Kobiety Plotkuja Plotkujmy i My :)

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
Metaxu
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 9 maja 2006, 12:52
Lokalizacja: GaMRaT RuLeZzz

Kobiety Plotkuja Plotkujmy i My :)

Post autor: Metaxu »

No panowie do dziela Poobgadujmy troche nasze miejskie niewiasty bo jak wiemy jest ich duza ilosc wystarczy spojzec na www.fotka.pl HuesHues ;) ®™
falstaff
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 52
Rejestracja: 28 marca 2006, 01:03
Lokalizacja: wziąść milion

Re: Kobiety Plotkuja Plotkujmy i My :)

Post autor: falstaff »

Trzeba przyznać że poziom jest wysoki i w wiekszosci to bez Photo Shop'a ;)
Awatar użytkownika
Metaxu
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 9 maja 2006, 12:52
Lokalizacja: GaMRaT RuLeZzz

Re: Kobiety Plotkuja Plotkujmy i My :)

Post autor: Metaxu »

Tak Tak Wyrobily Nam Sie Niewiasty W Naszym Malym Miescie Idzie Lato Rynek Pełen Pieknych Kobiet :) :P
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: Kobiety Plotkuja Plotkujmy i My :)

Post autor: natalijka »

Hahahaha.. pełen rynek pięknych kobiet...
Ten rynek to mnie zawsze śmieszyl, a teraz niedawno , co tak ciepło było, przechadzałam się obok... a na rynku paradowały gorące 12- stki :D :D :D Tak były wystrojone, takie jakieś błyskające, że chyba każdy się oglądał za nami. Eh..... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
bitelz
Guru
Guru
Posty: 119
Rejestracja: 6 maja 2006, 19:38
Lokalizacja: zza rogu

Re: Kobiety Plotkuja Plotkujmy i My :)

Post autor: bitelz »

a na rynku paradowały gorące 12- stki
przewaznie tam panuja. Rozowe pasy z cwiekami, biale kozaki po same jaja i tlenione peruki.
falstaff
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 52
Rejestracja: 28 marca 2006, 01:03
Lokalizacja: wziąść milion

Re: Kobiety Plotkuja Plotkujmy i My :)

Post autor: falstaff »

porozmawiajmy moze o czyms przyjemnym ;)
Awatar użytkownika
Metaxu
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 9 maja 2006, 12:52
Lokalizacja: GaMRaT RuLeZzz

Re: Kobiety Plotkuja Plotkujmy i My :)

Post autor: Metaxu »

Natalko ze ty sie nie malujesz to nie znaczy ze to jest superrr acz kolwiek racje bitelz ma Gorace 14 roox haha :P® ™
Awatar użytkownika
clinton*fucker
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 30 marca 2006, 15:47
Lokalizacja: Jasło

Re: Kobiety Plotkuja Plotkujmy i My :)

Post autor: clinton*fucker »

bitelz pisze:
biale kozaki po same jaja .


Białe kozaki? Nie zauważyłam tam takich ? :D Eeeee nie ma jak trampery :P Wysokie trampki i w trase ;) buźka :*

A lasek na Jasle jest dosć dużo, to fakt ;)
Awatar użytkownika
anka
Redaktor
Redaktor
Posty: 356
Rejestracja: 10 maja 2006, 14:19
Lokalizacja: z nienacka ;)

Re: Kobiety Plotkuja Plotkujmy i My :)

Post autor: anka »

Z tego co pamiętam (tak statystycznie rzecz biorąc),
to w Jaśle jest o 2000 kobiet więcej od mężczyzn. ;)

Metaxu ->
Kto powiedział, że Natalijka się nie maluje?
Trzeba znać umiar i umieć coś sobą prezentować... tyle. ;)
Awatar użytkownika
Metaxu
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 9 maja 2006, 12:52
Lokalizacja: GaMRaT RuLeZzz

Re: Kobiety Plotkuja Plotkujmy i My :)

Post autor: Metaxu »

