Co dalej z Ukrainą?

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: dragoness » 20 października 2016, 21:53

czy Dziennik Narodowy to wystarczająco "prawilne" źródło (zaczęłam odkurzać rosyjski, może się przydać)? Tekst niby humorystyczny, ale to i "smieszno i straszno" http://www.dzienniknarodowy.pl/3335/hel ... ierewicza/

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 20 października 2016, 22:51

Co do firmy, z ktorą pn minister chce budować Tryzuby; to nic, że jest embargo na handel i współpracę z Rosją, na nasze jabłuszka też jest, ale rolnicy nic sobie z tego nie robią, biorąc przykład z Motor Sicz; po prostu wszystko idzie przez Białoruś
Taaaak... Wzruszająca opowieść. Jakoś jednak Niemcom nie przeszkadza - mimo wszelkich sankcji - wspólnie z Rosją budować gazociągu Nord Stream 2... Wiem, wiem, im wolno. U nas zaś wystarczy, że minister obrony narodowej w wywiadzie dla popularnego tygodnika wspomni o pomyśle budowy wspólnie z Ukrainą śmigłowca, by użyteczne trolle podniosły krzyk pod niebiosa i wałkowały temat całymi dniami...
Aha, rozumiem, że nie popierasz odbierania stanowisk w policji tym, ktorzy je dostali przed 89? Nie są politycznie podejrzani, bo deputowany partii skompromitowanego prezydenta też nie jest. Super! wreszcie do czegoś dochodzimy.
Taaak... O związku między jednym a drugim z pomysłem budowy śmigłowców to już tylko Ty wiesz, a ja nie jestem lekarzem, więc nie będę wnikał w Twój tok rozumowania...

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 21 października 2016, 06:42

Taaa... faktycznie niektóre związki przyczynowo-skutkowe, dla dzieci specjalnej troski są nie do pojęcia. jak pisałam, nie mam kwalifikacji do pracy z takowymi. Zresztą Sejm z PiSem na czele i jego zwolennikami ma teraz głowę tak głęboko w ukraińskiej żopie, że może i mozgi się zamuliły.

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 21 października 2016, 07:13

Taaak... Znajoma nauczycielka, która uczy dzieci specjalnej troski zawsze powtarza, że by uczyć takie dzieci samo posiadanie formalnego wykształcenia pedagogicznego nie wystarczy. Trzeba jeszcze być mądrym...

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 21 października 2016, 08:30

Sun Tzu pisze:Taaak... Znajoma nauczycielka, która uczy dzieci specjalnej troski zawsze powtarza, że by uczyć takie dzieci samo posiadanie formalnego wykształcenia pedagogicznego nie wystarczy. Trzeba jeszcze być mądrym...
Dlatego byś się nie nadawał, absolutnie. A deklaracja naszego sejmu jest równie guaniana jak deklaracja biskupów o wybaczaniu.

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 21 października 2016, 08:47

Cóż... Jednym brakuje mądrości, innym wykształcenia...

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 21 października 2016, 09:05

Sun Tzu pisze:Cóż... Jednym brakuje mądrości, innym wykształcenia...
Gorzej jak brakuje jednego i drugiego, a jedyną kwalifikacją jest pozycja"niech będzie pochylony" przed przewodnią siłą narodu.

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 21 października 2016, 10:04

Eeee... Nie przesadzasz trochę z tą samokrytyką?

Awatar użytkownika
wujek_garfield
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: wujek_garfield » 21 października 2016, 18:03

To było raczej o tobie drogi Shih Tzu :P

http://www.pch24.pl/deklaracja-parlamen ... 824,i.html

Powyższa uchwała nr 946 i oczywiście postawa rządu w sprawie CETA kwalifikują się pod wywóz na taczkach z gnojowicą PO-PiSowych "reprezentantów narodu". Tylko niestety kto to zrobi ? W tym kraju ludziom się otworzą oczy dopiero jak ich zamkną.A zamkną syjoniści i neobanderowcy w komorach gazowych. :zdegustowany:

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 21 października 2016, 22:32

Taaak... Run Forrest, run...

ODPOWIEDZ