wasz ideał - szukacie czy macie?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
demon666
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 14 sierpnia 2010, 12:07

Re: wasz ideał - szukacie czy macie?

Post autor: demon666 »

Wyrażamy tylko swoją opinię :) może Ci się nie podobać :) Twoja sprawa :) tak czy inaczej Twój post nie wniósł nic do tej rozmowy :) jest bardziej jak "3 słowa do ojca prowadzącego " ... " o widzę że pięknie się nam pan tutaj przedstawił przed milionami słuchaczy ":)
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: wasz ideał - szukacie czy macie?

Post autor: wilhelm »

jesusmyname- nie wiem kto tu pierniczyl jak potluczony swego czasu na temat tej pani o ktrej rozmawiamy ale nie bede sie wdawal w szczegoly bo chciales podobno mi pomoc ale pani zaszkodziles :)
No i racja nie lubie policjantek a ta panna ku memu wielkiemu zdziwieniu nia byla :)
Awatar użytkownika
demon666
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 14 sierpnia 2010, 12:07

Re: wasz ideał - szukacie czy macie?

Post autor: demon666 »

Miałem nosa :) oczywiście jej nie znam :)
jesusmyname
Guru
Guru
Posty: 168
Rejestracja: 22 marca 2012, 16:42

Re: wasz ideał - szukacie czy macie?

Post autor: jesusmyname »

wilhelm pisze:jesusmyname- nie wiem kto tu pierniczyl jak potluczony swego czasu na temat tej pani o ktrej rozmawiamy ale nie bede sie wdawal w szczegoly bo chciales podobno mi pomoc ale pani zaszkodziles :)
No i racja nie lubie policjantek a ta panna ku memu wielkiemu zdziwieniu nia byla :)
Raczej ją uratowałem przed Tobą, ale co Ty wiesz hehe.
Poza tym, bez komentarza.
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: wasz ideał - szukacie czy macie?

Post autor: wilhelm »

jesusmyname no nie wiem o czym mowisz.
demon no moze wlasnie znasz kojarzysz z jasla jesli pochodzisz wiec tez bys sie na to zlapal i napisal a pozniej dowiedzial czym sie panna zajmuje masakra!!:D
nigdy nie mialem szczescia ;)
Awatar użytkownika
demon666
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 14 sierpnia 2010, 12:07

Re: wasz ideał - szukacie czy macie?

Post autor: demon666 »

ale Ona w mundurze chyba nie chodzi?? wiec ciężko będzie. nie wilhelm'ie nie napisałbym :) mam trochę inne podejście.Jak widzę ładną laskę to jasne oglądnę się i pociesze oko :) ale tak jak mówił nitro jest dużo dziewczyn z sąsiedztwa które już znam,wiem co mogę się po nich spodziewać a taką nową gwiazdę to jak nie zrobisz małego rekonesansu informacyjnego to później dowiadujesz się takich a nie innych rzeczy :) tutaj pasuje trochę powiedzenie "cudze chwalicie swego nie znacie...".Czasami wystarczy popatrzeć obok siebie :) szczęście to pojęcie względne :)
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: wasz ideał - szukacie czy macie?

Post autor: wilhelm »

Nie no nie chodzi w mundurze i nie pracuje w jasle ale nie bede publicznie o niej opowiadal bo az strach haha :D nie no ja tez musialem wywiad zrobic wlasnie bo od niej sie tego nie dowiedzialem no i wyszlo szydlo z worka wielkie rozczarowanie :)
jasne najlepiej sie rozgladac w okolo i obracac wsrod znajomych to moze akurat mi jakis kumpel poleci fajna kolezanke lub przyprowadzi na impreze chociazby. ale ja zyje za granica i nie jest mi latwo znalezc kogos odpowiedniego dlatego na urlopie jak zobaczylem ta o ktorej wczesniej byla mowa na jednej z imprez w jasle to wooooooow jak piorun by mnie pierd... :D no ale nic z tego.
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: wasz ideał - szukacie czy macie?

Post autor: nitro »

Ale co Ty masz na sumieniu , że tak Cię to przeraża ta profesja ? :P Może zawieść Cię na dołek jak w scenariuszu filmu dla dorosłych :)
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: wasz ideał - szukacie czy macie?

Post autor: wilhelm »

nic nie mam na sumieniu ale uwazam ze kobity sie nie nadaja do tego zawodu i im palma odpierd....a jak maja za duzo wladzy :D
a z tym dolkiem to bym sie ewentualnie zgodzil, co ja gadam zreszta jak to czytasz kobito to tak zrob mi blagam!! :D haha
Awatar użytkownika
demon666
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 14 sierpnia 2010, 12:07

Re: wasz ideał - szukacie czy macie?

Post autor: demon666 »

Jak znikniesz na 48 z forum to będziemy wiedzieć co się stało :)
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: wasz ideał - szukacie czy macie?

Post autor: wilhelm »

Na razie siedze na zachodzie to mnie tu nie znajdzie niestety ale podam na forum termin mojego nastepnego urlopu to moze znajdzie sie jakas wolna cela haha :D no w tym to by mi nie przeszkadzala :D
Awatar użytkownika
demon666
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 14 sierpnia 2010, 12:07

Re: wasz ideał - szukacie czy macie?

Post autor: demon666 »

Gorzej jak Cie z niej nie wypuści :)
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: wasz ideał - szukacie czy macie?

Post autor: wilhelm »

Ona moze ze mna robic co chce i ile chce :D
Awatar użytkownika
demon666
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 14 sierpnia 2010, 12:07

Re: wasz ideał - szukacie czy macie?

Post autor: demon666 »

Taaa jasne :) inaczej byś śpiewał :)))
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: wasz ideał - szukacie czy macie?

Post autor: nitro »

Już widzę ten turecki ideał :P Ty pracujesz na zachodzie i masz problem ze znalezieniem kogoś?!! To się nie godzi, zacznij szastać tym euro ;)
ODPOWIEDZ