Tak z gupa napisalem bo pojechala po tych 14stkach wiadomo ze czasem przesadzaja i szyja rozni sie od reszty twazy bo fluid zle dobrany hehe nie chcialem nikogo obrazic :) a co do twojej wypowiedzi Efffka Twoje tramperki rooxuja :))


PS. Gardełko Mnie Mniej Boli :P
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: Kobiety Plotkuja Plotkujmy i My :)

Post autor: natalijka »

Metaux nie napisałam nic o ich makijażu ;) Nic a nic :D A błyskające były dlatego... bo jedna była cała w cekinach :rotfl: :rotfl: :rotfl: i przepociesznie wyglądała.Nie napisałam też nic, że to są 14... bo to nie były 14.. a 12 :D Ale mniejsza z tym...
Ludzie się dziwią i szokują tym ,że jest tyle gwałtów na młodych dziewczynach, ale często wina leży właśnie też po stronie tych panienek, bo naprawde, aż za bardzo prowokują... :zawstydzony: No ale to już nie moja sprawa, każdy ma prawo do bycia takim, jakim chce :P
Awatar użytkownika
clinton*fucker
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 30 marca 2006, 15:47
Lokalizacja: Jasło

Re: Kobiety Plotkuja Plotkujmy i My :)

Post autor: clinton*fucker »

[quote="natalijka"]Ludzie się dziwią i szokują tym ,że jest tyle gwałtów na młodych dziewczynach, ale często wina leży właśnie też po stronie tych panienek, bo naprawde, aż za bardzo prowokują... :[/quote]

UUU troszke przesada. :wstyd: Dla takich zwyrodnialców którzy biorą kiedy chcą, a nie wtedy kiedy im się na to pozwala, nie usprawiedliwia nic. To, że dziewczyny prowokują to bardzo szerokie stwierdzenie. Po prostu wszystko idzie coraz szybciej, kazda dwunastka czy trzynastka chce być już starsza. Syndrom starej maleńkiej. :zawstydzony: Gdyby powodem gwałtów była prowokacja poprzez ubiór, to noszenie spódnic po kostki i zwynaciąganych swetrów załatwiłoby sprawe. A tak nie jest. :*
Awatar użytkownika
orestes
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 12 maja 2006, 19:27
Lokalizacja: z wielu miejsc

Re: Kobiety Plotkuja Plotkujmy i My :)

Post autor: orestes »

no wiesz natalia tu sie przychyle do opini panie clinton fucker(w ogóle skad ta ksywa)
nie możńa usprawiedliwiać fwałtu prowokacją. a już najmniej ty jako kobieta powinnas to robić
to że jakiemuś dewiantowi się wydaje ze dziewczyna skąpo się ubierajac zaprasza go do zabawiania się ja swiadczy o tym że jest chory psychicznie
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: Kobiety Plotkuja Plotkujmy i My :)

Post autor: natalijka »

Heh Oreś ;P Ale było wiele takich przypadków przecież, że jakiś chory zboczeniec był pobudzany tylko do swojego czynu poprzez skąpy stój panienki...
No ale jak już ktoś jest chory psychicznie to fakt faktem, czy panna będzie miała na sobie sweter po kolana, czy też mini spódniczkę to dokona tego co chce zrobić :| Takich to tylko za jaja powiesić;|
bitelz
Guru
Guru
Posty: 119
Rejestracja: 6 maja 2006, 19:38
Lokalizacja: zza rogu

Re: Kobiety Plotkuja Plotkujmy i My :)

Post autor: bitelz »

No ale jak już ktoś jest chory psychicznie to fakt faktem, czy panna będzie miała na sobie sweter po kolana, czy też mini spódniczkę to dokona tego co chce zrobić :| Takich to tylko za jaja powiesić;|
swoja droga, miniowka = mniej do sciagania, albo i wogole nic nie trzeba sciagac :P
Ja sie przychyle do opini natalijki, bo uwazam ze skapy ubior dziewczyny(ki) przyciaga facetow w dodatku niektorych za bardzo osmiela (szczegolnie tych po % ;] ).

PS> trampki po jaja tez rzadza, szczegolnie w kratke czarno-biala i czerwone sznurowki, wiekszej rozrywki na miescie nie znajde.
Zablokowany