Ona nie ma ochoty na seks. Czemu?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
Tulix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 295
Rejestracja: 15 lipca 2011, 23:07

Re: Ona nie ma ochoty na seks. Czemu?

Post autor: Tulix »

Może jej spowszedniało? Jest coś takiego jak temperament seksualny i najwidoczniej Twoja partnerka nie ma takich potrzeb jak Ty. Doceń że nie masz nimfomanki (bo prawdopodobieństwo że Cię wystawi z kimś innym wtedy drastycznie rośnie) i że Cię też nie maltretuje za często (mam takiego kumpla co ma potworne doły pod oczami i waży 50kilo, taki szczęściaż)

Ja myślę że każda statystyczna Polka tak ma - Wiecznie niezadowolona z sytuacji zyciowej/materialnej (przede wszystkim) i łatwo biorąca za wytyczną/normę wszystko co zobaczy na ladzie sklepu albo na reklamie w tv. Dziewczyny nie chcą być gorsze niż rówieśniczki, więc wychodzą za mąż po części z poczucia obowiązku (bo jak to mam 30 i panna a kumpela etc..) a potem trudy życia je przerastają, rola społeczna matki wpycha w depresję (bo przecież "miało być tak pięknie", że sparafrazuję jedną mądrą piosenkę niejakiego Happysadu) i przychodzi szara codzienność.
Znam na pęczki przypadków gdzie zaraz po ślubie kobieta przeszła metamorfoze i przyjęła jedyną słuszną postawę narzekającej, nieszczęśliwej i niedocenianej kury domowej (bo taki wzorzec wyniosła z domu) zamiast sie zwyczajnie rozwijać, eksplorować i wziąć coś więcej z tego życia (szczególnie póki to młode i jeszcze ładne/puchate że tak to ujmę). W moim pokoleniu widzę falę rozwodow, i myślę że to właśnie to - zero przygotowania do życia i ogromna pretensjonalnosc/oczekiwania.

Na pocieszenie dodam: poczekaj aż będziesz miał dzieciaki:)
areo1234
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 16 października 2009, 18:56

Re: Ona nie ma ochoty na seks. Czemu?

Post autor: areo1234 »

a może po prostu ma innego? :hurra:
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Ona nie ma ochoty na seks. Czemu?

Post autor: ananasek »

Tulix pisze:Może jej spowszedniało? Jest coś takiego jak temperament seksualny i najwidoczniej Twoja partnerka nie ma takich potrzeb jak Ty. Doceń że nie masz nimfomanki (bo prawdopodobieństwo że Cię wystawi z kimś innym wtedy drastycznie rośnie) i że Cię też nie maltretuje za często (mam takiego kumpla co ma potworne doły pod oczami i waży 50kilo, taki szczęściaż)

Ja myślę że każda statystyczna Polka tak ma - Wiecznie niezadowolona z sytuacji zyciowej/materialnej (przede wszystkim) i łatwo biorąca za wytyczną/normę wszystko co zobaczy na ladzie sklepu albo na reklamie w tv. Dziewczyny nie chcą być gorsze niż rówieśniczki, więc wychodzą za mąż po części z poczucia obowiązku (bo jak to mam 30 i panna a kumpela etc..) a potem trudy życia je przerastają, rola społeczna matki wpycha w depresję (bo przecież "miało być tak pięknie", że sparafrazuję jedną mądrą piosenkę niejakiego Happysadu) i przychodzi szara codzienność.
Znam na pęczki przypadków gdzie zaraz po ślubie kobieta przeszła metamorfoze i przyjęła jedyną słuszną postawę narzekającej, nieszczęśliwej i niedocenianej kury domowej (bo taki wzorzec wyniosła z domu) zamiast sie zwyczajnie rozwijać, eksplorować i wziąć coś więcej z tego życia (szczególnie póki to młode i jeszcze ładne/puchate że tak to ujmę). W moim pokoleniu widzę falę rozwodow, i myślę że to właśnie to - zero przygotowania do życia i ogromna pretensjonalnosc/oczekiwania.

Na pocieszenie dodam: poczekaj aż będziesz miał dzieciaki:)
Jasne ... tylko polki nie mają ochoty na seks codziennie. Kobiety innych narodowości są super kochankami i prawdziwymi seks maszynami :rotfl:
Awatar użytkownika
Tulix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 295
Rejestracja: 15 lipca 2011, 23:07

Re: Ona nie ma ochoty na seks. Czemu?

