Gdzie na Wakacje??

O wszystkim, czyli o niczym...
treneiro99
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 18 marca 2011, 22:21

Re: Gdzie na Wakacje??

Post autor: treneiro99 »

Jeżeli był ktoś na Chorwacji to proszę o jakieś namiary i jakie mniej więcej koszty...z góry dziękuje ;)
gabri
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 17 września 2013, 23:07
Lokalizacja: Sielpia

Re: Gdzie na Wakacje??

Post autor: gabri »

Jeśli chodzi o fajne miejsce na wakacje w Chorwacji to oczywiście można śmiało polecić wszystkie kurorty nad Adriatykiem. Ja byłam tutaj: http://www.chorwacjapokoje.ebaza.biz/ - bardzo fajny apartament (z właścicielem można dogadać się albo po chorwacku lub po rosyjsku). Jeśli wziąć pod uwagę wakacje w Polsce Centralnej to Zalew Sielpiński w miejscowości Sielpia http://www.edytak.ulotka.org/sielpia.html Atrakcyjne miejsce położone malowniczo wśród lasów sosnowych - dużo ośrodków wypoczynkowych.
Awatar użytkownika
GCN
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 30 lipca 2008, 18:39

Re: Gdzie na Wakacje??

Post autor: GCN »

A ja polecam Bułgarię a w szczególności Nessebar https://www.google.pl/search?hl=pl&site ... -RXAZDbh_w. Tanio, pogoda pewna oraz ciepłe morze.
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Gdzie na Wakacje??

Post autor: zielony87 »

Chcecie wakacyjnych "atrakcji" ? To Ukraina :P Dobra - a tak Serio - Bułgaria to kraj równie biedny jak Polska (więc i ceny niskie),a klimat Śródziemnomorski jest...
agnetta
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 25 maja 2014, 16:51

Re: Gdzie na Wakacje??

Post autor: agnetta »

Właśnie dlatego na tegoroczny urlop wybieram się do Bułgarii. Niedrogo, a ciepło, ryzyko opadów deszczu zdecydowanie niższe niż w Polsce.
Anka7
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 19:20

Re: Gdzie na Wakacje??

Post autor: Anka7 »

Jedziesz z biurem turystycznym czy indywidualnie? A do jakiej miejscowości i co tam jest do zwiedzania?
lama1980
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 20 czerwca 2014, 09:38

Re: Gdzie na Wakacje??

Post autor: lama1980 »

Ja jak co roku jade z żoną nad morze do Sopotu,i jak zawsze spodziewam się ładnej pogody.
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: Gdzie na Wakacje??

Post autor: Tenshi »

Aktualnie przebywam nad morzem, cudo! :)
lukaszfilipek77
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 26 czerwca 2014, 10:03

Re: Gdzie na Wakacje??

Post autor: lukaszfilipek77 »

Hej
Zaczynają się wakacje ,które kierunki n wczasy zagraniczne w tym roku są najbardziej popularne? Podrzucicie jakąś ciekawą ofertę?
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Gdzie na Wakacje??

Post autor: luc »

Na zmywak do Londynu albo Holandii to wakacje całkiem sporej części Polaków.A bardziej serio - jak kogoś stać na wakacje i nie wie gdzie jechać - POLSKA !
Góry mamy piękne: Karpaty,Pieniny,Sudety i Góry Stołówe. Jeziora też niczego sobie.Parki narodowe.Bałtyk jak Bałtyk, ale też nie tak źle. Za granicą Bułgaria i inne kraje, tak jak już inne osoby pisały,a jak ma się naprawdę sporo kasy i przyczepę kempingową to przecież cała unia stoi otworem.
Anka7
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 19:20

Re: Gdzie na Wakacje??

Post autor: Anka7 »

Początkiem września można jeszcze jechać nad morze czy już jest za zimno i lepiej wybrać zagranicę? Napiszcie jak spędziliście tegoroczne wakacje? Gdzie warto jechać i co zwiedzić?
JohnnyD.
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2012, 23:02

Re: Gdzie na Wakacje??

Post autor: JohnnyD. »

no ja tyle co wróciłem z Kołobrzegu, i powiem, ze bylo zimno aly tydzien, wiec co dopiero bedzie we wrzesniu
Marta25
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 20 września 2013, 19:12

Re: Gdzie na Wakacje??

Post autor: Marta25 »

Coś mówili dzisiaj o zanieczyszczeniu wody chyba w zachodniej części.
Maslanka
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 10 maja 2013, 15:34

Re: Gdzie na Wakacje??

Post autor: Maslanka »

Barlinek w woj. lubuskim. Piękne miasteczko z czyściutkim jeziorkiem. Doskonałe na relaks. Polecam!
gabri
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 17 września 2013, 23:07
Lokalizacja: Sielpia

Re: Gdzie na Wakacje??

Post autor: gabri »

A może nad jezioro Sielpńskie http://www.sielpiadomki.pl :
Obrazek
ODPOWIEDZ