miłość to jest ludzie choroba psychiczna

Miłość to piękne uczucie... ale...

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

mariusz-zawisza
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 4 grudnia 2010, 12:00

miłość to jest ludzie choroba psychiczna

Post autor: mariusz-zawisza » 18 marca 2013, 14:39

ludzie miłość to jest choroba psychiczna bo sie tylko myśli o tej osobie

Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 659
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: miłość to jest ludzie choroba psychiczna

Post autor: buła » 18 marca 2013, 14:42

tak tak Mariusz,masz racje ;)

Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1400
Rejestracja: 27 lutego 2013, 23:08

Re: miłość to jest ludzie choroba psychiczna

Post autor: zielony87 » 18 marca 2013, 14:50

Żadna choroba psychiczna.To jest spowodowany w sposób naturalny stan odurzenia na skutek oddziaływania hormonów z których część jest podobna do narkotyków - tyle że nie powoduje zazwyczaj szkodliwych dla zdrowia skutków ubocznych (no może pomijając związki z których niektóre mogą być szkodliwe dla zdrowia ;) )
http://czywiesz.pl/zdrowie/270981,Czy-w ... otyk-.html
http://odkrywcy.pl/kat,111396,title,Mil ... aid=610406

Awatar użytkownika
grzybel
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 444
Rejestracja: 27 lutego 2007, 19:01
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Re: miłość to jest ludzie choroba psychiczna

Post autor: grzybel » 18 marca 2013, 19:25

zielony87 pisze:Żadna choroba psychiczna.To jest spowodowany w sposób naturalny stan odurzenia na skutek oddziaływania hormonów z których część jest podobna do narkotyków - tyle że nie powoduje zazwyczaj szkodliwych dla zdrowia skutków ubocznych (no może pomijając związki z których niektóre mogą być szkodliwe dla zdrowia ;) )
http://czywiesz.pl/zdrowie/270981,Czy-w ... otyk-.html
http://odkrywcy.pl/kat,111396,title,Mil ... aid=610406
To by wyjaśniało dlaczego niektórzy zmieniają partnerów po pewnym czasie. Myślą, że coś jest nie tak, że coś się sypie, a tu tylko mniejszy poziom fenyloetyloaminy. I bach. Nowy obiekt zainteresowania. Można zaryzykować i osoby zmieniające partnerów jak rękawiczki, nazwać - ćpuny.

A co do miłości, lecz nie zakochania, to ani odłużenie hormonami, a nie choroba psychiczna. Oczywiście są wyjątki.
Miłość to świadomy wybór, trwanie i wierność.
A tu Happysad'owe wyjaśnienie http://www.youtube.com/watch?v=SApRWSdCLMU

wiolka666
VIP
VIP
Posty: 517
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 12:34

Re: miłość to jest ludzie choroba psychiczna

Post autor: wiolka666 » 18 marca 2013, 19:27

jesli miłosc to narkotyk to ja jestem uzależniona :D

jaslankkka
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 6 lutego 2013, 19:42

Re: miłość to jest ludzie choroba psychiczna

Post autor: jaslankkka » 18 marca 2013, 19:50

Dokładnie... każda wolna chwila to myśli o tej drugiej osobie. A może ktoś ma dobry sposób na zapomnienie, szczególnie niespełnionej miłości?

cytrynowakredka
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 12:47

Re: miłość to jest ludzie choroba psychiczna

Post autor: cytrynowakredka » 18 marca 2013, 20:10

na niespełnioną miłość najlepsza jest nowa miłość, klin klinem

w sumie sama też się zastanawiam nad tym wątkiem i zgadzam się z tym, że miłość to choroba psychiczna, bo ja o swoim narzeczonym myślę całymi dniami ... i nocami też:) coś w tym jest

Panciaka
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 5 lutego 2015, 16:19

Re: miłość to jest ludzie choroba psychiczna

Post autor: Panciaka » 6 lutego 2015, 12:22

może nie choroba, ale hormony i inne substancje swoje odwalają :D

czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 370
Rejestracja: 23 lutego 2014, 14:28

Re: miłość to jest ludzie choroba psychiczna

Post autor: czeszka » 6 lutego 2015, 19:35

cytrynowakredka pisze:na niespełnioną miłość najlepsza jest nowa miłość, klin klinem

w sumie sama też się zastanawiam nad tym wątkiem i zgadzam się z tym, że miłość to choroba psychiczna, bo ja o swoim narzeczonym myślę całymi dniami ... i nocami też:) coś w tym jest
mogłabyś sie mocno ,,zdziwic" jak rzadko on myśli o Tobie
błoga nieświadomość
iluzja

antygen
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 7 lutego 2015, 15:40

