Sieć PLUS

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

ewcia0627
Początkujący
Początkujący

Sieć PLUS

Post autor: ewcia0627 » 29 października 2013, 13:52

Witam mam następujące pytanie mój mąż ma telefon w Plusie na kartę i na niego jest karta zarejestrowana,i ostatnio zadzwonili do niego z obsługi klienta z nową ofertą,a że ja jego żona odebrałam telefon i zgodziłam się na zawarcie z Plus umowy i wszystko przyjdzie na moje dane osobowe.
Jeśli Plus wiedząc,że karta Sim jest zarejestrowana na inna osobę a zawarli umowę z inną osobą.Czy to jest zgodne z prawem(jeśli dobrze to ujełam).
taryfa jest MIX 6,po 10 dniach za nim się wszystko uaktualniło mieli zadzwonić czy się decyduje zostawić telefon itp.czy nie,a z ich strony cisza.Niestety okazało się co innego na moją niekorzyść niż pan konsultant przez tel.mówił,są wogule inne opłaty niż miały być.A niestety umowa na 2 lata.Proszę o pomoc.Czy ktoś miał podobny przypadek.

kejzi
Początkujący
Początkujący

Re: Sieć PLUS

Post autor: kejzi » 29 października 2013, 14:09

Hmm rozmowy są nagrywane, więc raczej nie mogli czego innego napisać, pewnie Tobą zamotał, że nie zdążyłaś załapać cen, albo nie powiedział wszystkiego, a to nie zbrodnia.. Ale chyba zawsze jest jakiś czas na rozwiązanie umowy, po tym jak ją już otrzymasz.. Ja raz tak w Orange się wrobiłam, przedłużyłam, a potem okazało się, że za sms'a płacę 59gr... Cały czas rozmawiałam z przedstawicielem ile będą połączenia kosztowały, na tym się skupiała rozmowa. Trzeba uważać i przez telefon lepiej nie przedłużać umów ;)

ewcia0627
Początkujący
Początkujący

Re: Sieć PLUS

Post autor: ewcia0627 » 30 października 2013, 11:05

Czas na rozwiązanie umowy jest do 10 dni od przyjęcia przesyłki od kuriera.A to już jest ponad 2tyg.za zerwanie umowy jest kara 880zł.A byłam wczoraj w salonie plusa i mi Pani powiedziała,że podpisując umowe zgodziłam się na ich warunki i nic się nie da zrobić.Dziękuję bardzo za odpowiedź

ODPOWIEDZ