Czy faceci myślą o swoich byłych??

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: nitro »

Alimenty idą na dzieci, jakbym się dowiedział, że np kupuje sobie ciuszki i kosmetyki to bym się troche poirytował :) Ognisko z tych bluzeczek by było napewno
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: Tenshi »

Hahahaha, no cóż, i tak bywa niestety.
Witka
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 00:06

Re: Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: Witka »

oth pisze:A tak serio to często myślę o swojej pierwszej dziewczynie, w ten sam sposób w który archeolog myśli o swojej pierwszej jaskini którą dotknął ale nie weszedł
pięknie to ujęte ha ha :super:
A mnie się wydaje ze większość osób myśli o swoich byłych tylko się do tego po prostu nie przyznaję .
U nas nie ma tematów tabu i dlatego i ja i mąż możemy sobie czasem powspominać bo człowiek jest tylko człowiekiem i nikt nikomu nie wypomina :)
Awatar użytkownika
Debilodejda
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 5 lutego 2012, 00:00
Lokalizacja: Twój klozet.

Re: Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: Debilodejda »

Przecież jesteśmy ludźmi i to że część z nas jest męskiej płci oznacza że nie ma prawa do wspomnień? Och, przepraszam. Zniszczyłem nastrój.
W każdym razie, niezależnie od płci będziemy wspominać to co miłe i pielęgnować te myśli, puszczając w niepamięć te sytuacje które nas boleśnie kują. Zależy to też od człowieka, jeden będzie to praktykował, inny uciekał daleko, daleko.
Levitt
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 17 listopada 2010, 10:41

Re: Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: Levitt »

każdy facet czasem myśli o swojej pierwszej dziewczynie. 'To nigdy nie zginie, tak jak wspomnienie o pierwszej dziewczynie... '.
Nawet pfk o tym mówi w jednej ze swoich nutek. Zawsze zostaje ta pamięć o swojej pierwszej, o następnych dziewczynach napewno mniej się pamięta.
Awatar użytkownika
kleszczkleszcz
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 290
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 21:56
Lokalizacja: Jasło

Re: Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: kleszczkleszcz »

W życiu nigdy nie wiadomo czy pierwsza miłość jest ostatnią czy ostatnia pierwszą.
Akurat ta pierwsza jest przez większość najbardziej pamiętana.Wywołuje zawsze sentymencik we wspomnieniach!
Mimo ze minęło sporo czasu czasami pomyśle o byłej kobiecie!
jesusmyname
Guru
Guru
Posty: 168
Rejestracja: 22 marca 2012, 16:42

Re: Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: jesusmyname »

Może większość osób by chciała nie myśleć o byłych, ale tak się nie da.
Nawet jak tygodniami nie myślisz o tej osobie, to przyjdzie taka noc , że się Tobie przyśni, albo coś Tobie ją przypomni.
Jak można czasem nie pomyśleć o kimś, z kim się spędzało prawie każdą noc i każdy dzień przez kilka lat.

Tylko nie można do tego zbędnej filozofii dorabiać, choć czasem nie trzeba.
The Nun

Re: Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: The Nun »

Oczywiście, że tak. I nie tylko mężczyźni myślą o swoich "eks", kobiety również. Ja często wspominam miłe chwile i nie uważam aby to było złe. Jest wiele miejsc, przedmiotów, utworów muzycznych, a nawet zapachów, które kojarzą mi się i zawsze będą mi się kojarzyć z byłym partnerem. Tego nie da się zapomnieć.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: ananasek »

Nie jestem mężczyzną, ale powiem szczerze, że nie myśle o byłym facecie. Może dlatego, że nie ma o czym za bardzo :rotfl:
doinformowana
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 11 kwietnia 2012, 12:06

Re: Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: doinformowana »

Pewnie ze mysla ale raczej w kategoriach swoich "podbojow", wiekszosc facetow lubi wspominac jakie kiedys mieli powodzenie
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: nitro »

Trzeba czasem swojej nowej wybrance przypomnieć jak narzeka, że nie jesteśmy takimi ofermami jak myśli :) Kobiety często mają myślenie typy" jeśli odejdę to nikogo nie znajdziesz już"-trzeba czasem je wyprowadzić z błędu :P
Awatar użytkownika
Lucyfer1910
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 6 sierpnia 2012, 14:25

Re: Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: Lucyfer1910 »

nigdy nie myśle o swoich byłych i nie utrzymuje z nimi kontaktu:) żyje sie tylko raz i trzeba sie bawić na całego ;) piona!
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: kociamberek »

mały OT viewtopic.php?f=35&t=9423 proszę o wypowiedzi w tym temacie
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: clashtorny »

Pewnie że myślimy nieważne na okoliczności rozstania a mogą być trzy w zgodzie,w gniewie i w milczeniu.
Ja wybrałem to ostatnie bo wiem że prędzej czy później zamieniłoby się to w gniew :(
Najgorsze jest to że obecnie pracuję z koleżanką podobną do mojej byłej :(
thomas87
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 24 października 2012, 21:06

Re: Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: thomas87 »

ja z moją byłą byłem 7 miesięcy, w tym czasie zdążyła się przespać z 3 facetami (oprócz mnie). Cały czas się zastanawiam, jaki głupi byłem, że starałem się jej wybaczyć.
ODPOWIEDZ