Sklep z turecką odzieżą

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
mchloek
Guru
Guru
Posty: 175
Rejestracja: 25 czerwca 2010, 02:31

Sklep z turecką odzieżą

Post autor: mchloek »

Witam, interesuje mnie sklep na przeciwko Biedronki (rondo) z odzieżą z Turcji, czy ktoś już tam był? Jaki rodzaj ubrań, co w oferie i jak ceny?
Awatar użytkownika
smerfetka1718
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 22 maja 2010, 19:48

Re: Sklep z turecką odzieżą

Post autor: smerfetka1718 »

a nie prościej tam po prostu wejść i zobaczyć ?? :mur:
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Sklep z turecką odzieżą

Post autor: Pemek94 »

Najpierw kebabik teraz odzież turecka, zobaczycie 10 lat i na miejscu biedry będzie stał meczet ;)
Bazylia
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 22 marca 2012, 17:26

Re: Sklep z turecką odzieżą

Post autor: Bazylia »

Mi się tam zdarzyło zawędrować jak jeszcze było zamknięte. Z tym, że drzwi były otwarte z informacją, że czynne tam do 17 chyba. W środku były 2 baby, które spojrzały na mnie jak na ufoludka po czym niezbyt miłym gestem wyprosiły mnie ze sklepu. Na następny dzień przed wejściem stał taboret :)
Sposób w jaki rozpakowywały wory z ubraniami można odczytać jako Second Hand. Wszystko powywalane na podłogę a obok całe worki z ubraniami i charakterystyczny zapach.
Więc nie liczyłabym na funkiel nówki ciuszki z Turcji choć takie w ostateczności mogą się wydawać.
mila
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 14 sierpnia 2011, 14:54

Re: Sklep z turecką odzieżą

Post autor: mila »

Pemek94 pisze:Najpierw kebabik teraz odzież turecka, zobaczycie 10 lat i na miejscu biedry będzie stał meczet ;)
Hahahahahah dobre! POPIERAM! :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Sklep z turecką odzieżą

Post autor: dragoness »

mila pisze:
Pemek94 pisze:Najpierw kebabik teraz odzież turecka, zobaczycie 10 lat i na miejscu biedry będzie stał meczet ;)
Hahahahahah dobre! POPIERAM! :)
Co popierasz? Budowę meczetu? :mur:
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Sklep z turecką odzieżą

Post autor: zielony87 »

Spokojnie.Na razie tego meczetu nie budują. ;) A co do odzieży - nie lepiej od razu Chińska czy Wietnamska ? Akurat odzież potrafią zrobić bez fuszerek, to nie jest jak z wiertłem co bywa "jednorazowe".Od dłuższego czasu używam podkoszulków Made in China itd i są w dobrym stanie.Więc nie bardzo rozumem - jeżeli to jest odzież "po europejsku" to PO CO PRZEPŁACAĆ... I nie ma w tym żadnego rasizmu,u Chińczyka czy Wietnamczyka taniej - nie piszę Polaka zauważcie.No chyba że to ubiór "muslim style".Ale wtedy po co przepłacać - drogie Panie - kupcie od razu to:

Obrazek ;)

Niech sobie niektórzy piszą o ksenofobii co chcą,ja tam wolę,żeby kobiety się u nas po europejsku ubierały,bo takie rzeczy:

Obrazek

Cóż :szok: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :padam: - chyba nie muszę więcej tłumaczyć ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Sklep z turecką odzieżą

Post autor: dragoness »

Moja wypowiedź nie dotyczyła meczetu, tylko komentarza tak "a propos", że się nóż w kieszeni na głupotę otwiera. Jak już gdzieś pisałam, dopóki w Polsce będzie taki "socjal" jaki jest, bedziemy dla muzułmanów krajem malo atrakcyjnym, bo u nas z robienia dzieci to wyżyje chyba tylko mysz. Ponadto Turcja jest krajem świeckim, i przynajmniej w miastach, życie toczy się normalnie, bez burek, kamieniowania i innych wymysłów szariatu. Niech sobie bedzie taki sklep, bo jakoś na "Wszystko po 4 zł", czy chiński supermarket nikt się nie oburza. Najzabawniejsze jest to, że najwięcej prawdopodobnie pyskują ci, co tam pokornie stoją w kolejce po kebab :rotfl:
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Sklep z turecką odzieżą

Post autor: zielony87 »

Dragoness pisze:u nas z robienia dzieci to wyżyje chyba tylko mysz.
No jeśli mysz mieszka na plebani albo w domu Posła.Inaczej kot jest i je to co upoluje a nie karmę ze sklepu. ;)
Jeśli to przenośnia - to znaczenie przenośne też chyba będzie zrozumiałe.