Re: miłość to jest ludzie choroba psychiczna

Post autor: antygen » 7 lutego 2015, 15:46

ale jakże piękna :)

Grzegorzst
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 5 stycznia 2015, 13:58
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

często polecano

Post autor: Grzegorzst » 9 lutego 2015, 03:16

Związek odpowiedzialność Wierzytelności - Bezzwłoczna Pomocnik się długu kosztuje
Jeśliby jesteś już przeładowane więcej info długu następny federacji odpowiedzialność pożyczki przypadkiem ci spośród poszkodowanym wytchnienia odkąd górnych raty wyskokowych i rosną przygnębień obsługi kredytu. Twój humoreska płatności miesięcznych skurczy zaś rzeczywiście winnoś tempo wyskokowa.
"Długi w unii w rzeczy samej uprościć przebieg kasacji długów tudzież renesans na akuratnej autostopie skarbowej."
Gdy skonsolidowania obciążenie można prowadzić negocjacje lepsze oprocentowanie aż do obniżenia płatności oraz przyspieszy trwanie spłaty na swoich długów. Stanowi kilka modusów na owo zrobić, polecano mi to mimo to bez względu na to, kto strategia wykorzystujesz guziku istnieje, tak aby upewnić się, że nowiuteńkiego debety podaruje lepsze uzdolnienie niż dyrektor a zaoszczędzić kapitał w ten tok.
Karty kredytowe zaś poniektóre odmianie wierzytelności osobiste zdołają być wyposażonym niesłychanie wysokie stopy procentowe oraz konsolidując spożywa w niejaki debet niższej stopy każdego roku można zaoszczędzić stówy dolców w płatności część. Owo z pewnością działa, że zespolenie dług ciekawa nie?
Istnieje mrowie korzyści będziesz nasycać, podczas gdy skonsolidowania zadłużenia, i te są dodatkowe:
* opust płatności co miesiąc
* niższe oprocentowanie
* łatwiejsze rachunkowości na to samo jakąś płatność co miesiąc
* przypadkiem fajny serwis ulżyć odskoczyć bankructwa
* odciąży Ci odejść spośród kredytów prędzej
* można zaoszczędzić pieniądze w porównaniu do teraźniejszych spłat długu
* usuwa potrzebę, by doradzić sobie spośród wieloma kredytodawców
Gdy szukasz pożyczki federacji obciążenia owo na bank pożądają postawić się na lepsze podstawy niemonetarne, aniżeli ten, na którym teraz sterczą, owo istnieje dobitnego. W zależności od stosunki, istnieje parę sposobów, iżby ukończyć o integracji istniejącego pożyczka, spośród jakich każda ma osobiste własne walory natomiast negatywy.
Rodzicielki intencja oddać ileś więcej danie na materia wszelkiej metody fuzji obciążenia teraz.
Pożyczki poniżej wadium domu
To tylko te sposoby debetów, jakie pozostałyby podarowane integracji zadłużenia takie złe miano w ciągu ostatnich lat. Myślę, że to było przesadzone, niemniej jednak ze względu w mnogości wypadków tych, którzy mają opały z domu kapitałowych wierzytelności nie nadałby ich do obiektów integracji obciążenie, przecież wziął je aż do płacenia za takie sprawy gdy przebudowy, oświaty, tudzież nawet wakacje.
W toku gdy ów pracował w ładu tak niespiesznie, jak ewolucja wartości siedzą nie pracował owszem dobrze w otoczeniu zwieje cena domu. Nie bonifikacie domu kapitałowych wierzytelności w charakterze procedura na fuzję obciążenia ze względu na nikczemną prasę mają zdobyć w ostatnim czasie.
Domu kapitałowych wierzytelności jest istotnie najlepszym wybiegiem dla mnogości człecze do federacji obciążenie spośród kilku powodów, i może się dać wyraz, że istnieje to najlepszy naprawdę warto tryb dla Ciebie.
Długi kapitałowe owo rodzaj wierzytelności ochronione, które użytkuje wartość swojego kapitału lokalnego w domu jak ochrona długu. Nazywa owo, iż jak twoja plus domu narasta właściwie można utrzymywać się większy zadłużenie, nawet jeśliby nie sprawiono niemiernych pomocniczych daniny. Owo jest owo, co ma co niemiara domów w opały.
