Kobiety Plotkuja Plotkujmy i My :)

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Kobiety Plotkuja Plotkujmy i My :)

Post autor: Miś »

No to oczywista... ze to ulatwia.. i przyciaga... takie miniowki. a kiecka po kostki i sweter po kolana ... to jest jakas przekoda ? wedlug mnie nie.. najbezpieczniejsze to sa chyba spodnie... Bo taka miniowka+alkohol(badz jakas chemia)+ciemnosc... to bal(a) bym sie :niepewny:


PS> trampki po jaja tez rzadza, szczegolnie w kratke czarno-biala i czerwone sznurowki, wiekszej rozrywki na miescie nie znajde.
No bo to sa prawdziwi fani Ska i Punk Rocka a nie jakies takie :D aha ale bez rozowej spodniczki badz bluzeczki to juz nie sa prawdziwymi fankami :D
Awatar użytkownika
clinton*fucker
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 30 marca 2006, 15:47
Lokalizacja: Jasło

Re: Kobiety Plotkuja Plotkujmy i My :)

Post autor: clinton*fucker »

bitelz pisze: PS> trampki po jaja tez rzadza, szczegolnie w kratke czarno-biala i czerwone sznurowki, wiekszej rozrywki na miescie nie znajde.
Ze się tak zapytam, co masz do trampek? Sama nosze wysokie trampki i żebyś miał uciechę, to do tego mają sznorówy zalatujące pod ciemny róz. Wybacz, ale mieć obiekcje do kogoś tylko i wyłącznie o to, ze ubiera się w rzeczy Tobie nie pasujące, to przesada. Jesli ktoś lubi to chodzi. Osobiście twierdzę, że trampki to najwygodniejsze buty pod słońcem, a jesli do tego maja fajny wzór, czy kolor to jestem szczęśliwa. Pozdrawiam :*

[ Dodano: 2006-05-18, 18:32 ]
Miś pisze:
No bo to sa prawdziwi fani Ska i Punk Rocka a nie jakies takie :D aha ale bez rozowej spodniczki badz bluzeczki to juz nie sa prawdziwymi fankami :D

Czy spódnica, czy spodnie ja na łapach mam zawsze trampki. Hieh, jesli do spódnicy wyglądają kijowo, to i tak mnie to nie rusza :) Lubię i koniec. A, że taką muzykę lubię to inna paczka gwoździ ;) :*

[ Dodano: 2006-05-18, 18:40 ]
orestes pisze: pani clinton fucker(w ogóle skad ta ksywa)
Już odpowiadam. Otóż, dawno dawno temu (zaczyna się jak bajka ...) Odpowiem krótko i zwięzłowato. 4 lata temu miałam królika, a że jestem dość dziwna i rózne pomysły trzymają się mojej pomylonej często główki, to nazwałam go po prezydencku CLINTON. Królik zwiał, a jego imię przylgnęło do mnie. Któregoś pięknego dnia, kolega ze szkoły stwierdził, ze grał niegdyś w grę, bodajże o nazwie "Clinton the fucker" i bardzo mu się owa nazwa spodobała. Koledzy szybko podłapali i juz w niedługim czasie co druga osoba wołała do mnie poprostu FUCKER. Tak jest do dziś. Fucker to, Fucker siamto... idzie sie przyzwyczaić. Miało być krótko i zwięzłowato, ale że ja tak nie umiem, to się rozwięźle wytłumaczyłam ;) Pozdrawiam :*
Nobek
Guru
Guru
Posty: 108
Rejestracja: 9 maja 2006, 15:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Kobiety Plotkuja Plotkujmy i My :)

Post autor: Nobek »

Krulika pewnie chormony złapały i dlatego zwiał :D orestes co chcesz...fajna ksywa:):):):)
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Redaktor
Redaktor
Posty: 3
Rejestracja: 2 maja 2006, 17:17
Lokalizacja: Sanok :P

Re: Kobiety Plotkuja Plotkujmy i My :)

Post autor: Gwiazdeczka »

ee to widze, że gorące 13-nastki opanowują cały świat ,a nie tylko Sanok. Pare lat temu byłam na obozie jezykowym (Francuzi-Niemcy-Polacy) i właśnie wtedy zobaczyłam niemieckie gorące trzynastki i sie przeraziłam - poprostu masakra w granatowe kropki. Naszczęście naszym trzynastkom jeszcze troszke brakuje, ale niestety taka plaga napewno do nas dotrze :zalamany:
Awatar użytkownika
Princess Parano
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 7 maja 2006, 14:29
Lokalizacja: Vódka Ville

