Romantyczna kolacja

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Marcin6857
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 8 sierpnia 2013, 23:27

Romantyczna kolacja

Post autor: Marcin6857 »

Cześć ! Chciał bym zabrać moją ukochaną na romantyczną kolacje, tzn świece, miła i przyjemna atmosfera, spokój, i jakieś ładne widoki :) Ma być jak z filmu :rotfl: Może ktoś polecić takie miejsce ? Nie musi być jasło, mogą być dalsze okolice. Proszę o jakieś informacje, sprawa dla mnie bardzo ważna :)
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Romantyczna kolacja

Post autor: sylwula13 »

a wystarczyło popatrzeć na forum , że temat o podobnej tematyce już był a nie zakładać kolejny ! viewtopic.php?f=63&t=7348&p=110733&hili ... ca#p110733
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Romantyczna kolacja

Post autor: nitro »

Marcin6857 pisze:Cześć ! Chciał bym zabrać moją ukochaną na romantyczną kolacje, tzn świece, miła i przyjemna atmosfera, spokój, i jakieś ładne widoki :) Ma być jak z filmu :rotfl: Może ktoś polecić takie miejsce ? Nie musi być jasło, mogą być dalsze okolice. Proszę o jakieś informacje, sprawa dla mnie bardzo ważna :)
Za dużo filmów... świece ehh :zdziwko:
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Romantyczna kolacja

Post autor: rkoh »

a co jest dziwnego w tym, żeby raz na jakiś czas ze swoją kobietą zjeść coś lepszego przy świecach i popić winkiem? ;)
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Romantyczna kolacja

Post autor: nitro »

Troszkę wioska, jak Pietrek z Hanką udają Angeline i Brada i jedzą przy świecach :hyhy:
Awatar użytkownika
grzybel
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 439
Rejestracja: 27 lutego 2007, 18:01
Lokalizacja: Jasło

Re: Romantyczna kolacja

Post autor: grzybel »

nitro pisze:Troszkę wioska, jak Pietrek z Hanką udają Angeline i Brada i jedzą przy świecach :hyhy:
Wioska to jest wtedy jak"przeciętny polski intelektualista" udaje, że ma otwarty umysł. A jak by przenieść się do wanny ze świecami i deserem :rotfl:
Świece jonizują powietrze, a takie światło uspokaja. Ogólnie odpoczynek czy kompiel przy świecach ma dobry wpływ na nasze samopoczucie.
Świece fajny pomysł! :ok:
cytrynowakredka
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 11:47

Re: Romantyczna kolacja

Post autor: cytrynowakredka »

a mi się podoba ten pomysł z tą kolacją romantyczną, super niespodzianka:)
Polecam Restauracje Afrodyte w Przysiekach, ładny lokal, miło, przyjemnie, a jedzenie też bardzo dobre.
Parkowa też jest bardzo dobrym lokalem na taką kolację.
przylepka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 13 listopada 2011, 13:34

Re: Romantyczna kolacja

Post autor: przylepka »

Może chłopak chce się oświadczyć, albo rocznicę świętować, a tu jakieś komenty nie na miejscu. Może Krynica? Bo w Jaśle jakoś nic mi do głowy nie przychodzi.
cytrynowakredka
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 11:47

Re: Romantyczna kolacja

Post autor: cytrynowakredka »

kolację można zrobić nawet samemu w domu, do tego świece, wino--> bardzo fajny pomysł czy zabrać dziewczynę na piknik,teraz w lecie trzeba wykorzystywać pogodę, nie liczy się miejsce, lokal, tylko uczucie, atmosfera, najważniejsze żeby się czuć wyjątkowo:)
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Romantyczna kolacja

Post autor: nitro »

grzybel pisze:
nitro pisze:Troszkę wioska, jak Pietrek z Hanką udają Angeline i Brada i jedzą przy świecach :hyhy:
Wioska to jest wtedy jak"przeciętny polski intelektualista" udaje, że ma otwarty umysł. A jak by przenieść się do wanny ze świecami i deserem :rotfl:
Świece jonizują powietrze, a takie światło uspokaja. Ogólnie odpoczynek czy kompiel przy świecach ma dobry wpływ na nasze samopoczucie.
Świece fajny pomysł! :ok:
"kompiel" przy świecach :ok: Deser w wannie? ładnie się bawicie :P
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Romantyczna kolacja

Post autor: makatka »

Dobrze że nie wszystkie tak mamy że takie kolacyjki i pikniki czy jedzenie w wannie nas bierze, ja tam wole inne formy relaksu :P
pawel1556
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 15 lipca 2013, 21:22

Re: Romantyczna kolacja

Post autor: pawel1556 »

Polecam Krakusa w Warzycach. Miła obsługa, ładny lokal i bardzo dobre jedzenie ;)
Awatar użytkownika
lena
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 18:58

Re: Romantyczna kolacja

Post autor: lena »

nitro pisze:Troszkę wioska, jak Pietrek z Hanką udają Angeline i Brada i jedzą przy świecach :hyhy:
A to niby jedzenie przy świecach to tylko dla Angeliny i Brada zarezerwowane jest ? Pietrek z Hanką już nie mogą?
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Romantyczna kolacja

Post autor: makatka »

Hanka z m jak miłość też jadła przy świecach, to chyba każdy może :P
zorro2010
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 14 grudnia 2010, 21:45

Re: Romantyczna kolacja

Post autor: zorro2010 »

ODPOWIEDZ