Chotowa

Tematy związane z gminami z okolic Jasła
ka90
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 17 czerwca 2013, 11:51

Re: Chotowa

Post autor: ka90 »

kiedy zaczyna się sezon w chotowej?
Awatar użytkownika
CrazyVirus
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 301
Rejestracja: 22 czerwca 2009, 08:33

Re: Chotowa

Post autor: CrazyVirus »

Byłem tam kilka razy w zeszłych latach i jest ok. Tylko w godzinach "szczytu" może być problem ze znalezieniem wolnego miejsca na plaży :P
Jack26_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 18 października 2011, 07:25

Re: Chotowa

Post autor: Jack26_2005 »

Byłem w ostatnią Niedziele w Chotowej, szczerze mówiąc nie polecam. 10zł kroją za osobę powyżej 5 roku życia.Woda zimna jak cholera o kolorze (brązowy) i zapachu nie wspomnę.W poprzednich latach przynajmniej w cenie biletu można było kupić coś w barze (lody,frytki).Ludzi bardzo dużo.Jeśli miałbym porównywać , to zdecydowanie wolałbym rożnów lub klimkówkę , podobna odległość.Oczywiście najlepsza jest solina ale drugie tyle dalej.Wybór należy do Was.
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Chotowa

Post autor: sylwula13 »

Jack26_2005 pisze:Byłem w ostatnią Niedziele w Chotowej, szczerze mówiąc nie polecam. 10zł kroją za osobę powyżej 5 roku życia.Woda zimna jak cholera o kolorze (brązowy) i zapachu nie wspomnę.W poprzednich latach przynajmniej w cenie biletu można było kupić coś w barze (lody,frytki).Ludzi bardzo dużo.Jeśli miałbym porównywać , to zdecydowanie wolałbym rożnów lub klimkówkę , podobna odległość.Oczywiście najlepsza jest solina ale drugie tyle dalej.Wybór należy do Was.
czyli dokładnie za co się płaci ?
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: Chotowa

Post autor: President »

Dawniej było tak że w cenie biletu mogłeś sobie wybrać jedzenie Frytki,zapiekanki itp, teraz za to osobno trzeba płacić, chociaż nie wiem czy nie dostaje się jednej rzeczy w cenie biletu nie wiem jak jest teraz ale napewno nie tak jak 2-3lata temu..nie pamiętam już jak to było ostatnim razem
Osobiście tam mi się podoba plaża jest super, woda tez jest całkiem dobra jest wszystko dobrze zabezpieczone dokąd ile sięga woda itp...dla dzieci również jest ogrodzone miejsce:). Dla mnie Bomba! :)
Jack26_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 18 października 2011, 07:25

Re: Chotowa

Post autor: Jack26_2005 »

Płacimy tylko za bilet wstępu, inne atrakcje jak bary , ,Park linowy płacimy osobno, a rowerki 5zł - 2 osobowy/30minut i 10zł - 4osobowy/30 minut. Plaża,woda, i place zabaw ogólnie dostępne.Ludzi bardzo duuuuuużo a woda brudna i jak na tą porę to zimna.Tydzień wcześniej na Solinie dzieci wchodziły do wody "od strzała"
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: Chotowa

Post autor: President »

Jeszcze pogrzeje trochę i woda będzie jak tralala, bo też nie zapominajmy ile padało przez ostatnie dni...:)
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Chotowa

Post autor: mija »

Chotowa w miare spoko nie daleko , ale ja osobiście poleciła bym Gródek nad dunajcem też nie daleko plaża super i woda nawet jak popada jest cieplutka można popłynąć statkiem dookoła Rożnowa dzieci mają zniżke tak , że w sumie Chotowa a Gródek to jest na prawdę duża różnica , oczywiście każdy ma swoje zdanie :)
ODPOWIEDZ