Pomoc w fotografii koncertowej

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
ehangeto4
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 21 września 2020, 16:15

Pomoc w fotografii koncertowej

Post autor: ehangeto4 »

Odpowiadam za całą produkcję w kościele, w którym pomogłem rozpocząć 7 lat temu. Staramy się mieć dobrą obecność w mediach społecznościowych, a przez ostatnie kilka lat mieliśmy członka, który był fotografem procesyjnym. Przynosiła aparat i biegała, robiąc zdjęcia zespołu / pastora i tak dalej. Nic wielkiego - prawdopodobnie 5-10 minut strzelaniny. Nasz układ był taki, że po prostu zostawiła mi kartę pamięci, a ja znajdowałem zdjęcia, które mi się podobają i ich używałam. Oczywiście zawsze przyznawano kredyt i co miesiąc wypłacaliśmy jej stypendium.

Cóż- ruszyła się. Więc na jakiś czas spadło na mnie, aby pobrać potrzebne nam zdjęcia. Mam niewielkie doświadczenie - rozumiem podstawy fotografii i czym się różnią.

Mam Canona M50 z obiektywem 55-200. Nasze usługi są „nowoczesne” - głośna muzyka, ciemny pokój z aktywnym oświetleniem scenicznym i tym podobne. W zasadzie fotograficznie można to porównać do koncertu.

Jakie ustawienia byście wszystkim polecali? Obecnie walczę. Robię kilkaset ujęć i bardzo niewiele wychodzi tak, jak bym chciał.

Dzięki za wszelką pomoc.
ODPOWIEDZ