Re: Kobiety Plotkuja Plotkujmy i My :)

Post autor: Princess Parano »

a ja tam lubie czasami na nie sobie popatrzec przynajmniej jest sie z czego posmiac, bez nich jasielskie ulice byly by takie szare i nudne. Poza tym kazdy ma takiego idola na jakiego zasluguje a ze w ich przypadku jest to Doda i Mandaryna - mowi sie trudno.Jedno tylko co mnie w nich denerwuje to to ze na sile probuja udowodnic jakie to one nie sa dorosle i to przewaznie z nie najlepszym skutkiem
Awatar użytkownika
clinton*fucker
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 30 marca 2006, 15:47
Lokalizacja: Jasło

Re: Kobiety Plotkuja Plotkujmy i My :)

Post autor: clinton*fucker »

Rozrywka i smiech są w zyciu potrzebne w końcu ;) Nie narzekajmy, chociaż tyle zdrowego śmiechu z tego mamy ;) Nawet tapeciary są na tym świecie potrzebne. Ale trampek będę bronila zajadle! Są dwie rzeczy za które ręce poświęcę i w razie czego dam je sobie uciąć: basówka i trampki. I tego nie odbierze mi nikt. Yyy ... Zakrawa o fanatyzm ? Hiehs Buźki :*:*
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Kobiety Plotkuja Plotkujmy i My :)

Post autor: Miś »

Nie no trampki rzadza \m/ :d sam mam 2 pary takowych... chcialem sobie czerowne kupic.. ale niestety w jasle nie ma mojego numeru o takim kolorze:( pani w jednym sklepie to mi od grudnia sprowadza do dzis dnia.. na rynku pan od lutego i jakos nie moga mojego numeru przywiesc :( szkoda...:(
Awatar użytkownika
wojnarjaslo
VIP
VIP
Posty: 166
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:19
Lokalizacja: jasło

Re: Kobiety Plotkuja Plotkujmy i My :)

Post autor: wojnarjaslo »

dziewczyny co wy tutaj robicie :rotfl: przeciez to meskie pogaduchy
Awatar użytkownika
rap-dziewczyna
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 31 maja 2006, 11:49
Lokalizacja: Jasło

oj nie zgadzam sie !! protest

Post autor: rap-dziewczyna »

kobiety plotkują tylko wtedy jak ich facet nie zadowolił muszą jakos odreagować przecież : :rotfl: pzdr
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: Kobiety Plotkuja Plotkujmy i My :)

Post autor: natalijka »

oj...
kobiety plotkują tylko wtedy jak ich facet nie zadowolił muszą jakos odreagować przecież : :rotfl: pzdr
he he :) skąd Ty dziewczyno coś takiego wiesz :rotfl: :rotfl: :rotfl: :hyhy: :hyhy:
falstaff
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 52
Rejestracja: 28 marca 2006, 01:03
Lokalizacja: wziąść milion

Re: Kobiety Plotkuja Plotkujmy i My :)

Post autor: falstaff »

lepiej nie pytaj :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
rap-dziewczyna
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 31 maja 2006, 11:49
Lokalizacja: Jasło

hehehehe

Post autor: rap-dziewczyna »

falstaff pisze:lepiej nie pytaj :rotfl: :rotfl:



hehe dobrze powiedział :P skąd ja to wiem pytanie hehehe dzień dziecka dziś jupi :D :) pzdr
Awatar użytkownika
Krzysiek
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 21 lipca 2006, 21:56
Lokalizacja: Szemud

Re: Kobiety Plotkuja Plotkujmy i My :)

Post autor: Krzysiek »

A ładne są u Was dziewczyny? Bo myślałem o odwiedzeniu Waszego miasta, tylko trochę daleko mam. Ale czego się nie robi dla dziewczyn.
weronikoslawa
Guru
Guru
Posty: 156
Rejestracja: 6 czerwca 2006, 20:24

Re: Kobiety Plotkuja Plotkujmy i My :)

Post autor: weronikoslawa »

no to ba (wypowiedź dziewczyny:p)
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Kobiety Plotkuja Plotkujmy i My :)

Post autor: Miś »

jak talala :D
Zablokowany