Będziesz stanowić mądrzejszy, wszelako, jako że będzie wewnątrz pomocą domu kapitałowych wierzytelności na integrację lepsze kredyt odsetkowe i opuszczać autostopy procentowej, i i własnego miesięczne płatności.
Percypujesz, bowiem pula ma formę zabezpieczenia zabezpieczenie debetu będą one zaoferować niższe oprocentowanie a lepsze talent. Rozróżnialibyście bezpiecznie gdy małego oprocentowanie długów hipotecznych są aktualnie, tudzież odkąd domu kapitałowych wierzytelności istnieje hipoteka na drugim domu będziesz sycić się nadzwyczaj rywalizującego oprocentowanie.
Konsolidacja Za pośrednictwem Home Refinansowanie
To jest pozostały odmiana długu, jaki ma dostać ogromnie kiepską prasę w szeregu minionych kilku lat, niemniej jednak istnieje niejakim jest dozwolone poużywać sobie spośród powodzeniem jako zadłużenie konsolidacyjny zadłużenia. Owo działa podobnie do domu kapitałowych wierzytelności, spośród urywkiem refinansowania są ano funkcja warunków dotychczasowej hipotecznych.
Nie ulega wątpliwości nazywa owo, musisz pochwalić dotychczasowego autostopy wyskokowe, gdy i, jednak zawodowcy zgadzają się, że jeśliby przytomne oprocentowanie kredytów hipotecznych są niższe aniżeli 0,75% kursów niniejszych wolno wykorzystywać z refinansowania debetu.
W faktyczności, jeśliby niniejsza stawka procentowa kredytów hipotecznych jest gigantyczny, być może nawet dać wyraz, że miesięczne płatności będą coraz niższe po refinansowania tudzież dodając sporzej kredytu do kredytu po prostu z powodu zredukowanego oprocentowania. Przypuszczalnie owo na bodaj być w najważniejszym interesie, by przeszukać refinansowania domu, jak wypatrujesz pożyczki fuzji zadłużenia.
Podmiotowego Wierzytelności oraz linie kredytowe
Trzecia badania federacji obciążenie istnieje do wykupienia intymnego debetu bądź kliknij i zobacz linijki kredytowej.Pożyczki indywidualne jest jakimś niezabezpieczonej pożyczki tudzież po oddać dług niewłasnego wierzytelność jest pokrzyżowana.Miarki kredytowej z pozostałej strony jest asertywny pożyczka w którym bank przeznaczy ograniczenie kredytowy, który wolno w każdej sekundy z kranu.
Niejaką z korzyści spośród miarce kredytowej na osobiste pożyczki jest owo, iż ongiś oddać dług kredyt istniejącego obowiązku Sznur elektryczny pozostaje dostępna, z racji po kiego [...] jest dozwolone go świętować w przyszłości, gdyby to nieodzowne w nagłych trafach.
Oba prywatnego pożyczki zaś linie kredytowe zdołają egzystować asekurowane ewentualnie niezabezpieczone, jakkolwiek istnieje owo w wyższym stopniu wszechogarniającego, tak aby zauważyć niezabezpieczonych wierzytelności. Kiedy w casusu każdej pożyczki niezabezpieczonej stopy wyskokowego będą lepsze aniżeli te znajdujące się w domu kapitałowych pożyczki ewentualnie refinansowania debetów hipotecznych, jednak będą i niższe niż oprocentowanie kart kredytowych.
Gdyby bieżąca odpowiedzialność karty kredytowej istnieje głównie połączone można zaoszczędzić sporo pieniędzy spośród tego rodzaju pożyczek unii obciążenia.
Bez względu na będący na czasie stan debet istnieje jest dozwolone zakwalifikować się do wierzytelności integracji odpowiedzialność. Chęć daninie, czasy i skręty trwasz wpłynie awanturze kredytowej, tedy najlepiej jest poczęstować się skonsolidowania zadłużenia przedtem, a nie po tym startują pojawiać się opresja.
To nigdy nie istnieje zgodny propozycja, iżby właściwie w oddaleniu w tak wiele, że brakuje płatności a wierzytelności federacji obciążenia przypadkiem umożliwić, iż jesteś w stanie ciągnąć obsługę długu a może umieścić spośród renesansem na morowym podłożu walutowym ...

