Homoseksualiści

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP

Re: Homoseksualiści

Post autor: luc » 7 października 2015, 20:01

Sun Tzu pisze:
sama próba przeczytania tych wypocin niespełnionego malarza odpowiedzialnego za śmierć milionów ludzi dla w miarę inteligentnej osoby wystarczy. Po wódce i na prochach można pisać bardziej sensownie niż Adolf H.
Taaak... Zadam proste pytanie i oczekuję prostej odpowiedzi. Pytanie brzmi: czy przeczytałeś "Mein kampf"?
Zważywszy na to,że "przeczytane" znaczy dla mnie "przeczytane w całości" to możesz uważać,że "nie przeczytałem" :P Krąży to po internecie to "dzieło",ale talentu literackiego ten bydlak autor ewidentnie nie miał. Naprawdę rzadko się zdarzają książki tak napisane,że nawet mi trudno się zmusić by to przeczytać - Lenina się dało, Rothbarda się dało,Dmowskiego się dało - a pisanina hitlera ewidentnie kwalifikuje się jako coś takiego,że człowiek ma dość czytania po kilku,góra kilkunastu stronach.

Mosznicki
VIP
VIP

Post autor: Mosznicki » 8 października 2015, 14:19

Delta pisze:
...no tak - a odniesień do meritum - zero..

"Nic tak nie wzrusza, jak troska ateistów o czystość doktryny Kościoła, o stan duchowy wiernych i godna szacunku lektura pism teologicznych.
Trochę tak, jakby wegetarianie doradzali mięsożercom w sprawie doboru przypraw do steka, pomstowali na jakość kiełbas w supermarketach i pisali blogi o robieniu gulaszu..."

:hyhy:
Cytatów nie zamieściłeś na forum zainteresowanej wspólnoty wyznaniowej, tylko świeckim i w odniesieniu do całości społeczeństwa (ludzkości po prostu). Opinie przedstawione zostały jako niepodważalne fakty. Jest to pewna wartość historiograficzna, ale nie naukowa. Nie od dziś wiadomo, że tego rodzaju treści nie odczytuje się dosłownie, bez kontekstów historycznych, stanu ówczesnej wiedzy itd. Zasada jest taka, że dopóki coś nie odbywa się kosztem innych, to nas to nie obchodzi. To niestety nie ten przypadek.
przez luc » 7 października 2015, 17:40

Mosznicki napisał(a):
A czy dostępne są także ich komentarze i interpretacje? Zamiast zakazywać, niejednokrotnie lepiej jest opatrywać stosownymi komentarzami, jak w przypadku np. "Mein Kampf".

Osobom na poziomie twoim czy przeciętnego kibica żadne komentarze nie pomogą,a sama próba przeczytania tych wypocin niespełnionego malarza odpowiedzialnego za śmierć milionów ludzi dla w miarę inteligentnej osoby wystarczy. Po wódce i na prochach można pisać bardziej sensownie niż Adolf H. Od byle pijanego żula pod sklepem albo od murzyńskiego rapera z USA można czasem uzyskać bardziej logiczną wypowiedź.
Rozumiem, że sytuujesz siebie odpowiednio wyżej, ale, jak pamiętamy, nie ustrzegło Cię to przed popełnieniem podobnego błędu.
Inteligentny nie równa się mądry albo dobry.
Hm, murzyńskiego rapera czy w ogóle rapera? Może lepiej nie odpowiadaj?

duperelka
Debiutant
Debiutant

Post autor: duperelka » 10 lipca 2017, 00:10

Jestem Ciekawa ile w Jaśle jest homoseksualistów kim są i czym się zajmują na co dzień.

Awatar użytkownika
girlwithpower
Obyty
Obyty

Post autor: girlwithpower » 19 września 2017, 15:02

duperelka pisze:Jestem Ciekawa ile w Jaśle jest homoseksualistów kim są i czym się zajmują na co dzień.
Znam kilku gejów ale z Wrocławia. Jeden jest programistą, drugi jest kierownikiem w dziale e-marketingu :) Mam też koleżankę lesbijkę, która jest adwokatem. Całkowite przeciwieństwo dla ludzi, którzy uważają że homoseksualiści to niewykształceni ludzie, którzy chodzą tylko na parady :P

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 19 września 2017, 20:25

http://noizz.pl/spoleczenstwo/kacper-za ... zm/7swdxb2 Należy reagować. Bezwzględnie i natychmiast.

Awatar użytkownika
trybulski
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: trybulski » 26 września 2017, 16:27

Jestem gejem, uwielbiam patrzeć na męski stopy i w ogóle kocham facetów :) Ale tylko ładniejszych ode mnie i przystojniejszych. No i skromnych takich nieśmiałych też lubie.

Mosznicki
VIP
VIP

Post autor: Mosznicki » 26 września 2017, 20:22

Co wy macie z tymi stopami???

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 26 września 2017, 20:45

Mosznicki pisze:Co wy macie z tymi stopami???
To taki fetysz, ale myślałam, że występuje tylko w Chinach :rotfl:

ODPOWIEDZ