Nowa Telewizja Republika

O wszystkim, czyli o niczym...
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Nowa Telewizja Republika

Post autor: juve_fan »

yorker pisze: Wracając do tv Republika, nadal czekam na odp. na moje pytanie, przypominam:
Dlaczego warto zapłacić tą kasę za oglądanie TV Republika???
Najpierw odpowiedz na moje i pojedziemy dalej z koksem.
Czy twoim zdaniem posiadanie konta w zagranicznym banku sprawia, że ten ktoś nie jest patriotą?
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Nowa Telewizja Republika

Post autor: yorker »

Ja zadałem Tobie dziś kilka pytań i na pw i na ogólnym, na które nie raczyłes udzielić odpowiedzi. Czekam najpierw na Twoje odpowiedzi, poźniej ja zaczne odpowiadać.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Nowa Telewizja Republika

Post autor: juve_fan »

yorker pisze:Ja zadałem Tobie dziś kilka pytań i na pw i na ogólnym, na które nie raczyłes udzielić odpowiedzi. Czekam najpierw na Twoje odpowiedzi, poźniej ja zaczne odpowiadać.
Napisz mi więc od punktów tą swoją listę pytań (na pw albo tutaj) tylko zgodnie z rządowym zwyczajem odpowiem jutro, bo dzisiaj:
Obrazek
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Nowa Telewizja Republika

Post autor: yorker »

Zakładam, Że jesteś chociaż przeciętnie inteligentny, żeby wyłuszczyć, zrozumieć i odpowiedzieć na moje pytania.


PS
Super, że zauważyłeś, że jest dziś piąteczek. Udam się na świętowanie.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Nowa Telewizja Republika

Post autor: antykieckowy »

juve_fan pisze:
yorker pisze:Ja zadałem Tobie dziś kilka pytań i na pw i na ogólnym, na które nie raczyłes udzielić odpowiedzi. Czekam najpierw na Twoje odpowiedzi, poźniej ja zaczne odpowiadać.
Napisz mi więc od punktów tą swoją listę pytań (na pw albo tutaj) tylko zgodnie z rządowym zwyczajem odpowiem jutro, bo dzisiaj:
Obrazek
Katolik nie powinien zabawiać się w piątki (dotyczy całego roku) bo w ten dzień bozia zmarła więc należy zachować wstrzemięźliwość i poddać się pokucie. Ale to tylko katolików dotyczy więc raczej nie potrzebnie to tu piszę bo takowi w tym temacie się jeszcze nie udzielili.

Proszę, fragment rozmowy z ks. Krzysztofem Koskiem, doktorem prawa kanonicznego, rzecznikiem archidiecezji warszawskiej http://www.niedziela.pl/artykul/21754/n ... zachowywac
- Biskupi sugerują, że we wszystkie piątki w ciągu całego roku należy uszanować charakter pokuty, dlatego katolicy nie powinni w tym dniu uczestniczyć w zabawach. Znaczy, że nie powinno się iść na przykład na dyskotekę w piątek?
- Zdecydowanie nie powinno! Jeżeli piątek jest dniem solidarności z Chrystusem cierpiącym dla mojego zbawienia, to oczywiste jest, że nie mogę się w tym dniu bawić. Podobnie, jeśli obchodzę rocznicę śmierci bliskiej mi osoby, nie będę w tym dniu urządzał balu ani brał udziału w zabawie, to po prostu nie wypada.
I zaraz przeczytam, że ten mem wcale nie przedstawia "gotowości do imprezki" albo ten ksiądz się nie zna bo juve wie i zna się lepiej :rotfl:
Awatar użytkownika
Drapichrust
Guru
Guru
Posty: 180
Rejestracja: 5 września 2007, 14:32
Lokalizacja: Jasło

Re: Nowa Telewizja Republika

Post autor: Drapichrust »

