uroda czy też może piękna dusza?

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18417
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: uroda czy też może piękna dusza?

Post autor: dragoness »

lepidopterologia pisze:Tylko kobiety mają ograniczoną datę przydatności.
Mężczyznom wolno się starzeć bezkarnie :P
Powiedz to Ibiszowi :rotfl: Nota bene, kobiety też szukają młodszych, żeby udowodnić sobie samym, że to jeszcze nie koniec ;)
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: uroda czy też może piękna dusza?

Post autor: czeszka »

lepidopterologia pisze:Tylko kobiety mają ograniczoną datę przydatności.
Mężczyznom wolno się starzeć bezkarnie :P
to sie tylko tak mówi... :)
a mezczyzna po 40 tce...to już...... :) flaczek i.....proces starzenia raczej widać..dlatego spiesza sie rowniez aby.....bo potem to juz.....cos proces starzenia :):):):):) rak samo jak u kobiet....coz kazdy mial 12 lat a potem 22 a potem 39 a potem.....70 itd :):):) jak sie dozyje oczywiscie do danego wieku :)
lepidopterologia
Guru
Guru
Posty: 188
Rejestracja: 22 kwietnia 2013, 04:39

Re: uroda czy też może piękna dusza?

Post autor: lepidopterologia »

dragoness pisze: Powiedz to Ibiszowi :rotfl:
Nie mam pojęcia co na to odpowiedzieć :rotfl:
czeszka pisze: to sie tylko tak mówi... :)
a mezczyzna po 40 tce...to już...... :) flaczek i.....proces starzenia raczej widać..dlatego spiesza sie rowniez aby.....bo potem to juz.....cos proces starzenia :):):):):) rak samo jak u kobiet....coz kazdy mial 12 lat a potem 22 a potem 39 a potem.....70 itd :):):) jak sie dozyje oczywiscie do danego wieku :)
Ale ja nie mówię o fizjologii ale o obyczajowości i postrzeganiu pewnych rzeczy
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: uroda czy też może piękna dusza?

Post autor: czeszka »

dokladnie..czlowiek to zarowno ciało jak i dusza....
jeżeli Ty dzielisz płcie..jeżeli Ty patrzysz powierzchownie..to mma nadzieje ze...nikt ciebie tak nie szanuje jak Ty...ludzi....bo wtedy.......coż z ciebie za człowiek...ze dla ciebie brak szacunku zarowno do fizjonomii jak i duszy czy ciala to nic takiego. Masz córki? zone? miałeś mame?
oczywiscie nie oczekuje tutaj odp.gdyz co do własnej twek mamy ktora cie urodzila jest chyba ajsne..dobrze...ze tego nie bedzie czytac gdyz wstydzilaby sie ze jestes Jej synem,....
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: uroda czy też może piękna dusza?

Post autor: czeszka »

kawaler po 30 niezdbany...z dwiema lewymi rekami tzw ,,do niczego jest gorzej" postrzegany niz kobieta zadbana, majaca wartości
patrz glebiej na czlowieka a nie płytko...
lepidopterologia
Guru
Guru
Posty: 188
Rejestracja: 22 kwietnia 2013, 04:39

Re: uroda czy też może piękna dusza?

Post autor: lepidopterologia »

czeszka pisze:dokladnie..czlowiek to zarowno ciało jak i dusza....
jeżeli Ty dzielisz płcie..jeżeli Ty patrzysz powierzchownie..to mma nadzieje ze...nikt ciebie tak nie szanuje jak Ty...ludzi....bo wtedy.......coż z ciebie za człowiek...ze dla ciebie brak szacunku zarowno do fizjonomii jak i duszy czy ciala to nic takiego. Masz córki? zone? miałeś mame?
oczywiscie nie oczekuje tutaj odp.gdyz co do własnej twek mamy ktora cie urodzila jest chyba ajsne..dobrze...ze tego nie bedzie czytac gdyz wstydzilaby sie ze jestes Jej synem,....
To wszystko do mnie? :D
Jestem zaskoczona, chyba po prostu nie do końca zrozumiałaś co miałam na myśli ;)
Dostrzegam pewne zjawiska ale nie znaczy to, że się z nimi godzę czy je akceptuję
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: uroda czy też może piękna dusza?

