Krempna

Tematy związane z gminami z okolic Jasła

Moderatorzy: hanka, paul_proteus

Awatar użytkownika
bezdomny85
Guru
Guru
Kontakt:

Re: Krempna

Post autor: bezdomny85 » 12 lutego 2007, 09:00

Niezłe widoki.Bardzo dobre domki.W sam raz dla tych,którzy pragną odpocząć od ciężkich chwil i zrelaksować się.Dobre miejsce na wakacje z dziewczyną,ale są też lepsze. :oczami:

Awatar użytkownika
Primo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Kontakt:

Post autor: Primo » 12 lutego 2007, 18:50

ogólnie rzecz biorąc fajna miejscówka. Ale ogólnie wole wybić sie na Nieznajową, bo bardziej wolę ubić się w lasy, gdzie jest zerowy dostęp do cywilizacji :) A % ze Słowacji przychodzą :D

Awatar użytkownika
Gołąb
VIP
VIP
Kontakt:

Post autor: Gołąb » 12 lutego 2007, 19:05

Primo w pełni się zgadzam tylko po % to ja zawsze sobie na Konieczną sam chadzam no chyba ze bardzo mnie droga do Nieznajowej zmęczyła to pozostaje jeszcze Radocyna :]

Hejowiec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Hejowiec » 30 kwietnia 2007, 11:24

Krempna rewelacja - teraz dodatkowo zalew w remoncie cos sie szykuje i do tego nowe przejscie graniczne w Grabiu :)

Nigdy nie zginie! Nasz powiat nigdy nie zginie! Nigdyyy nie zginieeee! :)

Awatar użytkownika
IIMII
Debiutant
Debiutant

Post autor: IIMII » 30 kwietnia 2007, 14:26

Krempna to piekna miejscowośc, a imprezki w domkach na długo pozostają w pameci :super:

Hejowiec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Hejowiec » 1 maja 2007, 18:38

Jeszcze 2 dni i Krempna wita :super:

grzess
Debiutant
Debiutant

Post autor: grzess » 1 maja 2007, 20:57

byłem tam kilka razy na imprezach, super było, te domki, no ale teraz słyszałem, że tam straszny syf jest

Awatar użytkownika
mLoDa
Guru
Guru
Kontakt:

Post autor: mLoDa » 1 maja 2007, 23:35

A ja wręcz przeciwnie. Widziałam nawet swego czasu zdjęcia po renowacji zalewu ( tfu, uregulowanej rzeczki ;) ), a wygląda to całkiem ok - no dobra, po prostu lepiej niż wcześniej. W każdym razie myślę, że tam może być juz tylko lepiej, bo skoro za czasów 'bagna' ludzie się tam przwijali, to teraz może być tylko ciekawiej :) Z resztą sama niedługo się tam wybieram, więc napiszę coś więcej po powrocie :)

Awatar użytkownika
PYSIEK
VIP
VIP

Post autor: PYSIEK » 3 września 2007, 19:45

Krempna dla mnie to wazne miejsce na mapie tam prawie 11 lat temu poznalem swoja zone :rotfl: zawsze chetnie tam wracamy jak tylko Jestesmy w Jasle

sylvuska
Stały bywalec
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: sylvuska » 3 września 2007, 21:01

A ma ktoś może namiar na jakieś większe domki w Krempnej? Najlepiej z tych drewnianych, piętrowych, bo tam są chyba pokoje ... ?

Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Kontakt:

Post autor: wuju » 3 września 2007, 22:34

Ano są tam pokoje, nawet moja koleżanka jest posiadaczką jednego. Bardzo zacny domek :ok:

Hejowiec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Hejowiec » 3 września 2007, 23:14

Sprawdz osrodek "Pod Jodłą" - maja pietrowe domki dla wiekszej ilosci osob, z zejsciem do zalewu. Pozdrawiam ;)

sylvuska
Stały bywalec
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: sylvuska » 4 września 2007, 07:55

Dzięki, Pod jodłą byłam, ale tam nie ma pokoi, no i strach o ten domek było, bo byłam tam na sylwestra :hyhy: więc jeśli ktoś jeszcze zna namiary na domki po drugiej stronie tego ośrodka pod jodłą ( tam są dwa duże drewniane) to proszę o kontakt na pw żeby nie robić reklamy nikomu :)

Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: nikita » 18 stycznia 2009, 22:28

z Krempną mam mnóstwo fajnych wspomnień z czasów zarówno gimnazjalnych jak i licealnych. świetne miejsce dla młodych ludzi, którzy chcą fajnie spędzić czas za niewielkie pieniądze. Krempna nieodłącznie kojarzy mi się z Kotanią (sąsiadującą miejscowością) i stadniną koni, która się tam znajduje.
przy stadninie jest domek dla turystów (głównie dla większych grup, ale nie tylko) wraz z salą kominkową. z tego co pamiętam, to po całym budynku biegały ukradkiem myszy, które powodowały niemałe zamieszanie :D
mimo, że bardzo boję się wszelakich zwierzątek z obrzydliwymi ogonkami z gatunku gryzoniowatych, wcale nie mam traumatycznych przeżyć z pobytu w tamtym miejscu, wręcz przeciwnie :D
bardzo fajne czasy :)

Awatar użytkownika
szara eminencja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: szara eminencja » 21 stycznia 2009, 20:32

nikita pisze: Krempna nieodłącznie kojarzy mi się z Kotanią (sąsiadującą miejscowością) i stadniną koni, która się tam znajduje.

Chodzi o stajnię "Rumak" w Kotani? Fajne miejsce. Dla mnie Krempna to przede wszystkim "Leśna" i klimat tam panujący :) Ale ponoć zamknięto ten lokal.

ODPOWIEDZ