prezent, chłopakowi, 23 lata

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: prezent, chłopakowi, 23 lata

Post autor: sylwula13 »

kupiłam mu takie super spodenki i wiecie co ze był zadowolony i mu sie bardzo podobały :)
też wam polecam dziewczyny takie prezenty i dzięki za rady

.....

i prosze o wiecej ciekawych ;*
Goliat85
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 21 lipca 2010, 21:15

Re: prezent, chłopakowi, 23 lata

Post autor: Goliat85 »

ja ciesze sie z perfumu i slodkiego buziaka od żonki!
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: prezent, chłopakowi, 23 lata

Post autor: Grunwald »

Najważniejszy jest GEST !!

Czasem najzwyklejszy drobiazg a niesamowiata radośc sprawia :)
angela666
Guru
Guru
Posty: 156
Rejestracja: 3 marca 2009, 10:12

Re: prezent, chłopakowi, 23 lata

Post autor: angela666 »

wode toaletowa (perfumy) jakąs koszulke bokserki jakies śmieszne łańcuszek zafunduj mu tatuaż jak lubi to zalezy co chce no albo trunek może jakaś ksiązka płyta wędka dużo jest rzeczy takich tylko zalezy czym się interesuje twój chłopak najlepiej jakbys sie dowiedziała z jakiegoś żródła co mu potrzeba
Grześ
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 1 lipca 2010, 09:25

Re: prezent, chłopakowi, 23 lata

Post autor: Grześ »

ktoś napisał, że bokserki.
Dla pań bielizna to dobry prezent, i pewnie panie się z takich ucieszą, ale jak dla mnie kupowanie bielizny facetowi na prezent jest nie zbyt trafionym pomysłem, ja bym się przynajmniej nie ucieszył. Któraś tam napisała że dała chłopakowi bokserki i się ucieszył... no bo wiecie, co ma powiedzieć, że mu się nie podoba? Liczą się chęci najbardziej i sam gest, pamięć i podejrzewam, że z tego sie cieszył, a co do bokserek to...Nie wiem, dla mnie to niesmaczne, wole się sam zaopatrywać :D A wolałbym np. jakieś perfumy, zegarek, płytę ulubionego zespołu np z autografem. Na allegro jest tego cała masa. Noi oczywiście zależy czym dany facet się interesuje, np jak lubi samochody to świetnym prezentem będzie wielki kalendarz na ścianę z samochodami, albo fajny brelok do kluczy, jest masa rzeczy które ucieszą facetów, trzeba tylko uwzględnić charakter człowieka, jego zainteresowania, wiek i poczucie humoru. Ale bokserki odpuśćcie..wiem że dużo dziewczyn kupuje, ale to nie jest jakieś super :D

Ja się cieszę ze zwykłego całusa i to wystarcza! :D
katrinka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 17 maja 2010, 10:28

Re: prezent, chłopakowi, 23 lata

Post autor: katrinka »

The Nun

Re: prezent, chłopakowi, 23 lata

Post autor: The Nun »

Odkurzacz samochodowy xD

Może się nie spodobać, ale jest bardzo praktyczny. Zwłaszcza dla faceta, który kocha swoje auto i co chwilę je odkurza, bo wozi w nim swoją kobietę i chce żeby było w środku czyste. Jak mieszka się w bloku i nie ma się garażu - wtedy na bank się przyda taka rzecz.
Dobra maszynka do golenia. Najlepiej taka z górnej półki, z wymienianymi ostrzami.
Oryginalne buty lub koszulki. Na pewno będzie w nich chodził. Trzeba tylko znać rozmiar i styl jaki lubi.
Maszynka do strzyżenia włosów.
Ja kiedyś swojemu facetowi zakupiłam poduszkę obleczoną w poszewkę, na której był nadruk przedstawiający moją postać. Nie rozstaje się z tą poduszką do dziś :rotfl: (mimo, że było to 4 lata temu).
cukiereczek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 20 maja 2010, 18:54

Re: prezent, chłopakowi, 23 lata

Post autor: cukiereczek »

No własnie zblizają sie urodzinki mojego faceta juz < 28 wrzesnia > tez 23:* i mam dla niego super zapakowany w duży karton z jeszcze wiekszą kokardą PREZENT !!! z niespodzianka ......!!! Nie ma wątpliwości.... na pewno Mu się będzie podobał :D .Tylko aby go dostarczyc musze zamówic samochód z " kranem" :D:D chyba nie jest mozliwe dostarczenie pocztą kurierską ;)
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: prezent, chłopakowi, 23 lata

Post autor: Jaślanka »

cukiereczek pisze:No własnie zblizają sie urodzinki mojego faceta juz < 28 wrzesnia > tez 23:* i mam dla niego super zapakowany w duży karton z jeszcze wiekszą kokardą PREZENT !!! z niespodzianka ......!!! Nie ma wątpliwości.... na pewno Mu się będzie podobał :D .Tylko aby go dostarczyc musze zamówic samochód z " kranem" :D:D chyba nie jest mozliwe dostarczenie pocztą kurierską ;)
A czy mogłabyś nam zdradzić co to takiego? :D :niepewny:
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: prezent, chłopakowi, 23 lata

Post autor: paulo06 »

ja swojemu kupilam koszulke z napisem " TA KOSZULKA JEST OD MOJEJ MISI" :d
dragon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 202
Rejestracja: 19 lutego 2010, 22:29

Re: prezent, chłopakowi, 23 lata

Post autor: dragon »

bilet na mecz piłki nożnej
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: prezent, chłopakowi, 23 lata

Post autor: Charlie_P »

gra komputerowa, książka, płyta z ulubioną muzyką..zależnie od charakteru i upodobań.
Awatar użytkownika
kleszczkleszcz
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 290
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 21:56
Lokalizacja: Jasło

Re: prezent, chłopakowi, 23 lata

Post autor: kleszczkleszcz »

N2N pisze:to mu kup tłumnik :wstyd:
ale się uśmiałem!!!
Awatar użytkownika
KooKoszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 22 września 2010, 15:55

Re: prezent, chłopakowi, 23 lata

Post autor: KooKoszka »

Zafunduj mu czyszczenie samochodu, full serwis, pranie tapicerki jaka płyte, ksiazke albo np jak jezdzi na nartach to jakies dodatki czy rekawiczki czy cokolwiek.
hannakot4
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 3 stycznia 2013, 13:14

Re: prezent, chłopakowi, 23 lata

Post autor: hannakot4 »

jeśli już ci się wyczerpały wszelkie pomysły i twój luby dostał od ciebie wiele prezentów to może zabierz go w jakieś fajne miejsce, dobra restauracja albo kino i wtedy daj jakiś skromniejszy upominek:)
ODPOWIEDZ