Mikołajki.

O wszystkim, czyli o niczym...
Paarkins
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 17 listopada 2007, 18:46
Lokalizacja: Gamrat

Mikołajki.

Post autor: Paarkins »

Otóż powoli zbliżają się mikołajki w mojej skromnej klasie w 1LO, a ja nie mam pomysłu na prezent. Znacie jakieś sklepy w Jaśle z fajnymi prezentami do 20zł lub macie jakieś pomysły co mógłbym za tyle kupić? :D
Awatar użytkownika
Kresto
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 5 lipca 2006, 13:44
Lokalizacja: Jasło

Re: Mikołajki.

Post autor: Kresto »

ksiazke
Awatar użytkownika
mLoDa
Mistrz
Mistrz
Posty: 99
Rejestracja: 8 maja 2006, 17:15
Lokalizacja: ]:->

Re: Mikołajki.

Post autor: mLoDa »

nie żebym sie czepiała, ale co to ma być? uniwersalny prezent? :rotfl:
duże znaczenie ma DLA kogo on jest (płeć) i jaki masz stosunek do tej osoby (odstosunkować się dziwnych myśli!) .
potem ładnie przeszukujesz zakamarki pamięci zastanawiając się " może coś mówił/mówiła co by chciał/chciała?". no i? nic?
możesz pójść na łatwiznę jeśli wylosowałeś dziewczynę, bo oto i podręczny zestaw typowych prezentów:
biżuteria (za ta kwotę dużego wyboru nie bedzie), błyszczyki i tym podobne pierdoły, perfumy (patrz poprzedni nawias[ i jeszcze nie traf he he he]), super-mega kolorowe skarpetki, ramka na zdjęcie, albo standardowy pluszak( :rotfl: )...
chłopaka masz?
zapytaj czy chce kasę ;-)
właściwie myślę, że dziewuchę też możesz zapytać czy chce gotówkę. wiem.. "jak to wygląda, koperta? to po co się bawić?"
no właśnie, bawisz się jeśli chcesz. a nie po to, żeby nie spać po nocach głowiąc się co kupić, bo skończy się na tej liście wyżej.
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: Mikołajki.

Post autor: jaselko »

Proponuję Ci iść do sklepu za 4,5 zł.
mewka668
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 24 sierpnia 2007, 21:14
Lokalizacja: z kądś

Re: Mikołajki.

Post autor: mewka668 »

jak szukasz rady to napisz chociaż czy to dziewczyna czy chłopak bo ja jasnowidzem nie jestem :oczami:
Awatar użytkownika
$wi@tas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 25 marca 2007, 17:25
Lokalizacja: Cieklin

Re: Mikołajki.

Post autor: $wi@tas »

Podejrzewam że z książki w dzisiejszych czasach to mało kto byłby zadowolony. :padam: Na a za 2 dychy to faktycznie dużego wyboru nie ma. Pewnie będzie trzeba trochę przekroczyć ten limit. No chyba że ta osoba nic szczególnego dla Ciebie nie znaczy. Tylko kolega/koleżanka i to nie za szczególna. :D
Awatar użytkownika
szara eminencja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 331
Rejestracja: 27 kwietnia 2007, 22:29
Lokalizacja: Niewidomsko

Re: Mikołajki.

Post autor: szara eminencja »

$wi@tas pisze:Podejrzewam że z książki w dzisiejszych czasach to mało kto byłby zadowolony.
Wbrew pozorom są jeszcze ludzie którzy potrafią i lubią czytać. A w księgarniach jest wiele książek godnych polecenia, które mogą stanowić świetny prezent.
kakusia225
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 236
Rejestracja: 30 lipca 2007, 13:08

Re: Mikołajki.

Post autor: kakusia225 »

Ja poprostu pytam co się komu podoba i co ktoś chce. W tamtym roku ja miałam przyjaciółkę i przyjaciółka miała mnie no i łatwo było kupić :P
ODPOWIEDZ