Internet w tablecie

O wszystkim, czyli o niczym...
paty944
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 3 czerwca 2013, 18:18

Internet w tablecie

Post autor: paty944 »

Używa ktoś darmowego internetu Aero2 na terenie Jasła i okolic? Chciałabym zacząć korzystać z tego internetu tylko nie wiem, czy na naszym terenie jest dobry zasięg :)
paty944
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 3 czerwca 2013, 18:18

Re: Internet w tablecie

Post autor: paty944 »

Dzięki :) sprawdziłam i powinno działać :D
Daniel3
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 20:16

Re: Internet w tablecie

Post autor: Daniel3 »

jak dostaniesz karciochę sim z aero2 to daj znać jak to się sprawuje wszystko :)
paty944
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 3 czerwca 2013, 18:18

Re: Internet w tablecie

Post autor: paty944 »

Ok, nie ma sprawy :) piszą, że dopiero w lipcu gdzieś dostanę, więc trochę trzeba poczekać :)
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Internet w tablecie

Post autor: ananasek »

Ja używam. Mieszkam w okolicy MOSiRu i internet działa bez zarzutu.
paty944
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 3 czerwca 2013, 18:18

Re: Internet w tablecie

Post autor: paty944 »

ananasek pisze:Ja używam. Mieszkam w okolicy MOSiRu i internet działa bez zarzutu.
A jak z prędkością?
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Internet w tablecie

Post autor: ananasek »

paty944 pisze:
ananasek pisze:Ja używam. Mieszkam w okolicy MOSiRu i internet działa bez zarzutu.
A jak z prędkością?
Szału nie ma :rotfl: ale i tak myślałam, że będzie gorzej. Do surfowania po necie jest OK, ale filmu raczej nie obejrzysz. Chyba, że krótki klip.
luk8
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 14 września 2011, 13:35

Re: Internet w tablecie

Post autor: luk8 »

Propos tematu - wie ktoś jak zrobic zeby na tablecie z Androidem (Pentagram 8.4) działał internet ad-hoc postawiony na telefonie Nokia (Joiku Spot).
Ewentualnie moge komuś zlecić wykonanie takiego upgrade'u tableta (prosze o kontakt na priv)
paty944
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 3 czerwca 2013, 18:18

Re: Internet w tablecie

Post autor: paty944 »

Daniel3 pisze:jak dostaniesz karciochę sim z aero2 to daj znać jak to się sprawuje wszystko :)
Dziś dostałam kartę aero2. Póki co działa fajnie, bez zastrzeżeń:-) prędkość zadowalajaca :-) czeka się dosyć długo na przesyłkę, ale warto :-)
paty944
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 3 czerwca 2013, 18:18

Re: Internet w tablecie

Post autor: paty944 »

kater pisze:Ja również przez pewien czas korzystałem z karty aero ale szczerze powiedziawszy nie byłem zbyt z niej zadowolony... Prędkość ok ale jednak już wolę zapłacić za porządny internet bez konieczności logowania się co jakiś czas...
Ja na razie zalogowałam się tylko raz i więcej nie trzeba ( jak na razie:D )
Człowiek Legenda
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 12 stycznia 2012, 16:48

Re: Internet w tablecie

Post autor: Człowiek Legenda »

Używamy, jesteśmy bardzo zadowoleni! Jeździmy z nim po całej Polsce i nie mamy zastrzeżeń. :hurra:
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Internet w tablecie

Post autor: sylwula13 »

a czy to jest całkiem za darmo czy doliczają jakiekolwiek opłaty ? jak tak to za co i w jakiej kwocie.
paty944
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 3 czerwca 2013, 18:18

Re: Internet w tablecie

Post autor: paty944 »

sylwula13 pisze:a czy to jest całkiem za darmo czy doliczają jakiekolwiek opłaty ? jak tak to za co i w jakiej kwocie.
Płacisz jedynie za kartę aero 20zł i 7zł za wysyłkę. Później już nic nie płacisz, korzystasz internetu za darmo:-) gdyby były jakieś problemy z zasięgiem np. internet nie będzie działać, to można kartę odesłać z powrotem i wracają wpłaconą kaucję, czyli 20zł.
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Internet w tablecie

Post autor: sylwula13 »

paty944 pisze:
sylwula13 pisze:a czy to jest całkiem za darmo czy doliczają jakiekolwiek opłaty ? jak tak to za co i w jakiej kwocie.
Płacisz jedynie za kartę aero 20zł i 7zł za wysyłkę. Później już nic nie płacisz, korzystasz internetu za darmo:-) gdyby były jakieś problemy z zasięgiem np. internet nie będzie działać, to można kartę odesłać z powrotem i wracają wpłaconą kaucję, czyli 20zł.

a czy na to jest jakiś okres użytkowania i karta potem traci ważność ?
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Internet w tablecie

Post autor: ananasek »

sylwula13 pisze:
paty944 pisze:
sylwula13 pisze:a czy to jest całkiem za darmo czy doliczają jakiekolwiek opłaty ? jak tak to za co i w jakiej kwocie.
Płacisz jedynie za kartę aero 20zł i 7zł za wysyłkę. Później już nic nie płacisz, korzystasz internetu za darmo:-) gdyby były jakieś problemy z zasięgiem np. internet nie będzie działać, to można kartę odesłać z powrotem i wracają wpłaconą kaucję, czyli 20zł.

a czy na to jest jakiś okres użytkowania i karta potem traci ważność ?
Wpisz w google "aero internet" i wujek odpowie Ci na wszystkie pytania.
ODPOWIEDZ