samotni i samotne...

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
kleszczkleszcz
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 290
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 21:56
Lokalizacja: Jasło

Re: samotni i samotne...

Post autor: kleszczkleszcz »

czekam na poważne propozycje
ŚmIaŁeK
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 20 lipca 2011, 20:06

Re: samotni i samotne...

Post autor: ŚmIaŁeK »

:rotfl: Szukaj ;d :cwaniak:
ewakowal8
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 13:04

Re: samotni i samotne...

Post autor: ewakowal8 »

To co powiem może niektórych zdenerwować tutaj ale chcę wam oświadczyć, że czekanie na miłość nie ma najmniejszego sensu. Jeśli jej nie poszukacie to nie znajdziecie! Wiadomo, że nic na siłę ale trzeba przynajmniej stwarzać różne sytuacje żeby ta miłość nas znalazła. Fakt, ze zdarzają się historię, że ludzie nagle się poznają w pociągu i w sobie zakochują od pierwszego wejrzenia ale to się zdarza raz na 100000000!
Requiem
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 13 grudnia 2012, 21:49

Re: samotni i samotne...

Post autor: Requiem »

ewakowal8 pisze:To co powiem może niektórych zdenerwować tutaj ale chcę wam oświadczyć, że czekanie na miłość nie ma najmniejszego sensu. Jeśli jej nie poszukacie to nie znajdziecie! Wiadomo, że nic na siłę ale trzeba przynajmniej stwarzać różne sytuacje żeby ta miłość nas znalazła. Fakt, ze zdarzają się historię, że ludzie nagle się poznają w pociągu i w sobie zakochują od pierwszego wejrzenia ale to się zdarza raz na 100000000!

To brutalne.... ;-)

A tak nawiązując do tematu to może ktoś z panów będących tu na forum w wieku od 25 do 30 :D ma chęć na jakieś piwko, niezobowiązujące oczywiście, w końcu temat po to założony ale widzę, że nikt nie ma odwagi się spotkać i dlatego jak zwykle kobieta musi wziąć sprawy w swoje ręce :] W razie czego proszę pisać PW, pozdrawiam
Awatar użytkownika
Sombrero
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 12 listopada 2012, 14:48

Re: samotni i samotne...

Post autor: Sombrero »

Tak, jak co do czego przychodzi to kobieta bierze w swoje ręce :x
roni
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 15 listopada 2012, 20:38

Re: samotni i samotne...

Post autor: roni »

Sombrero pisze:Tak, jak co do czego przychodzi to kobieta bierze w swoje ręce :x
I nie tylko :-)
:hurra:
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: samotni i samotne...

Post autor: wieśniak »

mario90 pisze:witam serdecznie. ja swoją drugą połówkę poznałem na tej stronie: http://komdax.com gorąco polecam
Chyba chłopca .bo nikt normalny nie zagląda na takie pierdo.ły :rotfl: :rotfl: chyba że masz 12-13 lat :P
Kudł@ty
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 8 lutego 2013, 21:39

Re: samotni i samotne...

Post autor: Kudł@ty »

Zaproszę miłą, inteligentną i rozrywkową dziewczynę na piwko w wieku od 23 do 27 lat. Jeśli tylko będziesz potrafić zamienić Swym uśmiechem szarą zimę w kolorowe lato, to dodatkowo zaproszę na romantyczną kolację walentynkową ;)
Bliższe informacje na PW.
rak2013
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 13 lutego 2013, 15:09

Re: samotni i samotne...

Post autor: rak2013 »

Wygląda na kolejny portal randkowy;)
Lubię być singlem i nie zamierzam komplikowac sobie życia miłością!!!
leli
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 4 kwietnia 2013, 09:16

Re: samotni i samotne...

Post autor: leli »

czy już dużo jest CV są jeszcze wolne miejsca ha ha
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: samotni i samotne...

Post autor: zielony87 »

Kudłaty pisze:Zaproszę miłą, inteligentną i rozrywkową dziewczynę na piwko w wieku od 23 do 27 lat.
I jak wrażenia - znalazłeś jakąś Kudłaty,czy przestraszyły się wszystkie przeterminowanego piwa ? :padam: :rotfl:
Btw: tą rozrywkową mnie rozwaliłeś.Po konsumpcji piwka konsumpcja związku czy co ;) :?: Cóż za czasy...
Rak2013 pisze:Lubię być singlem i nie zamierzam komplikowac sobie życia miłością!!!
No choć 1 rozsądny. Skomplikowane rytuały i płacenie za różne badyle (to pójście na piwko to chociaż można by zrozumieć,o ile można zrozumieć picie alkoholu w celach niemedycznych ;) ) Swoją drogą - może i dochodzę do 26 roku (ech starość nie radość),ale też wolę być singlem itd i kompletnie nie rozumiem tych którzy w moim wieku już się żenią,mają dzieci itd. Ludzie: co niby takiego złego jest w samotności ? No nie za bardzo was rozumiem... "Miłość" ? Kilka lat odurzenia hormonami,a potem będzie szara rzeczywistość... Rozstanie albo pomstująca żonka i smród pieluch dzieciaczków... I jeszcze: "skąd my na to weźmiemy pieniądze"...
Ostatnio zmieniony 4 kwietnia 2013, 18:43 przez zielony87, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukiwana
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 lipca 2010, 16:53

Re: samotni i samotne...

