gdzie prezerwatywy

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
wścieklica
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 12 marca 2010, 12:57

Re: gdzie prezerwatywy

Post autor: wścieklica »

@dragoness - już mi się wydawało że W OGÓLE zdajesz się tylko na siebie. (kurcze - zapachniało perwersją :hyhy: :cenzura: )
domikresko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 listopada 2011, 20:27

Re: gdzie prezerwatywy

Post autor: domikresko »

Jagoda Fioletowa pisze:Na allegro! tylko durex, sprawdzone :) 1 prezerwatywa 1 zł. naprawdę się opłaca. Paczka przychodzi z samymi gumkami (dyskretnie, nie widać zawartości) ,,luzem" bez opakowań. dlatego jest taniej.
A dlaczego ma być taka konspiracja? :orany:
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: gdzie prezerwatywy

Post autor: Jagoda Fioletowa »

domikresko pisze:
Jagoda Fioletowa pisze:Na allegro! tylko durex, sprawdzone :) 1 prezerwatywa 1 zł. naprawdę się opłaca. Paczka przychodzi z samymi gumkami (dyskretnie, nie widać zawartości) ,,luzem" bez opakowań. dlatego jest taniej.
A dlaczego ma być taka konspiracja? :orany:

Jest tanio i w porządku ;) O konspirację tutaj wcale nie chodzi. Nie doszukuj się drugiego dna kolego ;)
Chudy44
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 25 października 2008, 21:16
Lokalizacja: Jasło

Re: gdzie prezerwatywy

Post autor: Chudy44 »

Raczej tylko w aptece. Chociaż w sytuacjach kryzysowych to i na CPNie się zdarzyło kupić :hyhy:
Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 15:02

Re: gdzie prezerwatywy

Post autor: Kudłaty »

A ja Sie pytam Kto założył ten Temat????
Prawiczek???
mateusz2566
Guru
Guru
Posty: 178
Rejestracja: 12 kwietnia 2011, 19:11

Re: gdzie prezerwatywy

Post autor: mateusz2566 »

zakladaj sobie bebechy swini to nie bedziesz mial takich problemow
Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 15:02

Re: gdzie prezerwatywy

Post autor: Kudłaty »

W nie których Sklepach są jeszcze darmowe reklamówki to jeszcze taniej wyjdzie:):):)
Awatar użytkownika
Herur
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 10 listopada 2012, 22:39

Re: gdzie prezerwatywy

Post autor: Herur »

Ja tam wole kupić w aptece...kiedys słyszałem o przypadku, ze kobieta, która sprzedawała prezerwatywy w kiosku miała kiepski dzien i podziurawiła kilka...taaa nie chciałbym na nie trafic...poza tym w aptece licze na to ze sa mniejsze szanse takiej wpadki...np w supermarketach kazdy ma do niech dostep i oszołomow nie brakuje, wiec wole nie ryzykowac ;o)
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: gdzie prezerwatywy

Post autor: antykieckowy »

dragoness pisze:
Ryszard L.S. pisze:Uwielbiam równouprawnienie kobiet, zwłaszcza wtedy, gdy trzeba wnieść szafę na 4 piętro :rotfl:
Uwielbiam Twoje prowokacyjne posty! Serio. Równouprawnienie będzie wtedy, gdy zobaczę kobitkę obsługującą młot pneumatyczny i faceta w ciąży. Parytety mnie obrażają. Prezerwatywa, to jak lizanie loda przez szybę. Złośliwie rzecz o antykoncepcji ujmując, ja, jeśli chcę coś mieć zrobione dobrze, robię to sama. Dotyczy to przede wszystkim właśnie antykoncepcji. A meble na trzecie piętro wnosiłam. Sama.
Nigdy w to nie uwierzę :P

Niedługo prezerwatywy pójdą w zapomnienie więc bez obaw. Na rynek wchodzą tabletki antykoncepcyjne dla mężczyzn :]
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: gdzie prezerwatywy

Post autor: dragoness »

Ano, zdarzyło się, naprawdę :| ale nie chciałabym powtarzać tego doświadczenia, zwłaszcza, że czas do tyłu nie płynie. Ad meritum, każdy powinien mieć własny rozum i nie oglądać się na partnera.
Awatar użytkownika
Sombrero
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 12 listopada 2012, 14:48

Re: gdzie prezerwatywy

Post autor: Sombrero »

Dokładnie, chcesz coś zrobić dobrze, zrób to sam/sama. Co do tabletek antykoncepcyjnych dla facetów, to może pomniejszy jeden problem, ale powiększy inny - choroby, które rozbijały się warstwę gumy.
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: gdzie prezerwatywy

Post autor: paulo06 »

ciekawa jestem,czy tabletki antykoncepcyjne mężczyżni będą kupować:)
nie rozumiem też,osób które nie raz mówią,że to dziewczyna powinna się zabezpieczac.
ostatnio byłam świaadkiem kłótni moich znajomych. kolezanka ma przypuszczenia,że może byc w ciazy a chlopak do niej z gębą,ze o czym myslala,powinna brac tabletki etc. przeciez do chlopaka tez zabezpieczenie powinno nalezec
kokoBongo
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 13 stycznia 2013, 15:48

Re: gdzie prezerwatywy

Post autor: kokoBongo »

Dokładnie, ale faceci mysla ze to tylko kobiety musza o wszystko dbac...z drugiej strony facet w ciazy nie bedzie tylko kobieta wiec mysle ze to dlatego tak spada na kobiety ;)
elisea
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 29 stycznia 2013, 17:27

Re: gdzie prezerwatywy

Post autor: elisea »

w rossmanie albo w jakimś kiosku :p
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: gdzie prezerwatywy

Post autor: Tenshi »

W aptece!
ODPOWIEDZ