Prezent na dzień dziecka

O wszystkim, czyli o niczym...
przylepka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 13 listopada 2011, 13:34

Prezent na dzień dziecka

Post autor: przylepka »

Witam,
już za kilka dni dzień dziecka, chciałabym zapytać jakie macie pomysły na prezent dla chłopca (w przedziale od 7-10 lat). Jak co roku nie mam pomysłu. Przeszukałam forum niestety nic nie znalazłam. Autka i tory odpadają bo tego ma już pełno, z lego podobna sytuacja, a jak wchodzę do sklepu to czuję się zagubiona w tym wszystkim :D. Może ktoś coś podpowie :)
Awatar użytkownika
dziewczyna
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 20 lutego 2012, 16:06

Re: Prezent na dzień dziecka

Post autor: dziewczyna »

Najlepiej wycieczka,w jakieś ciekawe miejsce, można pójść razem do zoo, do wesołego miasteczka potem kino, lody.
Dzieciaki lubią takie rzeczy.Można pokusić się o rolki, albo coś w tym stylu. Niekoniecznie musi to być kolejna fura zabawek.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezent na dzień dziecka

Post autor: dragoness »

Wycieczka do Karpackiej Troi. Nie ma chłopaka, który by się takimi rzeczami nie interesował. http://www.jaslo4u.pl/madziarzy-i-rzemi ... aslo-15052
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Prezent na dzień dziecka

Post autor: mija »

Ja też miałam dylemat co kupić dzieciom ale doszłam do wniosku ,że najlepszym rozwiązaniem będzie wspólnie spędzony dzień np pójście na lody czy pizze albo do kina :) dzieciaki były zachwycone ;)
me4me
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:16

Re: Prezent na dzień dziecka

Post autor: me4me »

dziewczyna pisze:Najlepiej wycieczka,w jakieś ciekawe miejsce, można pójść razem do zoo, do wesołego miasteczka potem kino, lody.
Dzieciaki lubią takie rzeczy.Można pokusić się o rolki, albo coś w tym stylu. Niekoniecznie musi to być kolejna fura zabawek.
podpisuje sie w 100% pod tym co zostalo napisane
aleczka
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 5 października 2010, 10:57

Re: Prezent na dzień dziecka

Post autor: aleczka »

ja mam synka 5,5 letniego i w tym roku wymyśliłam mu wycieczkę do aqua parku w krakowie , prezentów ma już na tyle ciągle tylko auta,traktory ,lego,rower dziadki go tak rozpieszczają że postanowiłam zrobić mu inną przyjemność mam nadzieję że zobaczenie czegoś interesującego zapadnie mu w pamięć bo ileż można kupować zabawki
bartekdanlski81
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 1 czerwca 2013, 19:18

Re: Prezent na dzień dziecka

Post autor: bartekdanlski81 »

najlepiej kupic cos co sie przyda, lub zabrac gdzies na ten dzien i spedzic fantastyczny dzien z dzieckiem, a jak jest dojrzalsze to dac mu pieniadze lub zalozyc konto w banku i wrzucac caly czas, aby dziecko jak dorosnie mialo pieniadze na start... :)
przylepka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 13 listopada 2011, 13:34

Re: Prezent na dzień dziecka

Post autor: przylepka »

dzięki za pomysły. Również uważam, że kupowanie tableta czy komórki dla dziecka w takim wieku to bez sensu. Właśnie myślałam o czymś przydatnym, ale też taka wyprawa z dzieckiem to ciekawe rozwiązanie :)
Terenia29
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 26 września 2013, 22:53

Re: Prezent na dzień dziecka

Post autor: Terenia29 »

Doskonałym prezentem na każdą okazję są książki. Często o tym zapominamy i wymyślamy różne cuda. Fajnym pomysłem na prezent są książeczki edukacyjne. Można znaleźć wiele różnych na aukcjach czy w księgarniach. Do niektórych dołączone są klocki np. do serii miniluk. Oprócz tego warto mieć coś w zanadrzu do poczytania na dobranoc.
Alberd
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 28 grudnia 2013, 18:31

Re: Prezent na dzień dziecka

Post autor: Alberd »

Ja stawiam na zabawki, które zmuszają dzieci do ruchu. Sama kupiłam synowi wyrzutnię nerf i dzięki temu młody się trochę rusza, a nie siedzi całymi dniami przez komputerem.
jula86
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 21 maja 2014, 23:08

Re: Prezent na dzień dziecka

Post autor: jula86 »

Jeśli ktoś nie ma pomysłu na prezent na Dzień Dziecka to proponuje kupić Bum Bum Rurki. Moja córka w zeszłym roku dostała je na Wielkanoc i to naprawdę super zabawka i jednocześnie instrument muzyczny.
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: Prezent na dzień dziecka

Post autor: Tenshi »

3-letniemu Synkowi kupiliśmy hulajnogę i książki, a Córeczce stolik edukacyjny i też książki :)
agnetta
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 25 maja 2014, 16:51

Re: Prezent na dzień dziecka

Post autor: agnetta »

Osobiście uważam, że książka jest dobrym pomysłem na każdą okazję. Dla dziecka doradziłabym jakąś grę planszową lub wyjście do sali zabaw.
MareczekA
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 18 marca 2013, 12:08

Re: Prezent na dzień dziecka

Post autor: MareczekA »

Dzień dziecka to wspaniałą okazja aby kupić dziecku coś wyjątkowego, książki kupujemy Naszej Zuzi bardzo często, lubi jak się jej czyta przed snem dlatego w tym roku zdecydowaliśmy, ze zastąpimy stare meble w jej pokoju nowymi, tym bardziej że w tym okresie jest sporo promocji, np: na sklepmeble.com.pl :szok:
9kasica2
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 223
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, 19:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Prezent na dzień dziecka

Post autor: 9kasica2 »

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI.
www.pbpjaslo.pl
Załączniki
10366023_564079717041008_5101907359625909147_n.jpg
10366023_564079717041008_5101907359625909147_n.jpg (73.15 KiB) Przejrzano 8035 razy
ODPOWIEDZ