęśliwie sobie żyć, a nie kłócić się na każdym kroku :) Jeżeli jest zgoda, można wszystko osiągnąć ;)
polako516
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 3 października 2014, 18:34

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: polako516 »

Dobrze, że chociaż tutaj, bo na innych forach tego nie widać hehe :cool:
Ale lepiej nie chwalić dnia przed zachodem słońca :D
kriszna27
Obyty
Obyty
Posty: 59
Rejestracja: 7 grudnia 2012, 21:55

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: kriszna27 »

Ja zawsze slucham ze spokojem kazdego i jestem zwolennikiem pokojowego nastawienia a nie jadki:)
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: przemo232 »

nie wie ktoś o co chodzi z jakimś radnym z Chrząstówki ?? Nie chce rozsiewać plotek, ale podobno był karany i go wyrzucili, ale dopiero 2 tyg. przed wyborami. Przed wyborami b sobie przypomnieli o nim...
Zubrówka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 2 lutego 2014, 18:33

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: Zubrówka »

Racja w Gminie jakaś zmiana by się przydała. A czy obecny Wójt nie jest przypadkiem już w wieku emerytalnym ? Podobno nawet nie za bardzo posługuje się komputerem :zalamany:
jan12
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 5 sierpnia 2014, 14:31

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: jan12 »

Oj czepiasz się,a na cholerę ma znać obsługę komputera.Komisja PKW nie zna się na komputerach i nic się nie stało,a że w Kongo szybciej liczyli głosy,to co?Oni wyżej stoją cywilizacyjnie.A tak poważnie ci co głosowali na Wójta znają się na komputerach?
verrox
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 18:44

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: verrox »

Oni raczej nie muszą (mówię o osobach starszych), a Wójt jako osoba publiczna powinien orientować się w tej dziedzinie (w końcu na tym będzie pracował to oczywiste), nie mówię że musi być prymusem ale chociaż zalążek, w końcu dzisiaj wszystko zależy od komputerów, ale też nie skupiajmy się na tym bo nie o komputery na dyskusja ;)
ewa10
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 17 stycznia 2012, 13:26

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: ewa10 »

Wójt nie ma nawet komputera w gabinecie :P
sparky74
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 3 lutego 2012, 16:16

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: sparky74 »

owszem nie ma! To jest osoba co na zdjęciach wygląda i na tym idzie, spójrzcie na twarz - zawsze jak "jezus " miłosierny (jako były SB ma wiele na sumieniu). Zawsze pokazać się, jak dobry wujcio. Niestety ma wszystko gdzieś, nie ma ani wiedzy ani umiejętności. Do tej pory wygrywał bo nikt w nic nie wierzył, że może być lepiej i tak ludzie głosowali. Nie wiem facet co jaja robił za SB od nastu lat, dalej nic nie wie, nic nie nauczył, a byliście tam i spotkaliście się z nim. Zawsze uśmiech świętego, bo nic nie wie - i obietnica zawsze ta sama, zajmiemy się. Oczywiście bez odzewu!!!
polako516
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 3 października 2014, 18:34

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: polako516 »

W pełni zgodzę się z przedmówcą ale jak widać większość ludzi się niestety na to nabiera. Zwłaszcza ludzie starsi (nie ubliżając nikomu), trzeba coś zmienić a wtedy będziemy mieć najlepsze porównanie tych dwóch Panów :oczami:

Zauważyłem, że P. Gorgosz chociaż publicznie na stronie jaslo4u.pl podziękował wszystkim za oddane głosy i prosi oczywiście o dalsze poparcie.
sparky74
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 3 lutego 2012, 16:16

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: sparky74 »

Nie wiem czy podziękował Pan Gorgosz, jeśli to zrobił szacun, znaczy szanuje wyborców! Jeśli macie program Pana Gorgosz to dajcie go na forum, bo ja go nie znam a chetnie sie zapoznam !!!! Wogóle program pana Gorgosza nigdzie nie był rozesłany, ludzie nie wiedzą o tym nic. Gdyby wiedzieli wszyscy, poczytali to z pewnoscia i w tej turze moglo by juz byc inaczej!. Powtarzam prośbę dajcie, prześlijcie programy do wszystkich, albo na tablicach ogłoszeń !!! Ludzie nie mają wiedzy na ten temat !
verrox
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 18:44

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: verrox »

Niestety aktualnie ulotki nie posiadam, gdzieś mi się zapodziała :/ Ale mniej więcej to co utkwiło mi w pamięci napisałem na stronie wcześniejszej ;)
Dołączam się do prośby o wstawienie ulotki :)
ODPOWIEDZ