Czy faceci myślą o swoich byłych??

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: Szeherezada »

clashtorny pisze:Dała nam miesiąc na odpoczynek od siebie, po czym po miesiącu dowiedziałem się że już ma innego. Nawet łaskawie mnie o tym nie poinformowała, trudno życie :D Chodziliśmy około 1,5 roku i wiązałem z nią przyszłość hajtanie itp :) I od razu powiem że i ona i ja jesteśmy po 20-tce ja to nawet bardziej :D
Ja drugiej szansy bym nie dała. Skoro raz taki numer odstawiła, to skąd pewność, że znowu czegoś nie wykombinuje? Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.
japonka12
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 4 października 2011, 17:22

Re: Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: japonka12 »

Magladenka pisze:Mądre słowa: trzeba łapać chwilę tu i teraz. Tylko żeby to jeszcze takie proste było ;)
madre, bo trzeba lapac ale przecież za jakiś czas wroca wspomnienia, jakiś słabszy dzien.. przed wspomnieniami nie da się uciec..chyba takie musi być zycie ze człowiek nie będzie w nim szczęśliwy, nawet jeśli tak myśli - to mu się tylko wydaje.
Awatar użytkownika
Kaczorek
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 12 września 2013, 13:44

Re: Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: Kaczorek »

Zarówno faceci jak i kobiety to robią. Bo czym się od siebie różnimy pod tym względem? Najważniejsze jednak, żeby to myślenie nie przybierało formy obsesji i żeby nie niszczyło związku z nowym partnerem/partnerką.
ODPOWIEDZ