Piata fala pożądania

O wszystkim, czyli o niczym...
Czekoladowaona
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2013, 15:23

Piata fala pożądania

Post autor: Czekoladowaona »

Jeśli chcesz przeżyć coś niezwykłego, pogłębić fantazje , odkryć tajemnice pożądania to polecam książkę "Piąta fala pożądania" M. Nowickiej.
Architekt
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 21 września 2009, 18:09

Re: Piata fala pożądania

Post autor: Architekt »

a tak bez książek nie da się ;)
Awatar użytkownika
grzybel
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 439
Rejestracja: 27 lutego 2007, 18:01
Lokalizacja: Jasło

Re: Piata fala pożądania

Post autor: grzybel »

Moja fantazja jest na zadowalającym poziomie. Też jestem za praktyką, po co podręczniki :cool:
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Piata fala pożądania

Post autor: avicularia »

Chyba,ze ten podręcznik mówi o takich rzeczach, o jakich nie śniło się nawet filozofom :]
nioelka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 13 lutego 2013, 10:54

Re: Piata fala pożądania

Post autor: nioelka »

Przede wszystkim to ta ksiazka chyba nie istnieje - widział ją ktoś?
Magladenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 286
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:21

Re: Piata fala pożądania

Post autor: Magladenka »

No, to chyba jakaś ściema. A mówicie, że to ja tutaj śmiecę :P
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Piata fala pożądania

Post autor: CYNGIEL »

nioelka pisze:Przede wszystkim to ta ksiazka chyba nie istnieje - widział ją ktoś?
Jeśli nie istnieje to od jutra biorę się do pisania.To dopiero będzie fala pżądania.Sztormowa. :szok:
Jadranka
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 3 marca 2013, 21:59

Re: Piata fala pożądania

Post autor: Jadranka »

A jedna ze szkół w naszym powiecie pożąda głosów mieszkanców powiatu :) Zespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim walczy o boisko wielofunkcyjne
w ogólnopolskim konkursie na stronie www.koloroweboiska.pl. Kliknijcie tam, zarejestrujcie się i zagłosujcie na tę szkołę każdego dnia aż do 23 czerwca. Raczej nie ma szans, że władze powiatu zbudują przy którejkolwiek ze szkół takie boisko. No, może powstałoby przy jasielskiej szkole, ale przecież nie tylko w Jaśle są dzieci! Razem możemy więcej. Sorki, że post może nieco nie na temat, zaczęło się od książki, ale tak mi się skojarzyło w związku z pożądaniem :)
Ditto3
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2013, 08:49

Re: Piata fala pożądania

Post autor: Ditto3 »

Istnieje, istnieje i całkiem dobrze się trzyma :) Sama miałam okazję ją przeczytać i nie ukrywam, że jestem mocno pozytywnie zaskoczona. Gorąco zachęcam do jej przeczytania. Jest to zbiór historii o życiu seksualnym ludzi w różnym wieku i myślę, że tak naprawdę otwiera ona oczy na prawdziwy świat życia seksualnego współczesnych Polaków. Jest to fantastyczna, odważna propozycja zwłaszcza dla kobiet, gdzie autorka w dosyć zmysłowy sposób opisuje akty seksualne bohaterów. Także polecam drogie Panie i Panowie również :)
aguś33
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 8 czerwca 2013, 14:54

Re: Piata fala pożądania

Post autor: aguś33 »

Ja również uważam, że Pani Nowicka napisała kawał dobrej książki. Historie w niej opisane są niesamowite, czytając je człowiek zatapia się w świecie przesiąkniętym fantazjami erotycznymi. Czułam się jakby przeżywała to co jej bohaterki, namiętność przenikała do każdej części mojego ciała. Jednak najlepszy efekt jest wtedy, gdy czyta się ją z partnerem - dzieją się rzeczy niesamowite. Polecam wszystkim spragnionym namiętności .
noisey
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 233
Rejestracja: 18 października 2012, 21:04

Re: Piata fala pożądania

Post autor: noisey »

Zamiast czytać za robotę i modlitwę się weźta - bo kraj upada!

Bożeee coś Polskęęęę...
ODPOWIEDZ