Siatkówka kontuzje

Wszystko na temat siatkówki. Mecze, wyniki, opinie.

Moderator: paul_proteus

pozo
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Siatkówka kontuzje

Post autor: pozo » 18 lutego 2015, 15:49

Witam,
od pewnego czasu zapisałem się na trening siatkówki w szkole. Jednak po 2 miesiącach grania mam pęcherze na stopach... Byłem w aptece i dali mi jakieś plastry jednak one nic nie pomagają. Znacie może jakieś specjalistyczne plastry które łagodzą ból? Ja korzystałem z kinosio jednak one do końca mi nie pomogają..

pozo
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Re: Siatkówka kontuzje

Post autor: pozo » 19 lutego 2015, 16:09

Widzę że nikt się nie udziela... ktoś korzystał z takich plastrów ? http://sklep.fizjoterapeuty.pl/kinesiot ... x-5-m.html są one mega drogie jednak jeśl mają pomóc to chętnie je zakupie..

margo903
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: margo903 » 18 czerwca 2015, 07:58

Plastrów nie znam. Zastanawiam się jednak skąd problem z pęcherzami. Może masz złe obuwie? Bo raczej nie kojarzyłabym siatkówki jako przyczyny pęcherzy na stopach... Przy siatkówce częściej będą Ci potrzebne raczej maści chłodzące takie jak no. Maść niedźwiedzia Polarny lód http://www.produktnaturalny.pl/produkty ... larny-lod/, która chłodzi miejsce urazu i wspomaga regenerację.

Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP

Post autor: Jagoda Fioletowa » 18 czerwca 2015, 08:47

Tejpy kinesio na pęcherze? No co ty... Tejpy to ewentualnie można kleić jak masz obrzęk, wysięk spowodowany urazem. I to radzę udać się do fizjoterapeuty, który wie jak je przykleić. Bo to nie jest wszystko jedno. Na pęcherze to jakieś plastry compeed lub coś w tym stylu i radzę kupic dobre obuwie, bo chyba tutaj jest pies pogrzebany... :)

piotrek
VIP
VIP

Post autor: piotrek » 18 czerwca 2015, 18:59

to jeszcze nic, siatkarz regularnie niszczy swoje kolana - niektórzy nazywają to sportem dla zdrowia :)

pawel91
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: pawel91 » 30 grudnia 2015, 16:59

Higiena, dobre i czyste skarpetki, buty to podstawa, z biegiem czasu, po treingach, skóra na stopach stanie się twardsza.

ODPOWIEDZ