przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: wilhelm »

Mam przyjaciolke, z ktora nie widuje się czesto, bo ja mieszkam za granica na stale, a ona tu w polsce. Kiedys jako mlodsza mlodzież ;) do siebie cos czulismy, ale ona poznala mojego obecnego przyjaciela ja ich nawet troche zeswatalem i są razem, maja dzieci. Zdaza sie, ze dzwonie do niej jak mam problem. teraz bedac w polsce tez wychodzimy razem z nia i jej mezem i reszta naszej paczki. Z nikim nie mam takiego kontaktu jak z nia i to jest naprawde zaje***.
jak widac cos takiego moze istniec, jak sobie wyznaczymy granice. U niej ta granica jest jej zycie, maz, dzieci, a u mnie, ze to zona mojego kumpla i niemal siostra, bo znamy sie od dzieciaka.
Ale jakbym teraz poznal jakas fajna dziewczyne, nie dazyl bym do przyjazni, ale od razu do czegos wiecej. Nie wiem po co faceci oszukuja laski na poczatku, ze ich spotkania sa czysto przyjacielskie, a wszystko robia w wiadomym celu
czarnulka187
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:45

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: czarnulka187 »

Papuga pisze:A ja będę zaprzeczeniem tych Waszych słów.
Można przyjaźnić się z dziewczyną i mieć oprócz tego swoją partnerkę. Przyjaźń to nie do cholery wino, spacery i tańce! Można pracować z kimś i się z nim przyjaźnić, można mieć relacje partnerskie jeśli chodzi o interesy czy hobby, można interpretować przyjaźń na różne sposoby.

Jeżeli dla kogoś przyjaźń to wyżalanie się ze wszystkiego, wypłakiwanie na ramieniu, opowiadanie o każdym fragmencie swojego życia to jest to tylko i wyłącznie jego własne pojęcie przyjaźni. Jak się z kimś pracuje lub ma wspólne zainteresowanie to wtedy rozmawia się o wszystkim, co nie oznacza umawianie się na wieczorny spacer!

Myślę że kilka osób może się ze mną zgodzić
Pozdrawiam

Dobrze mówi :ok: Popieram :D Dla każdego to może znaczyć co innego. Każdy z nas sam sobie wyznacza granice.
olka1183
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 01:01

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: olka1183 »

Wydaje mi się,że to zależy od ludzi i od granic, które sobie postawią. Mam wielu kolegów, którzy oczywiście na początku chcieli czegoś więcej, ale później zostały postawione granice i teraz jesteśmy dobrymi kumplami, którzy wychodzą często na piwko. Zależy to też od ilości czasu,którą poświęcamy na tych przyjaciół. Jeśli spędza się dużo czasu, nawet codziennie i dogaduje się bardzo dobrze z tą osobą - myślę,że jakieś uczucia na pewno się pojawią prędzej czy później, przynajmniej z jednej strony :)
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: nitro »

To ładna z Ciebie gwiazda skoro każdy kumpel się w Tobie kocha :rotfl: Może Ci się tylko zdaje hehe
olka1183
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 01:01

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: olka1183 »

nitro pisze:To ładna z Ciebie gwiazda skoro każdy kumpel się w Tobie kocha :rotfl: Może Ci się tylko zdaje hehe
A któż powiedział,że każdy :) Czytaj ze zrozumieniem :)
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: nitro »

olka1183 pisze: Mam wielu kolegów, którzy oczywiście na początku chcieli czegoś więcej,
No oczywiście, że chcieli czegoś więcej ;) Jak chcieli to trzeba było im dać :D
tablet-2012
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 13 września 2012, 03:51

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: tablet-2012 »

I do not think a man and women can keep to be soul friend without any change in relation. They can be friends, but as their intimacy increases and 72the time they are together becomes loger, something subtle change is likely to happen between them, I mean one may fall in love with the other.
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Tolka trachatsa i trachatsa....

Post autor: warez »

tablet-2012 pisze:I do not think a man and women can keep to be soul friend without any change in relation. They can be friends, but as their intimacy increases and 72the time they are together becomes loger, something subtle change is likely to happen between them, I mean one may fall in love with the other.
Szto eto nie wazmożet byt? Ja dumaju, szto ljubow mieżdu mużom a żjenszcinom nachoditsja. Ljudi, katoryje gawarjat inneje - płocha dumajut. Tolka trachatsa i trachatsa....
cys_22
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 14 lutego 2012, 17:18

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: cys_22 »

nitro pisze:
olka1183 pisze: Mam wielu kolegów, którzy oczywiście na początku chcieli czegoś więcej,
No oczywiście, że chcieli czegoś więcej ;) Jak chcieli to trzeba było im dać :D
100%! Kto nie daje a zabiera ten sie w piekle poniewiera!
thomas87
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 24 października 2012, 21:06

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: thomas87 »

Przyjaźń istnieje do momentu, kiedy jedno nie zakocha się w drugim;)
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: mija »

Tak moja koleżanka jeżdziła z instruktorem nauki jazdy był to jakiś jej znajomy tak się dobrze czuła w jego towarzystwie zwłaszcza że koleś miły przystojny , fajnie tłumaczył itp. aż pewnego dnia tuż przed egzaminem uświadomiła sobie że się w nim po prostu zakochała facet żonaty no i tylko znajomy a tu taki klops i teraz wzdycha a egzamin już zdała i brakuje jej tego czegoś.... :P
Awatar użytkownika
cypresja26
Obyty
Obyty
Posty: 59
Rejestracja: 21 września 2011, 15:04

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: cypresja26 »

Istnieje i można się przyjaźnić nawet 10 lat i nie patrzeć na faceta okiem laski, tylko patrzeć jak siostra na brata.
Taka przyjaźń jest fajna i nic nie jest w stanie jej zniszczyć. :hurra:
Awatar użytkownika
zosiaa3
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 3 listopada 2012, 02:39

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: zosiaa3 »

Jestem kobietą i mam wspaniałego przyjaciela płci męskiej. Jest dla mnie jak brat :)
Flowerekk
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 21 maja 2009, 18:00

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: Flowerekk »

U mnie podobnie.. Mam wspaniałego Przyjaciela... I ta przyjaźń trwa od wielu wielu lat, pomimo tego, że były okresy, kiedy np nie mieliśmy ze sobą w zasadzie żadnego kontaktu nawet przez 3 lata. Ale potem, jedno spotkanie, jeden telefon i było jak dawniej.
Awatar użytkownika
dotka
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 12 listopada 2012, 15:22

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: dotka »

hm.. odwieczne pytanie, moim zdaniem, w jakimś momencie wejdzie w grę seksualność i to albo popsuje przyjaźń albo umocni :)
ODPOWIEDZ