gdzie najtańsze oc na auto

O wszystkim, czyli o niczym...
Mars1024
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2013, 19:43

Re: gdzie najtańsze oc na auto

Post autor: Mars1024 »

Kolego TRZEBA POCHODZIĆ I POPYTAĆ >>>>>>BO CO BIURO TO INNE CENY >>>>>naprawde trzeba pochodzic :P
Awatar użytkownika
demon666
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 14 sierpnia 2010, 12:07

Re: gdzie najtańsze oc na auto

Post autor: demon666 »

Zapytaj też na poczcie
kosmiks1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 7 marca 2013, 19:25

Re: gdzie najtańsze oc na auto

Post autor: kosmiks1 »

tylko i wyłącznie NTU na przeciw poczty
jurek1115
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 5 sierpnia 2013, 13:36

Re: gdzie najtańsze oc na auto

Post autor: jurek1115 »

Polecam biuro na przeciwko poczty - tam napewno znajdziesz dobrą ofertę
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: gdzie najtańsze oc na auto

Post autor: Wojtq »

Kup sobie najtańsze :) A potem jak się okaże że firma niewypłacalna, albo że wypłaciła komuś nie tyle ile powinna to Cię gościu zje z kopytami a nie daj Bóg jak kogoś okaleczysz trwale to życzę miłego w wypłacaniu dożywotniej renty z własnej kieszonki :) Ale po co płacić "stówkę" więcej. Przecież i tak "nie płacisz tego dla siebie". Owszem - póki komuś z Twojej winy na drodze nie stanie się krzywda.
andrzej_ar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 251
Rejestracja: 7 października 2011, 20:41

Re: gdzie najtańsze oc na auto

Post autor: andrzej_ar »

przy OC ?? wyłącznie najtańsze, nieważne czy firma niewypłacalna itd - nic z tych rzeczy. Obowiązkowe OC ma to do siebie, że podstawowy zakres jest taki sam wszędzie a jeśli firma zbankrutuje to jej obowiązki przejmuje fundusz gwarancyjny . w 100%.
Dokładnie to jest tak :

Dziś w Polsce gwarancje w przypadku upadłości ubezpieczyciela obejmują tylko wybrane rodzaje polis. I tak UFG wypłaci po upadłości ubezpieczyciela:

100 proc. należnych świadczeń dla osób fizycznych i prawnych, tylko w przypadku: obowiązkowego OC komunikacyjnego, OC rolnika oraz ubezpieczenia budynków rolnych;

50 proc. wierzytelności dla osób fizycznych z tytułu: polis na życie i innych umów ubezpieczenia OC, jednak nie więcej niż równowartość 30 tysięcy euro.


Więc w przypadku OC tylko najtańszy - bo ja jako ubezpieczający się i tak z tej polisy nic nie dostanę a tylko poszkodowani z mojej winy.
A kolega autor wątku wydaje mi się że raczej w celu promowania linku a nie wiedzy założył temat.
Wszystko zależy od indywidualnych warunków - trzeba samemu sprawdzić kilka/kilkanaście ofert i wybrać dla siebie odpowiednią. Mi sprawdza się samodzielne szukanie bo broker to zawsze ma polisy niezbyt tanie. Teraz akurat wyszło mi że w mbanku jest najtaniej. Kolejna polisa zobaczymy gdzie - jak trzeba będzie to ja nie mam oporów żadnych w zmianie choćby co roku ubezpieczyciela
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: gdzie najtańsze oc na auto

Post autor: T135 »

najlepiej pochodzić bo różnych firmach, bo można się pomylić, czasami niby najdroższa firma może zrobić lepszą cenę niż ta tańsza. Po prostu wystarczy iść np do PZU, zapytać o wycenę, wydrukują nam propozycję, a potem podejść do WARTY, czy innej firmy i powiedzieć w PZU zaproponowano tyle i tyle, jak zrobią państwo lepszą cenę, idę do was. Wtedy nagle da się zrobić rabaty tańsze niż w konkurencyjnej firmie. Osobiście, przy wyborze polisy byłem W MTU, WARCIE, PZU. Najtaniej zaproponowano mi w MTU, z tą propozycją podszedlem do AXA DIRECT na rynek koło KEKSa i tam zrobiono mi cene jeszcze niższą o 150zł :D Także ciężko powiedzieć gdzie jest najtaniej, trzeba negocjować, porównywać z konkurencyjnymi firmami.. Nawet jeżeli agent mówi że nie da się już taniej, to nie wierz. Da się :)
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: gdzie najtańsze oc na auto

Post autor: Zynek6 »

Też polecam gościa naprzeciwko poczty, zrobi najtańsze w mieście. Sam popytałem wszędzie i mam u niego w "MTU".
stokrotka99
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 23 maja 2013, 08:07

Re: gdzie najtańsze oc na auto

Post autor: stokrotka99 »

zgadzam się naprzeciw poczty..fajnie liczy składki.sumienny facet
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: gdzie najtańsze oc na auto

Post autor: krolik »

Kołokeksu w Rynku.
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: gdzie najtańsze oc na auto

Post autor: Zynek6 »

JasieQ pisze:hmm fajnie to wyglada - ktos zadaje pytanie: gdzie najtansze oc - a padaja odpowiedzi - przy poczcie:D Smieszne, szmieszne:> :cisza:
A co w tym takiego śmiesznego że to ubezpieczenie znajduje się obok poczty? Obok poczty jest też salon "Plusa" i to też cię tak cieszy idioto? :cisza:
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: gdzie najtańsze oc na auto

Post autor: Czoper »

Multiwyszukiwarka w necie. Ja mam Aviva płaciłem 314 zł
crowley
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 27 marca 2013, 15:29

Re: gdzie najtańsze oc na auto

Post autor: crowley »

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW
Awatar użytkownika
add
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 26 lutego 2008, 17:54
Lokalizacja: Jasło

Re: gdzie najtańsze oc na auto

Post autor: add »

Ja polecam AXA Direct - mam u nich kilka aut i dali naprawdę dobre warunki. Biuro AXA w Jaśle znajduje się w Panoramie przy PCK na 1 piętrze.
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Re: gdzie najtańsze oc na auto

Post autor: szybki811 »

Najtańsze OC dla Twojego auta dobierze Ci facet naprzeciw poczty-ja tam wykupywałem.
ODPOWIEDZ