Panowie zawsze mają rację.

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Panowie zawsze mają rację.

Post autor: avicularia »

dragoness pisze:ja tam podtekstów nie lubię. A co do "lenistwa" panów, to nie zawsze ich wina. Tak zostali wychowani przez swoje mamusie. Niektórzy. A jak wy wychowujecie synków? Jest ciągłość pokoleniowa?
A tu się zgodzę. Kobiety wychowują mężczyzn dla kolejnych kobiet ( już chyba o tym pisałam hmm..)
Niemal całują swoich paniczów po jajeczkach , lewe, prawe, prawe , lewe, a potem się dziwią ,ze nie szanują oni ich samych ani swoich żon.
Małolaty też mają w tym swój udział. Świecą cyckami i doopami po portalach, latają jak suczki za swoimi gachami, kopcą cygary, chleją wódę, plują, bluzgają, grają w słoneczka i inne ,,atrakcyjne gry" a potem oczekują szacunku i żeby się ktoś z ich zdaniem liczył. Żenuaa
Awatar użytkownika
Tulix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 295
Rejestracja: 15 lipca 2011, 23:07

Re: Panowie zawsze mają rację.

Post autor: Tulix »

avicularia pisze: Kobiety wychowują mężczyzn dla kolejnych kobiet ( już chyba o tym pisałam hmm..)
Niemal całują swoich paniczów po jajeczkach , lewe, prawe, prawe , lewe, (...)
:rotfl: Dobre!:) I chociaż brzmi śmiesznie to smutne I prawdziwe. Znam kilka takich przypadków.

To prawda że chłopy bywają leniwe, zwłaszcza kiedy to kobieta przejmuje inicjatywę w życiowych sprawach. Typowy chłop wróci z pracy to jest zmęczony, zje obiad, włączy telewizor, otworzy piwo i odpoczywa. (Mało kto po jednej robocie leci zaraz do następnej - ale taki chłop to skarb, i bywa często niedoceniany)

Statystyczna kobieta sprząta, gotuje, prasuje, pierze i przede wszystkim - zajmuje się dziećmi. No bo chłop jest zmęczony. Znowu wale stereotypy, ale prawda jest taka że kobieta z dzieckiem wykonuje przeważnie 70% wszystkich aktywności w domu.

Z doświadczenia wiem że kobiety są bardziej porządne - mało spotkałem w życiu typowych "gnojar" (a mieszkałem już dużo po akademikach i stancjach), a jak spotkałem to żywiłem do niej ukrytą pogardę. A jak w domu jest idealnie czyściutko - to będzie to raczej zasługa dobrego wychowania własnie kobiety.
Kolegów natomiast którzy robili syf spotkałem od groma - no bo mama zawsze odkurzała, etc. No i potem jeśli rola takiego w rodzinie nie zaowocuje naganianiem lepszych pieniążków (bo wtedy typ jest usprawiedliwiony - charuje, to mu się należy odpoczynek) to kobieta ma z nim przewalone. I rodzą się konflikty.
Awatar użytkownika
CrazyVirus
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 301
Rejestracja: 22 czerwca 2009, 08:33

Re: Panowie zawsze mają rację.

Post autor: CrazyVirus »

Faceci w życiu mają nieco lżej - nie muszą donosić ciąży; jeśli robią karierę to mają większa szansę na ciągłość pracy (wiele kobiet nie planuje dzieci na poczet pracy zawodowej) no i tym sposobem na 8 prezesów spółek przypada może 2 prezesowe.
Nie powiedziałbym. Wszystko zależy od tego jak małżonkowie ze sobą współpracują. To, że nie noszą ciąży to nie znaczy, że mają lżej. Poza tym jeśli kobieta nie chce to nie będzie ciąży nosiła. Nie zapominaj, że nie brakuje rodzin w których tylko mezczyzna pracują i to fizycznie po 10h dziennie lub więcej i to on jest głownym zrodlem utrzymania. Kobiety też powinny pracować, nie twierdze, że tak ciężko jak mężczyźni bo jednak my mamy ciała przystosowane do cięższej pracy fizycznej, ale nie powinno być tak, że ona jest na utrzymaniu partnera. Wcale nie brakuje panienek, które w [...] mają edukacje, a ich jedynym pomysłem na życie jest znalezienie sobie bogatego partnera. Jeśli dalej drążyć ten temat: kobieta zawsze może pokazać cycki, albo po prostu uświadczyć usługę seksualną za pieniądze i spokojnie znajdzie na to chętnych. My raczej takiej możliwości nie mamy, no chyba, że ktoś jest gejem to może mu się uda.
Tak na prawdę to czy będzie miała dana osoba lżej w życiu w dużej mierze zależy od niej samej. Płeć nie ma większego znaczenia.
Awatar użytkownika
lena
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 18:58

Re: Panowie zawsze mają rację.