Post autor: poszukiwana »

zielony87 pisze:
Kudłaty pisze:Zaproszę miłą, inteligentną i rozrywkową dziewczynę na piwko w wieku od 23 do 27 lat.
I jak wrażenia - znalazłeś jakąś Kudłaty,czy przestraszyły się wszystkie przeterminowanego piwa ? :padam: :rotfl:
Btw: tą rozrywkową mnie rozwaliłeś.Po konsumpcji piwka konsumpcja związku czy co ;) :?: Cóż za czasy...
Rak2013 pisze:Lubię być singlem i nie zamierzam komplikowac sobie życia miłością!!!
No choć 1 rozsądny. Skomplikowane rytuały i płacenie za różne badyle (to pójście na piwko to chociaż można by zrozumieć,o ile można zrozumieć alkoholizm ;) ) Swoją drogą - może i dochodzę do 26 roku (ech starość nie radość),ale też wolę być singlem itd i kompletnie nie rozumiem tych którzy w moim wieku już się żenią,mają dzieci itd. Ludzie: co niby takiego złego jest w samotności ? No nie za bardzo was rozumiem... "Miłość" ? Kilka lat odurzenia hormonami,a potem będzie szara rzeczywistość... Rozstanie albo pomstująca żonka i smród pieluch dzieciaczków...

Każdy tak mówi do czasu aż się naprawdę nie zakocha :super:
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: samotni i samotne...

Post autor: zielony87 »

Może i większość tak mówi,ale ja naprawdę nie rozumiem - więc powtórzę:
Co takiego złego jest w samotności ? :/ Wyjaśni mi to ktoś logicznie ? Bo w rodzince na to pytanie miałem tylko komentarz "chyba jesteś jakiś nienormalny" itd...
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: samotni i samotne...

Post autor: nitro »

zielony87 pisze:Może i większość tak mówi,ale ja naprawdę nie rozumiem - więc powtórzę:
Co takiego złego jest w samotności ? :/ Wyjaśni mi to ktoś logicznie ? Bo w rodzince na to pytanie miałem tylko komentarz "chyba jesteś jakiś nienormalny" itd...
Żadna Cię nie chce :P To taka Twoja reakcja obronna. Zaraz wyciągniesz cięższe argumenty :P Nie jesteś sam, pamiętaj. Jak się tak zastanowić, masz trochę racji jednak. Człowiek nie jest stworzony do samotnośći, niestety.
Awatar użytkownika
grzybel
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 439
Rejestracja: 27 lutego 2007, 18:01
Lokalizacja: Jasło

Re: samotni i samotne...

Post autor: grzybel »

nitro pisze:Człowiek nie jest stworzony do samotnośći, niestety.


Oczywiście, że człowiek stworzony jest do pary. Ale są wyjątki, którym jest bardzo dobrze samemu. Pasuje im to, że nikt na nich, nie czeka w domu, w sprawianiu sobie przyjemności, nie muszą uwzględniać też przyjemności innych, są panami swojego czasu i pieniędzy. Ale już nie wszyscy z nich w takim myśleniu umierają. Niektórzy żałują samotności, gdy zmieniają się wartości w życiu. I np. nie przeliczają już czyjegoś uśmiechu, sprawiania komuś radości czy pragnienia przyjęcia przeprosin na ilość badyli ;)
zielony87 pisze:Co takiego złego jest w samotności ? :/ Wyjaśni mi to ktoś logicznie ?
Nic nie ma złego w tym, że ktoś chce być sam.
Złe jest myślenie, że to są jakieś rytuały lub miłość komplikuje życie. Miłość sprawia, iż życie jest piękniejsze, uskrzydla i -bez żadnych danych statystycznych mogę śmiało napisać, że - połowa dzieł (np. utwory, rzeźby, powieści, filmy...) powstały dzięki temu uczuciu. I nie tylko mówimy o chwilowym zauroczeniu, ale o miłości dojrzałej. A ona nie jest skomplikowana. Tacy właśnie są ludzie, to oni wszystko gmatwają. Przez zazdrość, nieodpowiedzialność, egoizm, hedonizm czy zwykłą głupotę.
ODPOWIEDZ