Katarzyna Wawro-Frączek

O wszystkim, czyli o niczym...
JohnnyD.
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2012, 23:02

Re: Katarzyna Wawro-Frączek

Post autor: JohnnyD. »

Magladenka pisze:Trzeba chyba sobie ściągnąć te kody dostępu do konta w NFZ i sprawdzać co lekarze tam nam wpisują. Dentyści tak często robią, podobno, dlatego jeszcze najuczciwsze jest pójść do dentysty na pełny NFZ, tylko trochę po kieszeni trzepie.

co znaczy na pełny NFZ?
joasiek
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 19 września 2012, 19:35

Re: Katarzyna Wawro-Frączek

Post autor: joasiek »

a ja chcialam zapytac jak z podejsciem do dzieci Musze wybrac sie z szescioletnia corka pierwsza wizyta corka histerczka jesli chodzi o takie sprawy
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Katarzyna Wawro-Frączek

Post autor: avicularia »

yarpen pisze: Co do funduszu jeszcze, to polecam zarejestrowanie się w ZIP. Jest to system informacyjny dla pacjentów. Rejestrujesz się, musisz sobie odebrać login i hasło na Mickiewicza i masz podgląd całego swojego leczenia na fundusz i to kilka lat wstecz. Mi na przykład pokazało, że kiedyś, jak chodziłem do jednego dentysty w Rzeszowie (okres studiów) to brał za mnie pieniądze podwójnie. Chodziłem prywatnie, a on ściągał sobie jeszcze z NFZ. Aż się prosi, by takiego k... podpierdzielić. Ktoś faktycznie potrzebujący później nie może się zapisać na NFZ, bo słyszy tekst" "nie ma już wolnych miejsc na ten rok, bo limit wyczerpany". Aż człowieka szlag trafia.
A jak można się do systemu zarejestrować ? Weszłam na stronę ZIP Rzeszów, ale nie widzę żadnego ,,zarejestruj się". Swego czasu chodziłam do chwalonego, jasielskiego ginekologa, który właśnie stosował takie praktyki,że przyjmował prywatnie, a dodatkowo wpisywał do kartoteki na NFZ :] Chciałabym sprawdzić, ile taki proceder trwał i ustrzec się takich ,,uczciwych" lekarzy na przyszłość.
Sabusia18
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 23 czerwca 2011, 14:23

Re: Katarzyna Wawro-Frączek

Post autor: Sabusia18 »

Jak dla mnie najlepsza dentystka, zabiegi odbywają się bezboleśnie i w miłej atmosferze. Zęby zrobione są profesjonalnie a plomby nie odróżniają się od reszty zęba, po prostu ząb wygląda jak zdrowy. Zawsze wychodzę od Pani Kasi mega zadowolona, także polecam ;)
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Katarzyna Wawro-Frączek

Post autor: sasza »

Dentystyczna ekstraklasa. W jaśle lepszego dentysty nie ma. Tyle w temacie.
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Re: Katarzyna Wawro-Frączek

Post autor: onomatopeja »

byłam u Kasi z 3 letnią córka.. myslałam ze buzi nie otworzy.. ale podejscie dr rewelacja dala zobie sprawdzic zeby.. polecam
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Katarzyna Wawro-Frączek

Post autor: mija »

Czyli dla dzieci polecacie? :)
Awatar użytkownika
yarpen
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 7 października 2010, 09:26

Re: Katarzyna Wawro-Frączek

Post autor: yarpen »

A jak można się do systemu zarejestrować ? Weszłam na stronę ZIP Rzeszów, ale nie widzę żadnego ,,zarejestruj się". Swego czasu chodziłam do chwalonego, jasielskiego ginekologa, który właśnie stosował takie praktyki,że przyjmował prywatnie, a dodatkowo wpisywał do kartoteki na NFZ :] Chciałabym sprawdzić, ile taki proceder trwał i ustrzec się takich ,,uczciwych" lekarzy na przyszłość.
https://zip.nfz.gov.pl/ap-portal/user/m ... o?view=001

Niestety procedura trochę wymaga. Mianowicie rejestrujesz się pod tym linkiem co podałem. Następnie idziesz do NFZ (punkt w Jaśle jest w przychodni na Mickiewicza - ten budynek koło boiska I LO). Tam prosisz o hasło i tyle. Myślę, że nawet nie musisz się rejestrować na stronie tylko od razu możesz sprawę u nich załatwić. Niestety można to jedynie osobiście załatwić, a nie przed komputerem w domu. I to jest jedyny minus tego systemu.
Jak już masz hasło i się zalogujesz, to możesz sobie przeglądnąć historię swojego leczenia na kilka lat wstecz. Chyba od 2006 jest, ale nie pamiętam. Jeśli zobaczysz tam, że jest coś nie tak przy danym wpisie, (np wiesz, że byłaś prywatnie, a jest tam wogóle wpis z tego leczenia - czyli zaliczone na NFZ) wchodzisz w "szczegóły" i klikasz "zgłoś nieprawidłowość". Z tego co się orientuje (informacja od koleżanki z NFZ) taki lekarz może się spodziewać kontroli w najbliższym czasie.
Melisandre
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 27 sierpnia 2013, 14:42

