Jak się motywujecie?

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
antylopa
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 21 grudnia 2011, 00:27

Jak się motywujecie?

Post autor: antylopa »

Jakie macie sposoby na zmotywowanie sie do pracy, nauki, działania? Co daje wam taką wewnętrzną siłę, która popycha was do podejmowania działań i osiąganiu zamierzonego celu?
centka22
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 15 kwietnia 2013, 20:24

Re: Jak się motywujecie?

Post autor: centka22 »

Faktycznie nie każdy tak umie bez problem iść na przód.Wtedy trzeba jakoś to zwalczyć.Motywowania też trzeba się nauczyć.Wszystko przychodzi z czasem.Ja często rozmawiam z ludźmi o tym i jakoś łatwiej mi przebrnąć dzięki optymizmowi innych osób.
km_1981
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 17:22

Re: Jak się motywujecie?

Post autor: km_1981 »

cały czas mam przed oczami cel który chcę osiągnąć i satysfakcję płynącą z jego zdobycia.
to dla mnie najlepsza motywacja
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Jak się motywujecie?

Post autor: avicularia »

Przepis na motywację"
Motywacja do ćwiczeń: włączyć program o grubasach...ups przepraszam Otyłoamerykaninach np.: na TLC
Motywacja do zdrowego odżywiania: włączyć program o Otyłoamerykaninach
Motywacja do nauki języków obcych: włączyć program o Otyłoamerykaninach w oryginalnej wersji językowej
Motywacja do pracy: włączyć program o Otyłoamerykanichach i ich problemach ze znalezieniem pracy
Mi pomaga :D
Lelum
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 26 lipca 2010, 07:59

Re: Jak się motywujecie?

Post autor: Lelum »

jak przepis na motywację aviculari nie działa, włączyć program o Otyłoanglikach :)
Awatar użytkownika
antylopa
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 21 grudnia 2011, 00:27

Re: Jak się motywujecie?

Post autor: antylopa »

km_1981 pisze:cały czas mam przed oczami cel który chcę osiągnąć i satysfakcję płynącą z jego zdobycia.
to dla mnie najlepsza motywacja
Też staram się, by samo osiągniecie wymarzonego celu było dla mnie największą motywacją, ale różnie z tym bywa. Zauważyłam, że łatwiej osiąga mi się małe cele nie oddalone zbytnio w czasie i w ten sposób małymi krokami dążenie dopiero do tych większych.
tropikalna, to szkolenie jest naprawdę za darmo? Jeśli tak, to na pewno wezmę udział :)
Lelum
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 26 lipca 2010, 07:59

Re: Jak się motywujecie?

Post autor: Lelum »

Takie podawanie maila na stronie na której nie ma żadnych informacji poza prośbą o adres śmierdzi na kilometr. Dostaniesz conajmniej tonę SPAMu.
Awatar użytkownika
Orimanago
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 31 maja 2013, 17:22

Re: Jak się motywujecie?

Post autor: Orimanago »

tropikalna pisze:Ja się motywuję biorąc udział w przeróżnych szkoleniach. Czy to na uczelni, czy na jakiś innych, podobnych spotkaniach. Istnieją jeszcze szkolenia online.
http://www.mistrzmotywacji.pl/
Jest za darmo i w godzinach wieczornych. Wydaje mi sie, że nikomu nie zaszkodzi a wręcz przeciwnie - może pomóc. Sama będę wolnym słuchaczem. Wiedzy nigdy za dużo.
Wiedza najczęstsza przyczyna bezczynności, marazmu, zniechęcenia itd. itp. zmusza do myślenia i odwleka działania, zmusza do wyboru, który i tak zawsze nie jest najlepszym Obrazek

Siłą napędową są pragnienia i emocje z tym związane oraz myśli o tym jak zwiększą się MOJE możliwości gdy osiągnę kolejne cele Obrazek

Obrazek
Bran
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 3 marca 2012, 10:47

Re: Jak się motywujecie?

Post autor: Bran »

avicularia pisze:Przepis na motywację"
Motywacja do ćwiczeń: włączyć program o grubasach...ups przepraszam Otyłoamerykaninach np.: na TLC
Motywacja do zdrowego odżywiania: włączyć program o Otyłoamerykaninach
Motywacja do nauki języków obcych: włączyć program o Otyłoamerykaninach w oryginalnej wersji językowej
Motywacja do pracy: włączyć program o Otyłoamerykanichach i ich problemach ze znalezieniem pracy
Mi pomaga :D
Czyli polaczki to zlodzieje i brudasy? upps przeciez to polaczki nigdzie nie moga znaleźćpracy buhaha:)
Awatar użytkownika
Pogo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 27 sierpnia 2010, 11:43

Re: Jak się motywujecie?

Post autor: Pogo »

polecam kanał OdwazSieZycPL na youtube ;)
ODPOWIEDZ