DLACZEGO USUNIĘTO Z KLUBU TRENERA LESZKA WIERZGACZA ???

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
Awatar użytkownika
cuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 15 lipca 2007, 10:25
Lokalizacja: Cuba

DLACZEGO USUNIĘTO Z KLUBU TRENERA LESZKA WIERZGACZA ???

Post autor: cuba »

Zasłużony trener piłki siatkowej dla miasta Jasła P. Leszek Wierzgacz został wyrzucony z klubu MKS MOSiR Jasło !!!! :krzeslem:
Wychowawcę wielu siatkarzy (i nie tylko) bez oficjalnego powodu potraktowano jak :cenzura: !!!
Czyja była to decyzja: zarządu ???? prezesa ???

DLACZEGO ???


Czy mamy w Jaśle za dużo dobrych trenerów piłki siatkowej ???
pionu
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 11 maja 2009, 14:34

Re: DLACZEGO USUNIĘTO Z KLUBU TRENERA LESZKA WIERZGACZA ???

Post autor: pionu »

myślisz ze ktoś ci powie dlaczego ??? na pewno nie .. :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany:
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: DLACZEGO USUNIĘTO Z KLUBU TRENERA LESZKA WIERZGACZA ???

Post autor: Pemek94 »

A czy to jest potwierdzona informacja?? Może sam chcial odejść bo jakby nie było już swoje lata ma (z całym szacunkiem), ale jeśli Go wywalili to jest hańba!
Awatar użytkownika
NOWY
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 7 kwietnia 2007, 02:17
Lokalizacja: UE

Re: DLACZEGO USUNIĘTO Z KLUBU TRENERA LESZKA WIERZGACZA ???

Post autor: NOWY »

Pemek94 pisze:A czy to jest potwierdzona informacja?? Może sam chcial odejść bo jakby nie było już swoje lata ma (z całym szacunkiem), ale jeśli Go wywalili to jest hańba!
Z tego co wiem, to niestety prawda. :wstyd: Hańba, to mało powiedziane :cenzura: . Pomimo wieku (z całym szacunkiem) był całym sercem oddany jasielskiej siatkówce. Czy tak można postępować z takimi ludźmi ??? :dobani:
matias
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 28 marca 2006, 16:34
Lokalizacja: Jasło

Re: DLACZEGO USUNIĘTO Z KLUBU TRENERA LESZKA WIERZGACZA ???

Post autor: matias »

nie wiem dlaczego ale na pewno go nie ma, trenuje nas ktoś inny.
Awatar użytkownika
mironrak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 305
Rejestracja: 18 maja 2009, 17:02
Lokalizacja: Okolice Jasła

Re: DLACZEGO USUNIĘTO Z KLUBU TRENERA LESZKA WIERZGACZA ???

Post autor: mironrak »

Nikt nie wie :dobani:
Awatar użytkownika
$Glutek$
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 24 lipca 2006, 18:42
Lokalizacja: Jasło_City

Re: DLACZEGO USUNIĘTO Z KLUBU TRENERA LESZKA WIERZGACZA ???

Post autor: $Glutek$ »

Grałem długo w MOSIRZE i powiem tak,trener Leszek W był oddany sercem jasielskiej siatkówce,ale jego sposoby trenowania i podejścia do zawodników były 'przestarzałe' pamietajmy o tym,że siatkówka stoi na coraz wyższym poziomie.Moim zdaniem dobrze się stało,żę odszedł a teraz objeli młodsi znacznie lepsi trenerzy.Pan Jerzy Ł oraz Marcin C.Trener Wierzgacz wg mnie,zasłużył sobie na szacunek za to,że długo utrzymywał wogołe siatkówke w Jaśle,w III lidze za powiedzmy sobie szczerze psie pieniądze.Za to ma u mnie propsy no i zwerbował i nauczył podstaw niektórych bardzo dobrych zawodników.Podstaw pisze,bo wpoił im siatkówke bez zaawansowanych szczegółów tej dyscypliny.Wierze,że nowi trenerzy osiągną znaczniejsze sukcesy od niego.
Wiem,że odsunieto go od władzy,ale nie chciał ustąpić swojego miejsca i nastały małe konflikty,ale tak to już jest jak człowiek nie może się pogodzić,że należy oddać 'władzę' młodszym,ambitniejszym trenerom.Pozdrawiam nową dwójkę trenerów i panią trener. :)
ODPOWIEDZ