Post autor: Tulix »

ananasek pisze: Jasne ... tylko polki nie mają ochoty na seks codziennie. Kobiety innych narodowości są super kochankami i prawdziwymi seks maszynami :rotfl:
Jakbym tak uważał to poszukałbym sobie Brazylijki (te ponoć mają "ogień pod spódnicą", jak to mój kolega Hiszpan fajnie określił;) Polkom nic w temacie nie brakuje) Powiedziałem (a moze raczej chodzilo mi o): znam wiele przypadków.
lepidopterologia
Guru
Guru
Posty: 188
Rejestracja: 22 kwietnia 2013, 04:39

Re: Ona nie ma ochoty na seks. Czemu?

Post autor: lepidopterologia »

Może potrzeba jej urozmaicenia :hyhy:

Obrazek
lol666
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 27 maja 2013, 19:19

Re: Ona nie ma ochoty na seks. Czemu?

Post autor: lol666 »

areo1234 pisze:a może po prostu ma innego? :hurra:
Zazwyczaj w najbardziej oczywistych kwestiach "tkwi" prawda. :chytry:
PS - to nie ja, żeby nie było. :cwaniak:
treneiro99
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 18 marca 2011, 22:21

Re: Ona nie ma ochoty na seks. Czemu?

Post autor: treneiro99 »

musisz najpierw pobawic sie w detektywa,lepiej sprawdz czy nie ma kogos innego bo coz mi tu smierdzi a znam podobne sytuacje...
tomogedac
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 28 sierpnia 2015, 17:08

Re: Ona nie ma ochoty na seks. Czemu?

Post autor: tomogedac »

Przejrzyj jej fejsa albo smsm to sie dowiesz :P
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Ona nie ma ochoty na seks. Czemu?

Post autor: ananasek »

tomogedac pisze:Przejrzyj jej fejsa albo smsm to sie dowiesz :P
Nie oceniaj wszystkich swoją miarą, albo miarą swojej dziewczyny.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Ona nie ma ochoty na seks. Czemu?

Post autor: dragoness »

tomogedac pisze:Przejrzyj jej fejsa albo smsm to sie dowiesz :P
Jak jest idiotką, to może coś znajdziesz. Jeśli jest inteligentna, to usuwa wiadomości :P A przyczyn może być setki; albo są dzieci, albo dzieci nie ma, albo kłopoty w pracy, albo brak pracy... wyliczać można do wieczora. A nie prościej porozmawiać?
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Ona nie ma ochoty na seks. Czemu?

Post autor: człowiek z lasu »

Może zwyczajnie podnosi poprzeczkę. Zupa Ci smakuje, drugie danie Ci smakuje, czy codziennie jesz makaron z serem? Jeśli odpłynęła do innego portu, to szanse na zatrzymanie tego procesu masz niewielkie, czego Ci zresztą nie życzę. Jeśli Ci zależy, trzeba chyba zacząć od rozmowy o życiu, a nie o bzykaniu.
amatorski
Ekspert
Ekspert
Posty: 81
Rejestracja: 30 maja 2013, 11:08

Re: Ona nie ma ochoty na seks. Czemu?

Post autor: amatorski »

Z jakiegoś powodu ten wątek przypomniał mi stary skecz kabaretu limo

https://www.youtube.com/watch?v=GJSJx1dT32Y
menua
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 24 marca 2015, 20:34

Re: Ona nie ma ochoty na seks. Czemu?

Post autor: menua »

lol666 pisze:
areo1234 pisze:a może po prostu ma innego? :hurra:
Zazwyczaj w najbardziej oczywistych kwestiach "tkwi" prawda. :chytry:
PS - to nie ja, żeby nie było. :cwaniak:
Coś w tym może być...
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Ona nie ma ochoty na seks. Czemu?

Post autor: Joziiiin »

karest pisze:Witam.Od jakiegoś czasu mam problem z moją kobietą. Nie ma zupełnie ochoty na seks. Kiedyś robiliśmy to praktycznie codziennie. Obecnie jak raz na tydzień czy raz na dwa tygodnie wyproszę to sobie u niej to jest dobrze :P Ona oczywiście problemu nie widzi. Probowałem z nią rozmawiać i ta mówi,ze w dłuższych związkach to normalne, że jest zmęczona i takie tam baju baju. Tak naprawdę to nie mamy obecnie dzieci, nie mamy żadnych większych problemów oraz obowiązków tak więc o co biega? Czemu jest jak jest?
Sprawdź czy ktoś Cię nie wyręcza.... Kiedyś w necie znalazłem fajny sposób by przekonać się czy coś jest na rzeczy: wyślij jej do pracy bukiet kwiatów bez info od kogo. Jak się w domu nie przyzna to już chyba będziesz wiedział....
Awatar użytkownika
Cieba
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 4 lutego 2016, 21:23

Re: Ona nie ma ochoty na seks. Czemu?

Post autor: Cieba »

lepidopterologia pisze:Może potrzeba jej urozmaicenia :hyhy:

Obrazek
Ahahahha)
ODPOWIEDZ