@juve_fan dlaczego nic nie piszesz o Polsat Info? Przecież tam taka sama śpiewka jak w TVP info czy WSI24. A no tak TV Republika jest na platformie Polsatu. I tu już ją po trochę skreślam. Nie jest ona niezależna po mimo osób które ją stworzyły.
Awatar użytkownika
grzybel
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 439
Rejestracja: 27 lutego 2007, 18:01
Lokalizacja: Jasło

Re: Nowa Telewizja Republika

Post autor: grzybel »

Dopiero co ruszyli z Tv Republiką i już tyle kotów powieszonych? No tak, wystarczy się wyłamać z szeregu oblizujących zadki, i momentalnie znajdą się przeciwnicy. Lub lepiej intelektualista szczycący się niezależnym myśleniem, wymyślający argumenty w nurcie nakierowanym przez propagandę. To sączenie non stop my-wy jest nakręcane przez nią. I znów: prawicowi, lewicowi, katolicy, obłudnicy, Czy niektórzy potrafią tylko ponad podziałami nad grobami?

A po co ta idiotyczna wstawka o katolikach? Ogólnie Nic Ci do tego, co robię z wieczorku piątkowego
Drapichrust pisze:@juve_fan dlaczego nic nie piszesz o Polsat Info? Przecież tam taka sama śpiewka jak w TVP info czy WSI24. A no tak TV Republika jest na platformie Polsatu. I tu już ją po trochę skreślam. Nie jest ona niezależna po mimo osób które ją stworzyły.
Nigdy nie powstanie tv całkowicie niezależna. Zawsze są jakieś wpływy, bo ludzie po prostu mają poglądy. Chodzi tylko o to by te poglądy, szczególnie zarządzających nie miały wpływy na fakty.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Nowa Telewizja Republika

Post autor: antykieckowy »

grzybel pisze: A po co ta idiotyczna wstawka o katolikach? Ogólnie Nic Ci do tego, co robię z wieczorku piątkowego
Też uważam, że wstrzemięźliwość od zabawy w dany dzień tylko dlatego, że jakaś mityczna postać rzekomo tego dnia zmarła, jest idiotyczna i całkowicie bez sensu :ok:

Jednak gdy ktoś określa siebie jako katolika, który przestrzega prawa bozi to gdy wykazuje się hipokryzją, należy ją wytknąć, wyśmiać i potępić. W przypadku juve to nic trudnego więc nawet ty możesz to robić.

:cool:
Awatar użytkownika
grzybel
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 439
Rejestracja: 27 lutego 2007, 18:01
Lokalizacja: Jasło

Re: Nowa Telewizja Republika

Post autor: grzybel »

Owa wstrzemięźliwość od zabawy, moja, juvuśia czy innego katolika nie jest twoim interesem. A nawet gdy jej nie ma, to twoje posiadanie do czegoś praw się przez to nie zmieniło. Tak wiem, wszędobylskie "mam prawo przecież wyrazić opinię". Mhm. Każdy ma prawo, tylko przez to jaka jest wartość i sens owej opinii, powinien się zastanowić, czy warto w ogóle ją wyrażać.
A co to ma do tematu? Takie mieszanie i wychodzi: tv Republika, katolik, hipokryzja.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18468
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nowa Telewizja Republika

Post autor: dragoness »

A jednak coś jest w tej religii, nawet antykieckowy musi to przyznać, o czymkolwiek by się nie dyskutowało, zawsze w końcu zejdzie na Boga. Czy to ne dowód, że jest wszędzie i może wszystko? :hyhy:
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Nowa Telewizja Republika

