problem z laska helo ;o

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
again leQ
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 12 lutego 2011, 23:24
Lokalizacja: Osobnica

problem z laska helo ;o

Post autor: again leQ »

Siema
Ostatnio zmieniony 13 lutego 2011, 12:16 przez again leQ, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jaelithe
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 17 listopada 2010, 21:01

Re: problem z laska helo ;o

Post autor: jaelithe »

takie są baby i już się nie zmieniają wiem to bo mam tyle co ona razy dwa - trzym się - jak wydolisz to będziecie szczęśliwi jak nie to dorośniesz do tego za kilka lat - pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Łysy
VIP
VIP
Posty: 789
Rejestracja: 10 sierpnia 2009, 21:06
Lokalizacja: Jasło

Re: problem z laska helo ;o

Post autor: Łysy »

Jednym słowem: dziecinada...

PS: Jak masz 16 lat to ty już pracujesz?? Do szkoły nie chodzisz??
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: problem z laska helo ;o

Post autor: _WHISKEY_ »

Ja najchętniej ściągnąłbym pasa i wsadziłbym ci ze dwadzieścia patatajów na twoją gołą gładziutką, młodziutką pupinę, żeby ci przypomnieć, że jesteś jeszcze smarkiem i mleko masz pod nosem, a do gorzały to ci brakuje i rozumku i wieku.
Się podupcyło gnojom w głowach... :mad:
Awatar użytkownika
MMiki
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 5 sierpnia 2009, 00:47

Re: problem z laska helo ;o

Post autor: MMiki »

:hyhy: :hyhy: :hyhy: "wkurza sie ze sobie jarałem z kumplem" hehehe rozbawiłeś mnie do łez :D:D :hyhy: :rotfl:
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: problem z laska helo ;o

Post autor: Diego Forlan »

Masz16 lat;jeszcze niejedna podziurawi Ci serce(jeśli takowe posiadasz) jak rzeszoto zanim sie w tym wszystkim połapiesz. Ich;humory;zmienność;nastroje....Tego sie nie da tak ogarnąć od razu a tym bardziej po Twych kilku zdaniach doradzić Ci czy ją zostawić czy nie.I jak posty wyżej też prawie drugie tyle co Twój wiek.Powodzenia
roboboss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 22 maja 2010, 09:37

Re: problem z laska helo ;o

Post autor: roboboss »

Dawno nie czytałem czegoś tak śmiesznego:) to dopiero początek problemów z kobitami ,przywyknij bo czeka cie to przez cale życie:)
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: problem z laska helo ;o

Post autor: clashtorny »

mnie też wkurza jak moja mnie okłamuje lub jara, także swojej pannie się nie dziw wcale. Jak ci ona nie pasuje to do widzenia i idź do takiej która jara pije może ćpa i jeszcze dobrze by było żeby na ustawki chodziła i od czasu do czasu ci dawała (o ile jesteś zwykłym palantem oczywiście) w przeciwnym razie nie skacz koło niej nie ulegaj zbyt często bo jak raz to zrobisz to zawsze będzie cię tak wykorzystywała bo będzie widzieć że zrobisz dla niej wszystko :P zrezygnuj z jarania bo to ci i na zdrowie wyjdzie i panna nie będzie ględzić chodzenie ze sobą to też pójście na ustępstwa...
wścieklica
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 12 marca 2010, 12:57

Re: problem z laska helo ;o

Post autor: wścieklica »

1. Jesteś - jak to już zostało stwierdzone - smarkiem. KROPKA!
2. Problem - jeśli ktoś ma - to dziewczyna z tobą. (dziwię się jej, że patrzy w twoją stronę)
3. Problem - NAPEWNO - mają z tobą twoi rodzice.
4. Gdy czytam takie posty, to żałuję że wojsko nie jest już obowiązkowe, i tak jak kiedyś - na 2 lata.
Chudy44
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 25 października 2008, 21:16
Lokalizacja: Jasło

Re: problem z laska helo ;o

Post autor: Chudy44 »

Chłopie, związek wymaga poświęceń. Przestań pić, palić, ćpać (sorry, ale dla mnie nawet trawa to ćpanie) to i ona będzie bardziej wyrozumiała a i Tobie, jak to ktoś wyżej napisał na zdrowie to wyjdzie.
fakir
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 14 czerwca 2007, 00:40
Lokalizacja: 49° 44'52'' N 21° 28'17'' E

Re: problem z laska helo ;o

Post autor: fakir »

Nie drodzy koledzy i kolezanki problem jest tez z nia ze w ogole patrzy na niego ale coz... teraz tak rodzice corki wychowuja ze zamiast znalezc sobie normalnego chlopaka to ona brnie w taka patologie <smutne> :zalamany:
edaa10
Guru
Guru
Posty: 178
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 15:20
Lokalizacja: Jasło

Re: problem z laska helo ;o

Post autor: edaa10 »

może 4-6 razy w tygodniu to dla was za dużo ? Skoro wasze rozmowy polegają na tym że wysyłasz jej samego buziaka a ona pisze sms, "za co ten buziak" to raczej nie macie tematu do rozmowy, tylko ciągnięcie to na siłę. Daj jej czasem odpocząć , żeby nie zawiewało nudą :D :P Cofnęłam się kilka lat wcześniej bo kiedyś tak mnie to strasznie wkurzało jak ktoś pisał sms-a tylko żeby pisać a nie miał nic sensownego do powiedzenia. Teraz używam telefonu tylko do dzwonienia i załatwiania spraw :) No ale jestem duuużo starsza ;d pozdrawiam.
again leQ
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 12 lutego 2011, 23:24
Lokalizacja: Osobnica

Re: problem z laska helo ;o

Post autor: again leQ »

elo
Ostatnio zmieniony 13 lutego 2011, 12:16 przez again leQ, łącznie zmieniany 1 raz.
edaa10
Guru
Guru
Posty: 178
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 15:20
Lokalizacja: Jasło

Re: problem z laska helo ;o

Post autor: edaa10 »

to może jednak nie pasujecie do siebie.. jej nie odpowiada Twój tryb życia jak widać, a Ty nie masz zamiaru go zmieniać z tego co piszesz. 6 tygodni znajomości to raczej miłości z tego nie ma, tylko może chwilowe zauroczenie, fascynacja, nie wiem. Zawsze tak jest na początku jak poznaje się kogoś nowego, a potem jak zaczynają być widoczne wady to jedni je potrafią zaakceptować i być dalej z Tobą osobą a inni nie.
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: problem z laska helo ;o

Post autor: wiolka666 »

dajcie sobie spokój za młodzi jesteście!! odprowadzanie do szkoły heh po co żeby sie pochwalić że ma chłopaka dziecinada naprawde zobaczysz jak się zmienisz jak bedziecie mieli ponad 20!! wyszalej sie chłopie póki masz jeszcze tą 1 z przodu chodzi mi o wiek..tylko moze nie jaraj co??
ODPOWIEDZ