Cieklin

Tematy związane z gminami z okolic Jasła
Awatar użytkownika
$wi@tas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 25 marca 2007, 17:25
Lokalizacja: Cieklin

Re: Cieklin

Post autor: $wi@tas »

Jak to nie ma :?: A ta słynna siłownia gdzie tyle się dzieje i o której tyle się mówi. Chodzi tam pewnie ponad 50% młodzieży (ja nie) i mówią że jest extra. A jak nie to zawsze są jeszcze "tyły" naszej pięknej szkoły... tam jest ciemno i wogóle :cool:
Awatar użytkownika
rybcia17
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 09:43
Lokalizacja: cieklin

Re: Cieklin

Post autor: rybcia17 »

w silowni :kwasny: tam nie jest cieplo i przytulnie to raz. dwa tam smierdzi a za szkola jest juz troche nie odpowiednia pora roku na zchadzki :znudzony:
Awatar użytkownika
$wi@tas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 25 marca 2007, 17:25
Lokalizacja: Cieklin

Re: Cieklin

Post autor: $wi@tas »

To rada jest prosta: Siedź w domu i po sprawie. Bo pizzerii napewno nie zbudują w Cieklinie. A nawet jak kiedy to pewnie nie wcześniej jak za parę lat. Trzeba umartwiać się przed TV, dobrą książka albo komputerem :zalamany:
Awatar użytkownika
rybcia17
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 09:43
Lokalizacja: cieklin

Re: Cieklin

Post autor: rybcia17 »

wiesz ale mi powiedziales najlepiej siedziec i nic nie robic....wedlug mnie jest takie zacofanie w cieklinie wlasnie przez to ze kazdy woli siedziec w domu niz cos zrobic zorganizowac
Awatar użytkownika
$wi@tas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 25 marca 2007, 17:25
Lokalizacja: Cieklin

Re: Cieklin

Post autor: $wi@tas »

To mam świetny pomysł: zorganizuj jakąś dyskoteke !!! Najlepiej co tydzień. Gdziekolwiek byle by w Cieklinie. Maże być na słynnej plebanii. No lub ewentualnie pewnie każdy zgodzi się na szkołe w Duląbce. I już nie będzie nudy. Zainteresowana czy wolisz się nudzić w domu :?: :D
Ostatnio zmieniony 22 października 2007, 19:34 przez $wi@tas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
rybcia17
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 09:43
Lokalizacja: cieklin

Re: Cieklin

Post autor: rybcia17 »

no coz najlepiej tak powiedziec ja nie pochodze z cieklina i nie mam takich dojsc jak niektorzy- maja wieksze mozliwosci w tej sprawie niz ja i nie rusza nawet palcem... powoli juz zaczynam rezygnowac z nadziei na to ze tu cos sie jeszcze wydarzy...nie bede juz nalegac...cieklin to nie jedyne miejsce na ziemi :kwasny:
Awatar użytkownika
vw maniak
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 17 października 2007, 18:44
Lokalizacja: jasło

Re: Cieklin

Post autor: vw maniak »

powoli rybcia czujesz coś do cieklina?? jak jesteś taka cwana to sama coś zorganizuj chęntnie wpadnę na disco pośmiać z [...]...
Awatar użytkownika
Bania
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 28 sierpnia 2007, 23:30
Lokalizacja: wyrwac fajne laski?