Post autor: antykieckowy »

grzybel pisze:Owa wstrzemięźliwość od zabawy, moja, juvuśia czy innego katolika nie jest twoim interesem. A nawet gdy jej nie ma, to twoje posiadanie do czegoś praw się przez to nie zmieniło. Tak wiem, wszędobylskie "mam prawo przecież wyrazić opinię". Mhm. Każdy ma prawo, tylko przez to jaka jest wartość i sens owej opinii, powinien się zastanowić, czy warto w ogóle ją wyrażać.
A co to ma do tematu? Takie mieszanie i wychodzi: tv Republika, katolik, hipokryzja.
Ależ oczywiście, że JEST moim interesem. Ohydna hipokryzja ludzi, którzy jawią się katolikami i którzy lobbują na rzecz wszędobylskiego katolickiego obłędu musi być wytykana, wyszydzana i potępiania. Dzięki temu chore ideologie krócej będą miały pośredni wpływ na życie moje i innych, którzy nie podzielają wiary w mity.
dragoness pisze:A jednak coś jest w tej religii, nawet antykieckowy musi to przyznać, o czymkolwiek by się nie dyskutowało, zawsze w końcu zejdzie na Boga. Czy to ne dowód, że jest wszędzie i może wszystko? :hyhy:
A ja myślałem, że to objaw prześladowania katolików.
Awatar użytkownika
grzybel
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 439
Rejestracja: 27 lutego 2007, 18:01
Lokalizacja: Jasło

Re: Nowa Telewizja Republika

Post autor: grzybel »

antykieckowy@ Oświeć: co mojego jest jeszcze twoje?
Na forum się przyznałeś do prześladowanie katolików. "Wytykanie, wyszydzanie i potępianie" jest zianiem nienawiścią do ludzi!"
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Nowa Telewizja Republika

Post autor: antykieckowy »

grzybel pisze:antykieckowy@ Oświeć: co mojego jest jeszcze twoje?
Nie wiem co twoje jest moje. Musiałbym wiedzieć co masz żeby określić czy powinno być moje czy nie. Poproszę o oświadczenie majątkowe, wtedy pogadamy.
grzybel pisze:Na forum się przyznałeś do prześladowanie katolików.
Ale skąd to zdziwienie? Przecież nie od dziś wiadomo, że 99% katolików w Polsce jest prześladowane przez 0,0000000000000001% ateistów.
grzybel pisze: "Wytykanie, wyszydzanie i potępianie" jest zianiem nienawiścią do ludzi!"
Ooooooj, moja droga. Tak bawić się nie będziemy. Albo cytujesz moje wypowiedzi w całości, nie wyrywając pojedynczych wyrazów z kontekstu albo koniec rozmowy. Jeden juve mi wystarczy.

Moja pełna wypowiedź dotycząca wytykania, wyszydzania i potępiania brzmiała:
Ohydna hipokryzja ludzi, którzy jawią się katolikami i którzy lobbują na rzecz wszędobylskiego katolickiego obłędu musi być wytykana, wyszydzana i potępiania.
oraz
Jednak gdy ktoś określa siebie jako katolika, który przestrzega prawa bozi to gdy wykazuje się hipokryzją, należy ją wytknąć, wyśmiać i potępić.
A więc nie graj prześladowanej ofiary bo to ostatnimi czasy już nie przechodzi.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18468
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nowa Telewizja Republika

Post autor: dragoness »

I co? Nie mam racji? Jakby się nie kręcił, tak doopa z tyłu.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Nowa Telewizja Republika

Post autor: juve_fan »

dragoness pisze:I co? Nie mam racji? Jakby się nie kręcił, tak doopa z tyłu.
To jest już trochę załosne. Boguś zawsze doczepi swoje fanaberie związane z wiarą i KK. Najśmieszniejsze, że tym razem zmusił go do tego mój obrazek o "piąteczek". On już wiedział, gdzie idę, co będę robił i dlaczego jestem hipokrytą. Pal licho, że piwko+calzone vega z moją panią na mieście nijak się ma do orgii i imprez zakrapianych alkoholem, ale on swoje zrobił, czując się przy tym szczęśliwy, że znów obnażył zamiary katola :) O tempora, o mores...
ODPOWIEDZ