Sport i dieta

Kobiety zakaz wstępu :]

Moderatorzy: paul_proteus, President

Matejka
Debiutant
Debiutant

Re: Sport i dieta

Post autor: Matejka » 10 lipca 2018, 17:05

Kurde! Jaka agresja! Zerknęłam jakby co do tego sklepu i mają super rzeczy i ceny też w porządku. Sama jeżdżę na rowerze sporo, często chodzę do sklepów stacjonarnych, sportowych, ale przeraża mnie to, jaki słaby mają wybór i jakie wysokie ceny, więc akurat nie uważam, żeby wrzucanie tutaj namiarów na fajne sklepy w sieci było jakoś szczególnie durne! Mów za siebie! Nie za nas wszystkich!

barteksmolinski
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Post autor: barteksmolinski » 24 sierpnia 2018, 13:09

Najlepszą formą wysiłku jest pływanie. Bardzo dobrze wpływa na mięśnie i na kręgosłup.

gregor80
Debiutant
Debiutant

Post autor: gregor80 » 6 września 2018, 22:11

ja to na basen lubie skoczyć

Ambrozja22
Debiutant
Debiutant

Post autor: Ambrozja22 » 29 października 2018, 09:46

Ja akurat jem co chcę i nadrabiam to bieganiem codziennie, chociaż po 30 minut. Dawniej biegałam z aplikacją na smartfon, ale przerzuciłam się na zegarek sportowy Suunto z nawigacją. Zamawiałam online na Zegarownia.pl i dostałam 10 % rabatu, trzeba było tylko wpisać kod ,,Fitbodies'' :)

President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: President » 20 kwietnia 2019, 17:47

pakooo pisze:
20 kwietnia 2019, 06:44
A czy są tu osoby, które znają się na suplementacji? Zamierzam zacząć stosować pewne suplementy takie jak np. https://musclepump.pl/kreatyna/ tylko mam również kilka pytań do osób doświadczonych m.in takie, jaki jest najlepszy czas na przyjmowanie suplementów? Miesiąc po ćwiczeniu, dwa czy ile?
Podejdź nawet do Xtreme Jasło, tam są odpowiednie osoby, to ci powiedzą co i jak. Nie ma reguły po jakim czasie mozna zacząć przyjmować suplementy.
Można po dniu,można po miesiącu... Ale tak odemnie to od razu jeśli dopiero zaczynasz z ćwiczeniami to myślę ze kreatyna żadna ci nie jest potrzebna, poćwiczyć trochę do pewnego stopnia, aż troszkę przystawi i wtedy kupic kreatynkę i lecieć dalej :hyhy:
Na początku dobry intensywny trening w zupełności wystarczy. :cisza:

waxxx
Debiutant
Debiutant

Post autor: waxxx » 28 kwietnia 2019, 20:52

A co ci dadzą suplementy? Najważniejsza jest dieta i treningi

Kinia12
Początkujący
Początkujący

Post autor: Kinia12 » 15 maja 2019, 20:43

Na diecie rozpisanej przez dietetyka z Natury jestem od pół roku i już -11 kg ;) Treningi na siłowni 3 razy w tygodniu i są efekty :) Pierwsze tygodnie najgorsze, potem to już leeeci :)

ODPOWIEDZ