Ponadto Turcja jest krajem świeckim
Była.Była niestety.Od dojścia do władzy Erdrogana to się islamizuje.Ostatnie protesty to były o jakiś park na którego miejscu władze planowały postawić nie tylko supermarket ale i podobnoż meczet.

http://natemat.pl/64227,recep-erdogan-t ... a-sultanem
Awatar użytkownika
mchloek
Guru
Guru
Posty: 175
Rejestracja: 25 czerwca 2010, 02:31

Re: Sklep z turecką odzieżą

Post autor: mchloek »

smerfetka1718 pisze:a nie prościej tam po prostu wejść i zobaczyć ?? :mur:
Jak się pewnie domyślasz gdyby to było takie proste dla mnie tam pójść, to bym poszła. Niestety nie mam jak i nie mam kiedy stąd moje pytanie. Jednakże dziękuję za sugestie. :super:
marley
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 5 marca 2013, 19:54

Re: Sklep z turecką odzieżą

Post autor: marley »

zielony87 pisze:Spokojnie.Na razie tego meczetu nie budują. ;) A co do odzieży - nie lepiej od razu Chińska czy Wietnamska ? Akurat odzież potrafią zrobić bez fuszerek, to nie jest jak z wiertłem co bywa "jednorazowe".Od dłuższego czasu używam podkoszulków Made in China itd i są w dobrym stanie.Więc nie bardzo rozumem - jeżeli to jest odzież "po europejsku" to PO CO PRZEPŁACAĆ... I nie ma w tym żadnego rasizmu,u Chińczyka czy Wietnamczyka taniej - nie piszę Polaka zauważcie.No chyba że to ubiór "muslim style".Ale wtedy po co przepłacać - drogie Panie - kupcie od razu to:

Obrazek ;)

Niech sobie niektórzy piszą o ksenofobii co chcą,ja tam wolę,żeby kobiety się u nas po europejsku ubierały,bo takie rzeczy:

Obrazek

Cóż :szok: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :padam: - chyba nie muszę więcej tłumaczyć ;)
Odzież turecka jest znacznie lepsza jakościowo od chińskiej , kiedy pracowałam w sklepie odzieżowym najdroższe ubrania były od polskich producentów ,a następnie tureckich , (mam kilka tureckich bluzek i jestem zadowolona,gdyż nie naciągają sie i nie mechacą po praniu); najtańsza oczywiscie chińszczyzna :)
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Sklep z turecką odzieżą

Post autor: zielony87 »

marley pisze:Odzież turecka jest znacznie lepsza jakościowo od chińskiej , kiedy pracowałam w sklepie odzieżowym najdroższe ubrania były od polskich producentów ,a następnie tureckich , (mam kilka tureckich bluzek i jestem zadowolona,gdyż nie naciągają sie i nie mechacą po praniu); najtańsza oczywiscie chińszczyzna
Czyli po europejsku i droższe jak podejrzewałem.Co do reszty - cóż, ze specjalistką się przecież kłócił nie będę - aczkolwiek z moich doświadczeń wynika,że również te azjatyckie kształtu przynajmniej nie zmieniają o ile nie są naprawdę z tych najtańszych i o ile prać wg instrukcji (ale jak się kupuje naprawdę najtańsze z najtańszych to się tego nie kupuje dla dobrego wyglądu),a co do "mechacenia" to może to zależy od rodzaju produktu albo ja nie zauważam ;) Ale co ja mogę tam wiedzieć,jestem przecież tylko facetem... ;)
ODPOWIEDZ