oswiadczyny jak powinny wygladac

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
landri101
Guru
Guru
Posty: 196
Rejestracja: 8 stycznia 2009, 23:00

Re: oswiadczyny jak powinny wygladac

Post autor: landri101 »

moje wymarzone- to takie z zaskoczenia, jakiś romantyczny wypad, pomysł z górami świetny i na szczycie oświadczyny po mino, iż nie lubię dużo łazić, ale to ma fajną symbolikę- wspólne męki, zdobycie celu/szczytu i nowy etap w życiu... lub nocą na plaży... choćby w Solinie :D Dla kobiety jest to ważny dzień zadbaj, żeby czula się wyjątkowa, zrób jej kolacje, kup szampana;) nie sugeruj się tradycją i klękaniem przed teściami, jak dziewczyna się zgodzi to wspólnie powiedzcie o tym, kupisz flaszkę wypijesz z teściem :)
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: oswiadczyny jak powinny wygladac

Post autor: makatka »

tymo pisze:Szopki z klękaniem zostawmy romantycznym filmom dla nastolatek :cool: polecam szczerą rozmowę zamiast dziecinady :P
To wcale nie dziecinada :kwasny: wyraz szacunku dla kobiety, szkoda że tego nie rozumiesz
stokrotka99
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 23 maja 2013, 08:07

Re: oswiadczyny jak powinny wygladac

Post autor: stokrotka99 »

mój mąż oświadczył mi się w zakopanym na gubałówce 7lat temu ,piękna chwila wspominam do dzisiaj :)
ekonomista
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 24 października 2012, 20:42

Re: oswiadczyny jak powinny wygladac

Post autor: ekonomista »

Hmm a ja się zastanawiam po co te szopki z rodzicami, bo skoro się spotykacie dłuższy czas, to raczej są świadomi do czego to prowadzi. Pytanie ich o zdanie jakoś mnie śmieszy, a jak powiedzą- nie? Dziewczyna ma oddać pierścionek, kopnąć faceta w tyłek i do widzenia? To już chyba lepiej wspólnie ich powiadomić o zaistniałym fakcie;) Ale to subiektywne odczucia... Trzymam za Ciebie kciuki;))
kp7
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 2 grudnia 2013, 18:54

Re: oswiadczyny jak powinny wygladac

Post autor: kp7 »

ja tez mam za soba juz te oswiadzczyny przed przezylem troche nerwow i" niemoglem sobie miejsca znalesc "
moja wtedy jeszcze dziewczyna sie rozplakala a ja patrzylem na nia jak plyna jej lzy bo mowila ze to ze szczescia i czekalem na to slowo tak kleknalem choc moze uwarzaja niektorzy ze to staroswieckie
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: oswiadczyny jak powinny wygladac

Post autor: Wojtq »

Jak Wy się na forum pytacie jak podejść kobietę z którą planujecie spędzić resztę życia...to ja mogę napisać tylko jedno - ogarnijcie się bo Was ta kobieta pod dywan zamiecie...
kp7
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 2 grudnia 2013, 18:54

Re: oswiadczyny jak powinny wygladac

Post autor: kp7 »

niesadze ze pytanie sie o porady i nasuniecie komus dobrego pomyslu bylo w przyszlosci wykorzystane przez kobiete
na ten powstal artykul na glownej stronie
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: oswiadczyny jak powinny wygladac

Post autor: Wojtq »

Nie chodzi mi o wykorzystywanie tego w przyszłości. Bardziej miałem na myśli...że jak nie masz swojego zdania i szukasz porad o to jak się oświadczyć, to możesz skończyć jako pantoflarz. Swoją drogą to wydaje mi się że jak się jest z kobietą jakiś czas to się najlepiej powinno wiedzieć co lubi i co jej może sprawić przyjemność i wywołać uśmiech na twarzy. No chyba że nie wiecie, to wypożyczcie mi swoje kobiety a ja się już dowiem jak im się oświadczyć :)
kp7
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 2 grudnia 2013, 18:54

Re: oswiadczyny jak powinny wygladac

Post autor: kp7 »

a ja mysle ze kobieta rozumie druga kobiety lepiej niz mezczyzna i wie co im sprawilo by najwieksza przyjemnosc
jestes taki pewny siebie wiec gdy bedziesz mial to zrobic to z pewnoscia przyjda chwile w ktorych bedziesz sie zastanawial czy wybrany sposob jest dobry i czy bedzie sie podobal
a wypozycza sie kobiety w gdzie indziej
Kamkaz
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 24 maja 2009, 12:56

Re: oswiadczyny jak powinny wygladac

Post autor: Kamkaz »

igom pisze:Dla mnie najważniejsze by oświadczyny odbyły się w jak najbardziej oryginalnym sposobie. O wiele bardziej byłabym zadowolona z propozycji małżeństwa powiedzianej np. podczas audycji w radiu, niż w eleganckiej restauracji przy świecach.
a ja wręcz przeciwnie - dla mnie takie oświadczyny przez środki masowego przekazu to symbol parcia na szkło plus dodatkowo obdarte są z intymności.
Myślę, że ile ludzi tyle opinii, a najlepiej po prostu samemu się zorientować. Każdy chłopak zna chyba swoją przyszłą narzeczoną na tyle, żeby wpasować się w jej gusta.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: oswiadczyny jak powinny wygladac

Post autor: piotrek »

mój kolega wylądował na spadochronie na podwórku teściów i wybranki :) z oświadczynami
Zostały przyjęte ....
agnetta
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 25 maja 2014, 16:51

Re: oswiadczyny jak powinny wygladac

Post autor: agnetta »

Bardzo oryginalny pomysł, choć z pewnością długo musiał trenować skoki na spadochronie, bo wiem, że wylądowanie w konkretnym miejscu wcale nie jest takie łatwe. Mi też nie podobają się zaręczyny poprzez media, moim zdaniem to ważne wydarzenie i ukochani powinni być w tym momencie blisko siebie i patrzeć sobie w oczy. A co myślicie o zaręczynach na koncertach/ze sceny?
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: oswiadczyny jak powinny wygladac

Post autor: czeszka »

jakkolwiek by ni wygladaly..i gdziekolwiek by nie byly.czy to lazurowe wybrzeza...Toskania......Hawaje.......a moze Pekin.....
WAZNE JEST TO CO PRZYNIESIE ŻYCIE I CODZIENNOŚĆ-WTEDY OCENIMY CZY BEDZIEMY MIEC ZYCIE ZJEB...CZY NORMALNE I Z SZACUNKIEM. nie wszytsko złoto co sie świeci..................
Awatar użytkownika
Dorota31
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 10 października 2014, 12:26

Re: oswiadczyny jak powinny wygladac

Post autor: Dorota31 »

Hahaha, faktycznie oświadczyn na FB to zdecydowanie bym nie chciało, ttochę to trąci myszką:D
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: oswiadczyny jak powinny wygladac

Post autor: dragoness »

Dorota31 pisze:Hahaha, faktycznie oświadczyn na FB to zdecydowanie bym nie chciało, ttochę to trąci myszką:D
Faktycznie, trąci myszką; było modne kiedyś tam w XIX wieku :rotfl:
ODPOWIEDZ