Whitetime - wybielanie zębów - kilka pytań

O wszystkim, czyli o niczym...
monia_0707
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 25 listopada 2013, 20:56

Whitetime - wybielanie zębów - kilka pytań

Post autor: monia_0707 »

Cześć! Mam kilka pytań dotyczących środka do wybielania zębów o którym ostatnio jest dość głośno "Whitetime". Czy ktoś może próbował? I czy faktycznie działa? Ten lub może jakiś inny godny polecenia.. No i mam jeszcze taki problem że będąc jeszcze dzieckiem miałam mały wypadek rowerowy, który niestety pozostawił po sobie ślad w postaci złamanej trójki.. było to dosyć małe i oczywiście po wizycie u dentysty jest to całkowicie niewidoczne, ale czy jeśli wybielę swoje zęby to ta wstawka będzie się odróżniać?
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: Whitetime - wybielanie zębów - kilka pytań

Post autor: Fps »

Jak mi mowila moja pani denstyskta dzisiaj, prawdziwe wybielanie zebow jest bardzo drogie, a takie pasty wybielajace moga tylko szkodzic szkliwu
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Whitetime - wybielanie zębów - kilka pytań

Post autor: ananasek »

Wybielają, ale również szkodzą. Jak poprzednik napisał niszczą szkliwo.
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Whitetime - wybielanie zębów - kilka pytań

Post autor: rkoh »

no i co jak zęby wypadną to się wstawi sztuczne i git, będą nie do zdarcia!
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Whitetime - wybielanie zębów - kilka pytań

Post autor: rkoh »

zależy z czego zrobisz, poza tym, to był żart
madziunia
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 20 lutego 2010, 18:29

Re: Whitetime - wybielanie zębów - kilka pytań

Post autor: madziunia »

Wybielałam zęby paskami wybielającymi blend a med.Efekt SUPER!!!:) Zrobiłam to po konsultacji z moim dentystą.Jeśli mogę coś doradzić to najlepiej ,żeby dziąsła były w dobrej kondycji,bo wybielanie podrażnia dziąsła.Trzeba wtedy myć ząbki delikatną pasta np.elmex zielony.Ale po wybielaniu,które trwa 7 dni,wszystko wraca do normy.Nadwrażliwość ząbków mija:) Jeśli chodzi o wypełnienia to nie można ich wybielić:( Wiadomo,że co za dużo to niezdrowo.Zaleca się max 2 kuracje w roku,tzn.co pół roku.Ja jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze wybielę ząbki:)
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: Whitetime - wybielanie zębów - kilka pytań

Post autor: czeszka »

wiec w koncu co jest w miare skuteczne i ......w miare nieszkodliwe przy wybielaniu?
benyBek
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 26 marca 2015, 12:05
Lokalizacja: Polska

Witam jestem nowy na forum nie wiem czy to dobry temat

Post autor: benyBek »

Bardzo ciekawe podejście. Czasami warto zastanowić się głębiej nad rzeczami, które nas otaczają. Można wyciągnąć bardzo ciekawe wnioski, a jednocześnie odnaleźć drugie dno sprawy.
JanuszF
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 17 kwietnia 2015, 18:24

Re: Whitetime - wybielanie zębów - kilka pytań

Post autor: JanuszF »

Uważajcie na nowe metody wybielania zębów, bo mogą Wam wypaść.
cyfra
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 20 kwietnia 2015, 10:26

Re: Whitetime - wybielanie zębów - kilka pytań

Post autor: cyfra »

Whitestrips są świetne, sprawdzone, wybielają nieźle, ale też zęby są wrażliwe po tym. Można zamówić gdzieś na necie. Dodatkowym plusem niska cena i szybka dostawa. Godne polecenia. Jedynie co warto się zastanowić, a nie każdy o tym pamięta to to, że należy zrezygnować z potraw barwiących zęby. Czyli jak kawa to przez słomkę to samo z winem czerwonym, barszczem, jagodami.... Chyba, że ktoś chce mieć krótkotrwały efekt..
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Whitetime - wybielanie zębów - kilka pytań

Post autor: jjaa18+ »

o ile się niemyle o tym produkcie bylo w tamtym tygodniu w Uwadze na Tvn ---- a dokładnie i panu ,który to sprzedaje przez internet WIELKI OSZUST *ja bym dobrze doczytala najpierw o. tym całym preparacie...nie moge znaleŹĆ linku do tegi programu ale uważajcie podobno to doszczętnie szkliwo niszczy i nikt wam potem kasy za to nie zwroci ,ani zdrowia !!!
bandytazjasla
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 13 lutego 2017, 15:26

Re: Whitetime - wybielanie zębów - kilka pytań

Post autor: bandytazjasla »

Ja niestety dałem się na brać na ten produkt.Co innego żel Dr Martin Schwarz.Bezpieczny produkt z Niemiec.
Róża-6334
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 17 listopada 2016, 08:44

Re: Whitetime - wybielanie zębów - kilka pytań

Post autor: Róża-6334 »

Ja stosuje pasty wybielające ale nie ma jakiegoś oszałamiającego efektu, lepiej jednak skorzystać z profesjonalnych zabiegów, które wybielą zęby
maja24
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 28 lutego 2017, 15:34

Re: Whitetime - wybielanie zębów - kilka pytań

Post autor: maja24 »

Najlepsze efekty wybielania dają jednak specjalistyczne zabiegi wykonywane przez stomatologa. Z własnego doświadczenia mogę Ci polecić wybielanie zębów lampą Beyond - efekt białych ząbków już po jednej wizycie :D
ODPOWIEDZ