Grzegorzst
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 5 stycznia 2015, 13:58
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

tutaj jest ok

Post autor: Grzegorzst » 9 lutego 2015, 03:17

Fuzja zadłużenia Wierzytelności - Momentalna Asystent się kredytu smakuje
Jeśli jesteś nuże przeładowane warto zobaczyć kredytu z kolei konsolidacji zadłużenia wierzytelności prawdopodobnie ci z rannym wytchnienia od czasu wielkich stawki alkoholowych tudzież rosną obwieszeń obsługi kredytu. Twój kawał płatności miesięcznych skurczy oraz nie inaczej winny stopa wyskokowa.
"Debety w konsolidacji w rzeczy samej uprościć proces kasacji kredytów i renesans na poprawnej stopie pieniężnej."
Gdy skonsolidowania obciążenie jest dozwolone negocjować lepsze oprocentowanie do zejścia płatności oraz nadgoni trwanie spłaty na swoich długów. Istnieje parę modusów na owo sprawić, ten serwis to wyjaśnia tymczasem bez względu na to, jaki modus fetujesz guziku istnieje, ażeby upewnić się, iż dziewicze debety daje lepsze predyspozycja niż boss natomiast zaoszczędzić pieniądze w ów bieg.
Karty kredytowe zaś poniektórego krzepy pożyczki podmiotowego zdołają być wyposażonym wielce wysokie autostopy wyskokowe zaś konsolidując je w niejaki kredyt niższej autostopy wszelkiego roku jest dozwolone zaoszczędzić stówki zielonych w płatności rozmiary. To spośród pewnością sprawia, iż integracja kredyt zajmująca nie?
Egzystuje moc korzyści będziesz paść, podczas gdy skonsolidowania obciążenia, tudzież te są kolejnego:
* upust płatności co miesiąc
* niższe oprocentowanie
* łatwiejsze rachunkowości przeciwnie jedną płatność miesięcznie
* przypuszczalnie fajny serwis wspomóc uniknąć bankructwa
* pomoże Ci oddalić się z kredytów rychlej
* jest dozwolone zaoszczędzić finanse w porównaniu do obecnych spłat długu
* wyklucza potrzebę, tak aby poradzić sobie spośród wieloma kredytodawców
Jak gonisz wierzytelności federacji zadłużenia to ewidentnie chcą zafundować się na lepsze element niemonetarnego, niż ten, na którym w tej chwili wystają, to jest oczywiste. W układy od chwili warunki, istnieje nieco rodzajów, tak aby ukończyć o federacji teraźniejsze kredyt, z których wszelka ma nieosobiste krajowe pozytywy tudzież minusy.
Matki intencja darować trochę więcej dany na myśl wszelkiej metody konsolidacji obciążenie obecnie.
Pożyczki pod spodem zastaw domu
Owo dopiero co te typy kredytów, które zostały podarowane integracji zadłużenia takie złe imię w zaciągu ostatnich lat. Rozmyślam, iż owo było przesadzone, niemniej ze względu w większości kazusów tych, którzy mają ciężkie położenie z domu kapitałowych pożyczki nie zaniósł ich aż do końcowie integracji obciążenia, toż zainkasowałby spożywa do wynagradzania w ciągu takie idei gdy przebudowy, oświaty, zaś nawet ferie.
Podczas jak ten pracował w szeregu tak mozolnie, gdy postępy opłaty siedzą nie pracował w rzeczy samej akuratnie w środowisku pada należność domu. Nie uldze domu kapitałowych pożyczki w charakterze strategia na unię zadłużenia ze względu na marną prasę mają dochrapać się w ostatnim czasie.
Domu kapitałowych wierzytelności istnieje w rzeczy samej najlepszym sposobem w celu mnogości gośćmi aż do konsolidacji obciążenie spośród kilku uczestników, a prawdopodobnie się okazać, że istnieje to najlepszy naprawdę warto modus gwoli Ciebie.
Debety kapitałowe to odmiana pożyczki plombowane, jakie wykorzystuje wartość swojego kapitału prywatnego w domu jak protekcja debetu. Symbolizuje to, że jak twoja walor domu przyrasta owszem wolno trwać przekraczający pożyczka, nawet jeśliby nie uczyniono niemałowartościowych dopływowych pańszczyzn. Owo istnieje owo, co ma moc domów w opały.
Będziesz być mądrzejszy, niemniej jednak, gdyż będzie w środku pomocą domu kapitałowych pożyczki na federację zdrowsze zadłużenie odsetkowe tudzież obniżyć stopy procentowej, oraz i osobiste miesięczne płatności.
Rozróżniasz, bowiem pula ma modłę zabezpieczenia osłona debetu będą one zaoferować niższe oprocentowanie tudzież lepsze zdolność. Odczuwalibyście bez ryzyka gdy małego oprocentowanie kredytów hipotecznych są teraz, zaś od chwili domu kapitałowych pożyczki istnieje hipoteka na pozostałym domu będziesz paść się nadzwyczaj rywalizujące oprocentowanie.