Post autor: clashtorny »

czeszka pisze:
lepidopterologia pisze:
Laura Diaz pisze:Z wiekiem, gdy uroda mija...
...Facet rozgląda się za aktualniejszym modelem :hyhy:
a co gdy mexczyxnie urodaa przemija zaznaczmy iz...meźczyzni starzeja sie szybciej .:)
ciezko jest sie z tym pogodzic i szukaja mlodszych (oczywiscie Ci naiwni...) aby poczuc sie ..lepiej ....?
XD co Ty gadasz to przecież kobiety starzeją się szybciej, jest to przecież udowodnione naukowo nawet :D
A wynika to z tego że szybciej dojrzewacie i szybciej się wasze organizmy zużywają XD
Awatar użytkownika
Public Enemy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 18:58

Re: uroda czy też może piękna dusza?

Post autor: Public Enemy »

Kobity starzeją sie o wiele szybciej i brzydziej niż faceci..Fakt niektóre 18-tki wyglądają gorzej niż niejedna 30-tka.
JohnnyD.
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2012, 23:02

Re: uroda czy też może piękna dusza?

Post autor: JohnnyD. »

ja to mam i piękną i mądrą żonę, udało mi się

a fakt jest taki, że jest wiele mądrych kobiet, ale za paskudą nikt się nie obejrzy i nie zagada, nie wiedząc, że jest super mądra i miła, bo po prostu jest brzydka a pierwsze wrazenie co tu duzo mówić jest najwazniejsze

ok, ze jak poznam ładną i sie okaże że jest pusta, ale sorry, ja za brzydką się nie oglądnę
JohnnyD.
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2012, 23:02

Re: uroda czy też może piękna dusza?

Post autor: JohnnyD. »

a apropo ksy, to kiedys oglądałem taki wywiad z psychologie, który mówił, że na kasę kobiety zawsze patrzą, jest to jakiś ewolucyjny dryg do wybierania partnerów, którzy dadzą bezpieczenstwo i stabilizacje dla rodziny i dzieci, i nie mówił o pustakach, ale o typowej kobiecie, która postrzega faceta z kasą nie jako bogatego i co to ona z nim nie będzie miec, tylko na zaradnego, ktory zadba o potomstwo i żyie, tylko ze takich kobiet coraz mniej...
lepidopterologia
Guru
Guru
Posty: 188
Rejestracja: 22 kwietnia 2013, 04:39

Re: uroda czy też może piękna dusza?

Post autor: lepidopterologia »

Swoją drogą temat tak jakoś samoistnie skupił się na kobiecej urodzie i duszy.
A jak to jest z mężczyznami?

No i jeszcze jedna rzecz mnie intryguje :chytry:
Do mężczyzn, którzy "za brzydką się nie oglądną" : czy jesteście przystojni? :hyhy:
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: uroda czy też może piękna dusza?

Post autor: CYNGIEL »

Mężczyznie wystarczy ,żeby był przystojniejszy od wibratora. ;)
lepidopterologia
Guru
Guru
Posty: 188
Rejestracja: 22 kwietnia 2013, 04:39

Re: uroda czy też może piękna dusza?

Post autor: lepidopterologia »

No może wystarczy to mężczyźnie - ale czy kobiecie również? ;)
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6295
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: uroda czy też może piękna dusza?

Post autor: Sun Tzu »

Wszystkie kobiety są piękne!. Ale naprawdę piękne są wtedy, gdy kończą 30 lat, bo wtedy widać klasę a nie młodość, której niedostatki przykrywa fototapeta czy inny makijaż. W dodatku, niekóre z nich zaczynają nie tylko wiedzieć, czego oczekują ale potrafią to powiedzieć - tak mi dobrze, tak mi rób, więcej łańcuchów ;)
lepidopterologia
Guru
Guru
Posty: 188
Rejestracja: 22 kwietnia 2013, 04:39

Re: uroda czy też może piękna dusza?

Post autor: lepidopterologia »

Sun Tzu pisze:Wszystkie kobiety są piękne!. Ale naprawdę piękne są wtedy, gdy kończą 30 lat
Podoba mi się Twój tok rozumowania :hyhy:
ODPOWIEDZ