Jakie środki na potencję działają

Kobiety zakaz wstępu :]

Moderatorzy: paul_proteus, President

Awatar użytkownika
tal
Obyty
Obyty

Jakie środki na potencję działają

Post autor: tal » 30 listopada 2015, 10:06

Witam. Proszę tutaj o poważne odpowiedzi. Od jakiegoś czasu zauwazyłem u siebie bardzo duże problemy z potencją. Nigdy ich nie miałem a zaczeły się jak zmieniłem pracę na inną bardzije stresującą. Nie mam również możliwości aby zdrowo się odżywiać bo często jestem w trasie. Pracy nie zmienie bo jest dobrze płatna. Oraz nie chciałbym za bardzo iść na razie do lekarza.
Zastanawiałem się nad jakimś środkiem na potencję .Czytałem opinie o poszczególnych ale zastanawiam się ktore są skuteczne a które nie. Czy może ktoś z Was przyjmował takie środki na potencję? Czy były skuteczne?

Awatar użytkownika
kater
Guru
Guru

Re: Jakie środki na potencję działają

Post autor: kater » 2 grudnia 2015, 10:14

tal pisze:Witam. Proszę tutaj o poważne odpowiedzi. Od jakiegoś czasu zauwazyłem u siebie bardzo duże problemy z potencją. Nigdy ich nie miałem a zaczeły się jak zmieniłem pracę na inną bardzije stresującą. Nie mam również możliwości aby zdrowo się odżywiać bo często jestem w trasie. Pracy nie zmienie bo jest dobrze płatna. Oraz nie chciałbym za bardzo iść na razie do lekarza.
Zastanawiałem się nad jakimś środkiem na potencję .Czytałem opinie o poszczególnych ale zastanawiam się ktore są skuteczne a które nie. Czy może ktoś z Was przyjmował takie środki na potencję? Czy były skuteczne?
Wydaje mi się,że problemem jest tutaj stres. Jeśli masz denerwującą pracę to nic dziwnego,ze widzisz u siebie takie problemy.Ma to bardzo duży wpływ ( swego czasu równięż miałem stresującą pracę i zdarzały mi się taki słabsze dni). Wypracuj sobie jakieś techniki relaksacyjne bo pracując tak dalej zamęczysz się w końcu. Poza tym praca to nie wszystko.
Środki na potencję są lepsze oraz gorsze. Sam wspomagam się obecnie potency therapy .Jest to bezpieczny środek ,ziołowy suplement. Efekty widzisz już po kilku dniach.

Awatar użytkownika
tal
Obyty
Obyty

Post autor: tal » 2 grudnia 2015, 11:44

No właśnie nie mam opcji aby ją zmienić. Długo się starałem o awans tak więc nie bedę tego niszczył . Zastanawiałem się nad viagrą i widziałem, że można ja nawet zamówić przez internet ale z drugiej strony czy człowiek się od tego nie uzależnia ? Czy nie jest tak,że weźmie jedna tabletkę a potem musi je cały czas brać bo bez nich wcale nie możę? Nie wiem czy chciałbym coś takiego ;/

kicius
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: kicius » 1 marca 2016, 21:55

Dieta czasem mało skuteczna. Lepiej wziąć odpowiednie środki jak Long Men

owsiana
Debiutant
Debiutant

Post autor: owsiana » 3 marca 2016, 08:20

Nie musisz brać viagry, jest jeszcze kamagra - http://shop-kamagra.pl/ Łykasz ja 1-2 godziny przed stosunkiem i już. To suplement diety pozytywnie wpływający na potencję. Jeśli jednak nie chcesz łykać tabletek to pozostaje ci albo zaakceptować stan rzeczy albo udać się do seksuologa na terapię.

MarcinPoniewczas
Obyty
Obyty

Post autor: MarcinPoniewczas » 7 kwietnia 2019, 10:52

Najlepsze na potencję to są nagie kobiety, które znaleźć można chociażby na tej stronie: http://www.nagiesensacje.com/, bo jak po harcach na tej stronie nie stanie to wówczas problem jest jednak. Jednak problem ma miejsce i trzeba pójść do lekarza :)

ODPOWIEDZ