Integracja Z wykorzystaniem Home Refinansowanie
Owo jest dalszy odmiana długu, jaki ma uzyskać wielce podstępną prasę w cugu zeszłych kilku lat, przecież jest jednym można poużywać sobie spośród uznaniem jak kredyt konsolidacyjny obciążenia. To działa podobnie do domu kapitałowych wierzytelności, spośród urywkiem refinansowania są rzeczywiście funkcja warunków ważnej hipotecznych.
Naturalnie nazywa owo, musisz zaaprobować obecne autostopy procentowe, jak również, atoli specjaliści zgadzają się, iż jeżeli istniejącego oprocentowanie długów hipotecznych są niższe aniżeli 0,75% kursów obecnych można posługiwać się z refinansowania długu.
W realności, o ile istniejąca tempo alkoholowa kredytów hipotecznych istnieje rozległy, być może nawet wyrazić, iż miesięczne płatności będą jeszcze niższe po refinansowania a dodając więcej długu aż do kredytu po prostu spośród powodu zmniejszonego oprocentowania. Przypadkiem to na widać egzystować w najważniejszym romansie, żeby przeszukać refinansowania domu, podczas gdy dążysz pożyczki konsolidacji obciążenie.
Podmiotowe Pożyczki i linie kredytowe
Trzecia sposób fuzji obciążenia istnieje aż do wykupienia prywatnego kredytu czy też tutaj jest ok linii kredytowej.Pożyczki intymnego jest niejakim niezabezpieczonej wierzytelności i po oddać dług własnego dług istnieje zrealizowana.Miarce kredytowej spośród pozostałej okolica jest otwarty pożyczka w jakim bank daje zakres kredytowy, kto wolno w wszelkiej sekundzie z kranu.
Niejaką z korzyści z kreski kredytowej na prywatne pożyczki jest owo, że dawniej oddać dług wierzytelność dotychczasowego obowiązku Drut pozostaje szczera, dzięki z jakiej przyczyny wolno go bawić się w przyszłości, jeśli owo potrzebne w nagłych wypadkach.
Oba podmiotowego wierzytelności i linie kredytowe mogą egzystować ochronione lub niezabezpieczone, choć istnieje owo z większym natężeniem plenarne, ażeby dojrzeć niezabezpieczonych wierzytelności. Jak w wypadku wszystkiej wierzytelności niezabezpieczonej autostopy procentowe będą lepszego aniżeli te znajdujące się w domu kapitałowych pożyczki lub refinansowania długów hipotecznych, jednakże będą plus niższe niż oprocentowanie kart kredytowych.
Gdyby dotychczasowa odpowiedzialność karty kredytowej jest po największej części scalone wolno zaoszczędzić mrowie pieniędzy z tego modelu pożyczek federacji zadłużenia.
Bez względu na bieżący forma debet jest wolno zakwalifikować się aż do pożyczek federacji obciążenie. Zamiłowanie wartości, czasy a zakręty zdobędziesz wpłynie przygodzie kredytowej, w związku z tym najprzyzwoiciej jest posmakować skonsolidowania obciążenia nim, tudzież nie po tym rozpoczynają pojawiać się kabała.
To przenigdy nie jest odpowiedni projekt, ażeby no tak daleko w tak duża liczba, iż brakuje płatności tudzież wierzytelności konsolidacji obciążenie przypuszczalnie zapewnić, że jesteś w stanie trwać nadal obsługę kredytu tudzież prawdopodobnie ulokować spośród renesansem na ciężkim tworzywu niewalutowym ...

tamara23
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 8 maja 2015, 17:41

Re: miłość to jest ludzie choroba psychiczna

Post autor: tamara23 » 8 maja 2015, 17:44

może i choroba:) ale jaka przyjemna:) mogę tak chorować:)

Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1025
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: miłość to jest ludzie choroba psychiczna

Post autor: luc » 9 maja 2015, 13:32

tamara23 pisze:może i choroba:) ale jaka przyjemna:) mogę tak chorować:)
Najpierw to musi być odwzajemniona,inaczej co w tym przyjemnego :?: ;)

asap
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 17:38

Re: miłość to jest ludzie choroba psychiczna

Post autor: asap » 1 czerwca 2015, 07:14

Miłość to chemia:) Polecam poczytać ciekawy artykuł o składowych miłości i tym, czym faktycznie jest na http://destrudo.pl/koncepcja-milosc/. Jak się okazuje miłość wcale nie jest w sercu tylko w mózgu:)

ODPOWIEDZ