Bielizna

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
roni
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 15 listopada 2012, 20:38

Bielizna

Post autor: roni »

Mam pytanie, jaką waszym zdaniem powinna zakładać kobieta bieliznę do łóżka??
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Bielizna

Post autor: Charlie_P »

Przecież nie ma żadnego wyznacznika jaką powinna zakładać.. Może nie zakładać wogóle. Wszystko zależy co kto lubi:) a skąd takie pytanie?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Bielizna

Post autor: dragoness »

Pewnie ktoś pisze artykuł do "kiblowej" gazety :rotfl:
Limona
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 10 maja 2006, 20:49
Lokalizacja: Jasło

Re: Bielizna

Post autor: Limona »

Czystą!
Awatar użytkownika
Sombrero
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 12 listopada 2012, 14:48

Re: Bielizna

Post autor: Sombrero »

I swoją!
roni
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 15 listopada 2012, 20:38

Re: Bielizna

Post autor: roni »

Dobre :-) napewno musi byc czysta, ale kolega wyzej pisal ze moze byc bez, a to juz traci urok.
Malo osob przywiazuje do tego uwage zaczyna Sie rutyna, nie wazne co,nie wazne jak..
Awatar użytkownika
Sombrero
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 12 listopada 2012, 14:48

Re: Bielizna

Post autor: Sombrero »

Urok spania? Czy urok sexu?

Jeżeli to drugie, to są różne gusta. Jednego podnieci jak kobieta wejdzie w samej haleczce ledwo zakrywającą tyłek. Drugiego podniecą kabaretki. Trzeci podjara się białą i koronkową bielizną. A czwartego ruszy jak zobaczy swoją kobietę z kagańcem na twarzy i piórkiem w tyłku.

Jeżeli o to pierwsze, to ważne by była wygodna, no i jak ktoś napisał, czysta :]
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Bielizna

Post autor: mija »

Na pewno musi być sexi no chyba że idzie się spać samej to wtedy coś najzwyklejszego ale dla każdego sexi to oczywiście indywidualna sprawa :)
roni
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 15 listopada 2012, 20:38

Re: Bielizna

Post autor: roni »

I tu Sombrero sie zgadzam z Tobą :-) a to piorko to naprawdę moze byc dobre ha ha.
Bo napewno kiedy sie idzie do łóżka z dziewczyna/koleżanka/żoną do łóżka to wg mnie taki "nocny ubiór" jest naprawdę ważny, bo jak ktos kiedys powiedział ze w sexie najważniejsza jest gra wstepna a reszta to zwykle .............. ;)
roni
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 15 listopada 2012, 20:38

Re: Bielizna

Post autor: roni »

mija pisze:Na pewno musi być sexi no chyba że idzie się spać samej to wtedy coś najzwyklejszego ale dla każdego sexi to oczywiście indywidualna sprawa :)
Pod warunkiem ze oboje sa zgodni co do tego "sexi" bo jeżeli chłopak oczekuje tego piórka :)) a dla dziewczyny "sexi" oznacza to ze ubierze białe skarpetki to nic z tego nie wyjdzie :(
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Bielizna

Post autor: mija »

Albo jak kobieta wskoczy do łóżka w grubej koszuli nocnej po same kostki i skarpetach to facet nie wiem czy będzie miał ochote na cokolwiek .Ale różnych fatałaszek teraz nie brakuje wystarczy pofantazjować i od razu w sypialni jest gorąco wiem to po sobie ;)
roni
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 15 listopada 2012, 20:38

Re: Bielizna

Post autor: roni »

A Ty mija co generalnie preferujesz? Koronke, lateks czy moze to wspomniane piorko :P
Fajna sprawa jak dwoje ludzi dobiera sie nawet w takiej gestii.
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Bielizna

Post autor: mija »

No z tym piórkiem to bym sie chyba zastanowiła ;) ale najlepiej jakiś fatałaszek koronkowy pończoszki albo jakieś brzebieranko każda powinna wiedzieć co facet lubi i jak go podniecić acha jeszcze jedno bielizna koniecznie u nas musi być czarna lub czarno -czerwona to mój i jego ulubiony kolor chociaż w bieli też się pokazuje żeby nie było zawsze tak samo :) Powodzenia życze ;)
roni
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 15 listopada 2012, 20:38

Re: Bielizna

Post autor: roni »

Dziekuje za podpowiedz, chciałem inaczej ale nie wypalilo :-( fajnie jest jak partnerzy sue dogaduja i wiedzą jak np ubrać sie do łóżka,ciekawie ile jest osob które cierpią na brak zrozumienia?
Mieszko_1985
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 232
Rejestracja: 29 lutego 2012, 19:55

Re: Bielizna

Post autor: Mieszko_1985 »

zamiast jakkolwiek seksownej bielizny lepiej jak będzie miała kulkę do ust
ODPOWIEDZ