Post autor: lena »

Magladenka pisze:No tak, kobiety lubią różne podteksty i chcą, żeby mężczyźni zgadywali co mamy na myśli. Ale panowie są często tacy leniwi, że nie domyślą się, że trzeba by chleb kupić, kiedy wiadomo, że żona np. cały dzień poza domem, a na następny dzień sklepy zamknięte. No nie da rady, po prostu wymyślić tego, że jutro będzie się chciało jeść. No i jak nie nabrać takiego nawyku, że wszystko trzeba mieć pod kontrolą, wiedzieć gdzie co w domu jest i ile tego jest, wszystko zaplanować, wszystko mężowi pokazać, dać instrukcje co ma zrobić i jak ma zrobić. Panowie są bardzo wygodni i bardzo nie lubią kiedy się im wypomina błędy.
Trochę przesadzasz. Nie żebym broniła facetów, ale jednak jakiś podział ról w małżeństwie wychodzi na dobre.Myślę że jednak jako kobieta to Ty powinnaś pomyśleć o chlebie . Z kolei jeśli potrzbny jest jakiś remoncik w domu to On powinien wiedzieć jakie przykładowo dyble, śruby, wiertła itd potrzeba .Trochę to uogólniłam ale naprawdę jeśli będziesz strzelać focha za to że nie myśli o kupnie cukru, mąki czy czegoś tam jeszcze oj to nie wróżę niczego dobrego. A tak a propo rzuć hasło że jutro chętnie zrobiłabyś grilla z przyjaciółmi .........myślę że jeszcze dziś poleci na zakupy i o niczym nie zapomni ;) .
I na koniec wracając do tematu JEDYNA MOŻLIWOŚĆ ŻONATEGO MĘŻCZYZNY, BY W DOMU MIEĆ RACJĘ, TO PRZYZNAĆ RACJĘ ŻONIE :D
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Panowie zawsze mają rację.

Post autor: antykieckowy »

Faceci w życiu mają nieco lżej- nie muszą donosić ciąży; jeśli robią karierę to mają większa szansę na ciągłość pracy (wiele kobiet nie planuje dzieci na poczet pracy zawodowej) no i tym sposobem na 8 prezesów spółek przypada może 2 prezesowe.
p. Freud określił takie podejście jako kompleks nieposiadania penisa (inaczej zazdrość o członek)


a teraz chodźmy i ukamienujmy kilku facetów bo nie muszą zachodzić w ciążę!


[a kobiety muszą? zmusza je ktoś?]
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Panowie zawsze mają rację.

Post autor: dragoness »

8 prezesów spółek przypada może 2 prezesowe.
Przypada tyle "prezesowych", ile żon mają prezesi. :rotfl: Firmami rządzą panie prezes, albo feministycznie, prezeski. Jakiż więc problem. Zrobić karierę. Nie wychodzić za mąż, nie mieć dzieci, w wieku lat 40 z wdziękiem przejść w stan kuguara... Ale większość to by chciała zjeść ciastko i mieć ciastko. Jak już wspominałam, przedawkowanie pudelkowatych portali i kiblowych gazetek.
asiamach
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 6 czerwca 2013, 09:50

Re: Panowie zawsze mają rację.

Post autor: asiamach »

Dokładnie. Realne życie to nie gazeta. Pakują nam do głowy tylko stereotypy i określone wzorce, a wiele ludzi łatwo to łyka.
Awatar użytkownika
grzybel
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 439
Rejestracja: 27 lutego 2007, 18:01
Lokalizacja: Jasło

Re: Panowie zawsze mają rację.

Post autor: grzybel »

Panowie nie zawsze mają rację i dobrze o tym wiedzą. Gorzej jest im się do tego przyznać..chyba duma. Ich chyba boli, jak muszą przyznać przd kobietą, że się mylili.
powierniczka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 4 czerwca 2013, 16:57

Re: Panowie zawsze mają rację.

Post autor: powierniczka »

Panowie nie zawsze mają rację i kobiety też nie zawsze ;)
ODPOWIEDZ