Re: Katarzyna Wawro-Frączek

Post autor: Melisandre »

Dokładnie. A jakich rzeczy można się dowiedzieć! Zgroza! Niektórzy mieli dwa razy tego samego zęba wyrywanego..
A wiecie ile poród kosztuje NFZ? 16 tysięcy! Taki zwykły, siłami natury, bez powikłań. Włosy na głowie stają po prostu..
JohnnyD.
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2012, 23:02

Re: Katarzyna Wawro-Frączek

Post autor: JohnnyD. »

walentyna pisze:Polecam zarejestrowanie się w ZIP, ja sprawdziłam i jestem w SZOKU !!!!- pobyt z dzieckiem na oddziale od poniedziałku od godz 23.30-do środy do godz.11.30 czyli tylko jeden dzień cały ( ale niby 3 dni-przymusowe) z błahą przyczyną i kosztował ten pobyt 2180 zł-SZOK !!! A ja oczywiście za łóżko na którym nie da się spać ( skrzypi tak że cały oddział słyszy) i pościel która jest podarta musiałam zapłacić 12 zł dobę.......
o kurcze, no to ceny nieziemskie, ale co to ma do wątku o dentystce FRĄCZEK??

załuzcie nowy temat i zipie i tyle
JohnnyD.
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2012, 23:02

Re: Katarzyna Wawro-Frączek

Post autor: JohnnyD. »

Melisandre pisze:Dokładnie. A jakich rzeczy można się dowiedzieć! Zgroza! Niektórzy mieli dwa razy tego samego zęba wyrywanego..
A wiecie ile poród kosztuje NFZ? 16 tysięcy! Taki zwykły, siłami natury, bez powikłań. Włosy na głowie stają po prostu..

jak mozna dwa razy wyrwac tego samego zeba, i ktos za to placi??
Melisandre
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 27 sierpnia 2013, 14:42

Re: Katarzyna Wawro-Frączek

Post autor: Melisandre »

Fakt, zeszliśmy z tematu. Jeżeli chodzi o wyrywanie dwa razy tego samego zęba - oczywiście, że nie można. Jednak i takie cuda można po założeniu konta w NFZ wyczytać.
Odnośnie Pani Katarzyny, planuję wybrać się do niej z 5-letnim dzieckiem. Czy ktoś jest w stanie udzielić mi informacji ile będzie mnie kosztowała wizyta w gabinecie prywatnym? Chciałabym zrobić dziecku przegląd uzębienia :) Pozdrawiam
Anna Wal
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 09:15

Re: Katarzyna Wawro-Frączek

Post autor: Anna Wal »

Polecam Panią Katarzynę. Nie miałam okazji być w nowym gabinecie. Na Mickiewicza na NFZ pani Kasia zrobiła mi zęba, bezbolesny zabieg :) , zawsze bałem się dentystów. A moja córeczka panią Kasie uwielbia. Polecam Panią Katarzynę jeżeli chodzi o dzieci takiego podejścia w jaśle u żadnej doktorki nie widziałem.
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: Katarzyna Wawro-Frączek

Post autor: Fps »

Anna Wal pisze:Polecam Panią Katarzynę. Nie miałam okazji być w nowym gabinecie. Na Mickiewicza na NFZ pani Kasia zrobiła mi zęba, bezbolesny zabieg :) , zawsze bałem się dentystów. A moja córeczka panią Kasie uwielbia. Polecam Panią Katarzynę jeżeli chodzi o dzieci takiego podejścia w jaśle u żadnej doktorki nie widziałem.
Gabinet jest na najwyższym poziomie, nie chodzę do innych dentystów nie moge sie wypowiedzieć o ich sprzęcie, ale Pani Kasi jest na bardzo wysokim, i to bedzie moj dentysta na bardzo dlugo
Nana
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 7 maja 2012, 18:26

Re: Katarzyna Wawro-Frączek

Post autor: Nana »

Gorąco polecam Pania Kasie. Zna sie na tym co robi i atmosfera jest super... Czego chcieć wiecej?? :)
ODPOWIEDZ