Re: Cieklin

Post autor: Bania »

Widzę że znów gorąco na forum, myslalem ze to jest spowodowane moja obecnoscia lecz sie mylilem :D Sa tu inni inicjatorzy... dalsza część postu nie zostala kontynuowana z powodu wybuchu nastepnej awantury :D
Awatar użytkownika
vw maniak
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 17 października 2007, 18:44
Lokalizacja: jasło

Re: Cieklin

Post autor: vw maniak »

co sie bendziemy czaić nie bania??
Agrafka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 223
Rejestracja: 25 stycznia 2007, 13:13
Lokalizacja: wścieklin

Re: Cieklin

Post autor: Agrafka »

Miałam pisać coś do pana xardasa, ale się powstrzymałam. Mówi się że głupszym się ustępuje ;) A co za tym idzie to napewno nikt nie jest tutaj zainteresowany życiem osobistym pewnego zarozumialca, który myśli, że jak ma grupkę kolegów koło siebie i jest z III gim to wszystko może :cwaniak:

A co tej pizzerii czy tam klubu słyszałam pewną plotkę co do tego, ale raczej nie ma sensu jej tutaj ujawniac z tego powodu, że nie za bardzo realna mi się wydaję...
xardars
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 19 października 2007, 23:15
Lokalizacja: Cieklin

Re: Cieklin

Post autor: xardars »

Już myślałem,że na temacie cieklin znowu pisze się o cieklinie a tej agraffce znowu coś nie pasuje ja już nie mam ci nic do powiedzenia ty mi zresztą tak samo przynajmniej tak mówiłaś w szkole więc proszę cię przestań i nie odpisuj na tego posta :padam: :mur:
Awatar użytkownika
rybcia17
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 09:43
Lokalizacja: cieklin

Re: Cieklin

Post autor: rybcia17 »

vw maniak pisze:wpadnę na disco pośmiać z [...]...

mam nadzieje ze nie miales na mysli mnie?!
Awatar użytkownika
Bania
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 28 sierpnia 2007, 23:30
Lokalizacja: wyrwac fajne laski?

Re: Cieklin

Post autor: Bania »

Przestańcie, jak nie macie zamiaru pisać o czymś sensownym to poprostu nie piszcie...

btw. Już sobie wyobrażam odpowiedz na mego posta w wydaniu Agrafki w 100% będzie taki sam... Wiec jeśli masz coś napisać to po prostu pomyśl

A propos pizzerii, clubu etc. to to nie przejdzie, nie tu w Cieklinie... Tak łatwo się mówi otworzyć aczkolwiek to nie jest takie prosty jak się wydaje... Po pierwsze nie ma gdzie, po drugie nie ma kto, po trzecie jak by Cieklin był odpowiednim miejscem na taki bar to by już był dawno, ale po co inwestować w coś co nie przetrwa... Dobra mówicie sobie a dotacje z UE na otworzenie biznesu, tak owszem ale to wymaga spełnienia szeregu wymóg inwestytora... Zostaje nam Plebania, okolice Handlowca i nasze kochane WCK :!:
Ostatnio zmieniony 23 października 2007, 21:54 przez Bania, łącznie zmieniany 1 raz.
Kakunia
Guru
Guru
Posty: 151
Rejestracja: 21 kwietnia 2007, 11:54

Re: Cieklin

Post autor: Kakunia »

wy jesteście bardziej uparci chyba niż osły nie obrażając tych zwierząt oczywiscie :P piszecie ze koniec tego tematu, tej bezsensownej gadki a dalej sie wracacie do tej sprawy
pogadajcie se lepiej o nierealnym powstaniu pizzeri czy choc by nawet klubu nocnego w Cieklinie ale dajcie se już siana z tą dziecinadą. Zaskakujące jest jakie niektórzy ludzie mają hobby :P
szkoda ze juz jesień bo tak to w pole byscie poszli i zajeli sie czyms konkretnym i pożytecznym :P
jak u was z sylwkiem ?:P bedzie jakas impreza gdzies czy cos? bo nie wiem czy sie wybierac ;)
Awatar użytkownika
vw maniak
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 17 października 2007, 18:44
Lokalizacja: jasło

Re: Cieklin

Post autor: vw maniak »

nie w temacie.. jakie WCK?

[ Dodano: 23 Październik 2007, 22:16 ]
ej ja wam powiem co powinni w Cieklinie otworzyć West Coast Customs na miejscu dawnego potocznie zwanego klubu... to by był interes;p
ODPOWIEDZ