Jakie afrodyzjaki polecacie

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

alka34
Guru
Guru

Jakie afrodyzjaki polecacie

Post autor: alka34 » 20 stycznia 2016, 13:29

Cześć. Jakie afrodyzjaki mają Waszym zdaniem najlepsze działanie? Sama ostatnio zastnawiałam się nad czymś smacznym na wieczór we dwoje. Może macie tutaj jakies pomysły na smaczną kolacje?

lepidopterologia
Guru
Guru

Re: Jakie afrodyzjaki polecacie

Post autor: lepidopterologia » 20 stycznia 2016, 19:18

Lubczyk :]

m-mmr
Początkujący
Początkujący

Post autor: m-mmr » 21 stycznia 2016, 00:14

Najlepszy afrodyzjak zaprezentowałem na poniższych dwóch zdjęciach. Dla większości kobiet (nie dla wszystkich). Ale niestety dla większości - to najlepszy, najskuteczniejszy afrodyzjak, dzięki któremu mało która dziewczyna się oprze. Przykre, ale prawdziwe ;)

PS. Warto oglądnąć krótkie filmiki z życia wzięte:
https://www.youtube.com/watch?v=DjSSE-bYrPU
https://www.youtube.com/watch?v=PqbwtxE3I3Y
Załączniki
22.jpg
22.jpg (76.21 KiB) Przejrzano 4542 razy
123.jpg
123.jpg (56.32 KiB) Przejrzano 4542 razy

max07
Debiutant
Debiutant

Post autor: max07 » 21 stycznia 2016, 19:35

Najlepszym i sprawdzonym afrodyzjakiem jest dobry filmik - zawsze działa !!!

Awatar użytkownika
paseczka
Weteran
Weteran
Kontakt:

Post autor: paseczka » 9 kwietnia 2020, 10:56

Sama mam ten problem, dostam, ze biorę jednak antykoncepcję. Czy Waszym zdaniem zmiana antykoncepcji moze pomóc?

jonas
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: jonas » 9 kwietnia 2020, 12:26

Mi tabletki antykoncepcyjne nie pomogły w seksie. Jasne, że mogliśmy się bzykać bez gumek ale co z tego jak nie odczuwałam seksu Musialam potem brać tabletki na większe libido i to dopiero mi pomogło :P

Co do urozmaicenia seksu to polecam sex elixir czyli słynną hiszpańska muchę. Nie wierzyłam na poczatku z czasem uwierzyłam jak facet mój kupił coś takiego na naszą rocznicę. Postanowiliśmy spróbować skoro już jest kupione :P No i co? Ano odczuwałam największa ochotę na seks od bardzo dawna ale początkowo zrzucałam to na karb tego,że po prostu wzieła mnie atmosfera i dlatego chcialo mi sie bzykać :P Ale nie, potem wypróbowalismy wiele razy i tak samo.

Awatar użytkownika
paseczka
Weteran
Weteran
Kontakt:

Post autor: paseczka » 10 kwietnia 2020, 09:01

Chciałam sobie zamówić ale wcześniej próbowała inne kropelki i na mnie nie działały .Tak wiec nie wiem czy ta hiszpańska mucha na mnie zadziała.

furman
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: furman » 14 kwietnia 2020, 10:36

Sex elixir for couple. Nie ma lepszego afrodyzjaku jaki moze podnosić ochotę na seks.

jonas
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: jonas » 14 kwietnia 2020, 11:49

Nie wiem co wczesniej brałaś ale potem poczytałam sobie o tym w sieci i niestety ale jest wiele podróbek.Ta którą kupił mąż tania nie była ale jest to oryginalna hiszpańska mucha. Co w sumie widać po cenie :P

aga88
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: aga88 » 17 kwietnia 2020, 08:24

Zdecydowanie owoce morza. Nie dość, że są smaczne to bardzo zdrowe. Zawierają między innymi mnóstwo cynku, fosforu i magnezu :)

Awatar użytkownika
paseczka
Weteran
Weteran
Kontakt:

Post autor: paseczka » 17 kwietnia 2020, 11:18

No dobra ale to działa tylko na kobiety czy na facetów również?

Awatar użytkownika
kater
Guru
Guru

Post autor: kater » 20 kwietnia 2020, 07:54

Jest wersja sex elixir for couple i ta wersja działa również na mężczyzn.

mapli
Debiutant
Debiutant

Post autor: mapli » 2 czerwca 2020, 17:18

W naszym małżeństwie gdy wkradła się nuda jakieś pół roku temu zaczeliśmy ostro eksperymentować z różnymi środkami na podniecenie w chwili obecnej mój mąż stosuje tabletki Prosent 600 to są z takim niebieskim bykiem na opakowaniu, ma po nich silny popęd do tego może mieć nawet kilka wytrysków pod rząd i szybką regenerację bardzo dobre są podobno były kiedyś sprzedawane dla zwierząt do zapładniania klaczy przez ogiery a teraz wyszła słabsza wersja dla ludzi. Z tego co widzę jest to bardzo skuteczny specyfik. Ja żeby nie być gorszą teraz biorę tabletki Feminam Libido w ilości 2 -3 godzinę przed seksem z tego co wyczytałam to jakieś zioła egzotyczne. Widzę że po nich mogę osiągać nawet orgazm kaskadowy co nigdy wcześniej mi się nie udało. Seks jest bardzo przyjemny po nich. Tak wiec jak się umawiamy z mężem na konkretny dzień i bierzemy swoje tableteczki mamy 3 -4 godziny udanego seksu.

Mosznicki
VIP
VIP

Post autor: Mosznicki » 2 czerwca 2020, 17:26

mapli pisze:
2 czerwca 2020, 17:18
W naszym małżeństwie gdy wkradła się nuda jakieś pół roku temu zaczeliśmy ostro eksperymentować z różnymi środkami na podniecenie w chwili obecnej mój mąż stosuje tabletki Prosent 600 to są z takim niebieskim bykiem na opakowaniu, ma po nich silny popęd do tego może mieć nawet kilka wytrysków pod rząd i szybką regenerację bardzo dobre są podobno były kiedyś sprzedawane dla zwierząt do zapładniania klaczy przez ogiery a teraz wyszła słabsza wersja dla ludzi. Z tego co widzę jest to bardzo skuteczny specyfik. Ja żeby nie być gorszą teraz biorę tabletki Feminam Libido w ilości 2 -3 godzinę przed seksem z tego co wyczytałam to jakieś zioła egzotyczne. Widzę że po nich mogę osiągać nawet orgazm kaskadowy co nigdy wcześniej mi się nie udało. Seks jest bardzo przyjemny po nich. Tak wiec jak się umawiamy z mężem na konkretny dzień i bierzemy swoje tableteczki mamy 3 -4 godziny udanego seksu.
#mujborze...

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 2 czerwca 2020, 20:08

Mosznicki pisze:
2 czerwca 2020, 17:26
mapli pisze:
2 czerwca 2020, 17:18
#mujborze...

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
No, toś się uświadomił :rotfl: :rotfl: :rotfl:

ODPOWIEDZ