Obrazy na ścianę do salonu

O wszystkim, czyli o niczym...
stokrotka2010
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, 15:31

Obrazy na ścianę do salonu

Post autor: stokrotka2010 »

Gdzie w Jaśle można kupić jakieś faje obrazy typu kwiatki, miasta, w przystępnej cenie.
victoria87
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 29 października 2012, 20:27

Re: Obrazy na ścianę do salonu

Post autor: victoria87 »

Ostatnio widziałam ładne obrazy w Merkury market na Jana Pawła. Chociaż tak naprawdę to polecam poszukać na allegro, bo można znaleźć piękne obrazy w niewygórowanych cenach. Bardzo ciekawe są obrazy typu tryptyk, czyli na jeden duży obraz składa się kilka mniejszych, sama mam taki w salonie :)
LondonLook
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 19 lipca 2012, 16:52

Re: Obrazy na ścianę do salonu

Post autor: LondonLook »

Znam pewnego Jasielskiego artyste który w niewygórowanych cenach namaluje Ci co tylko chcesz :) mam w pokoju jego obraz, maluje piekne tryptyki :) więcej informacji mogę podać Ci na priv :) ceny są bardzo konkurencyjne :) 100zł za malowanie + pieniążki za podobrazia, ale to zależnie od tego jaki obraz chcesz itp :)
MartaW
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 26 grudnia 2011, 11:57

Re: Obrazy na ścianę do salonu

Post autor: MartaW »

w Jaśle jest drogo i mały wybór... ja kupowałam na http://www.najlepszeobrazy.pl/ mają pełno obrazów, sama mam w domu ich obraz z winem i kieliszkami, i z płatkami róży w powiększeniu, a ceny są niskie więc i tak opłacało mi się bardziej zamówić niż kupować w Jaśle
Awatar użytkownika
lena
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 18:58

Re: Obrazy na ścianę do salonu

Post autor: lena »

A ja sobie zrobiłam małą galerię z ułożonych puzzli :ok: .Jeden motyw . Bardzo fajnie to wyglada. Nawet nie wiecie jakie piękne są motywy. Jesli lubicie układać to proponuję internetowy sklep ART PUZZLE, a napewno coś znajdziecie dla siebie. Mają ogromny wybór :)
bira
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 17 grudnia 2013, 15:26

Re: Obrazy na ścianę do salonu

Post autor: bira »

U mnie wisi pejzaż morski z żaglowcem i latarnią
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Obrazy na ścianę do salonu

Post autor: CYNGIEL »

Ja mam wspaniały obraz.Jeleń na rykowisku.Klasyk. ;)
Maxmaks
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 23 listopada 2009, 23:53

Re: Obrazy na ścianę do salonu

Post autor: Maxmaks »

Witam. Jeśli byłabyś zainteresowana obrazami kwiatów to mam u siebie sporą kolekcję. Jeżeli podasz adres @ mogłabym podesłać do wglądu. Mogę równiez wykonać dla Ciebie obraz na płotnie z wybranego zdjęcia.Kilka zdjęc moich kwiatów znajdziesz na https://www.facebook.com/media/set/?set ... 018&type=3
Pozdrawiam :)
agnetta
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 25 maja 2014, 16:51

Re: Obrazy na ścianę do salonu

Post autor: agnetta »

Najlepiej poszukać na allegro. Nie dość, że duży wybór, to jeszcze niskie ceny.
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: Obrazy na ścianę do salonu

Post autor: czeszka »

quescik pisze:Widziałaś obrazy na http://www.leroymerlin.pl/ramy-obrazy-l ... a1294.html zawsze możesz poszukać czegoś w sklepie internetowym, będzie łatwiej coś znaleźć chyba że szukasz coś ręcznie malowanego to polecam Pracownie p. Małgorzaty Samborskiej.
tylko ze tam sa drogie sprawy...a moze ktos kto zarabia 1400 to rowniez chcialby cos recznie wykonanego..jednakze nie zawsze mozna...zaszalec jak sie ma grosze a nie pare tys na miesiac
chłop ze wsi
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 26 czerwca 2014, 20:08

Re: Obrazy na ścianę do salonu

Post autor: chłop ze wsi »

Ale jak się jest nierobem na utrzymaniu chłopaka,czy mamusi to już można sobie pozwolić :rotfl:
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: Obrazy na ścianę do salonu

Post autor: czeszka »

:hurra: :super: :ok: dobrze za ja na szczęście mam mnóstwo forsy i mogę sobie pozwolić na ręcznie malowane olejne werniksowane i ramy bogato zdobione....................ale jeżeli ktoś zarabia 1500 i ma na utrzymaniu dzieci rodzinę rachunki podatki to ciężko na taki rarytas sobie pozwolić. :piwo:
chłop ze wsi pisze:Ale jak się jest nierobem na utrzymaniu chłopaka,czy mamusi to już można sobie pozwolić :rotfl:
rafian
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 23 kwietnia 2014, 18:27

Re: Obrazy na ścianę do salonu

Post autor: rafian »

Duże zdjęcia /pow. A4/ osób z mojej najbliższej rodziny oprawiłam w ładne drewniane ramki, jedną ścianę w salonie przeznaczyłam właśnie na powieszenie tych zdjęć. Efekt fantastyczny, powstała rodzinna galeria...
Onyks
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 16 lipca 2015, 10:04

Re: Obrazy na ścianę do salonu

Post autor: Onyks »

Możesz zrobić zdjęcie i pokazać jak to wygląda? Można się fajnie zainspirować.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Obrazy na ścianę do salonu

Post autor: człowiek z lasu »

Nie jest trudna do położenia samemu. Poziomica et c'est parti...
ODPOWIEDZ