Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

O wszystkim, czyli o niczym...
dron
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 3 kwietnia 2014, 16:02

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: dron »

dragoness pisze:Się przełamię i się włączę. Przełamię, bo już zmęczona jestem "maniem" nadziei na zmiany, które nie następują. Socjal jest patologiczny, bo ludzie są patologiczni. Należałoby uszczelnić system, wprowadzić jak w Stanach system bonów, najlepiej na okaziciela, żeby żule nie sprzedawały ich na wódę. Obowiązkowe prace interwencyjne, np. sprzątanie ulic, czy koszenie trawy na wałach (w Jaśle). Nie chce się? Won z systemu. Parę jeszcze rzeczy można by zrobić, jakby się komuś chciało. Całkowita likwidacja, to mrzonka. Wprowadzenie podatku liniowego przy likwidacji ulg- super, zlikwidowanie podatku dochodowego? Science fiction. Ja mam wrażenie, że JKM ma jakiś kompleks. On lubi być radykalnym, samotnym wilkiem, wygłaszając te swoje skróty myślowe o plemnikach (bo jakby ktoś miał wątpliwości, to był skrót myślowy, tylko większość, a zwłaszcza lejdis, nie załapała :rotfl: ) i tak mi się wydaje, że on tak jak wyposzczona dziewica i chciałby i boi się do tego sejmu wejść. A może miał traumatyczne przeżycia po swoim "pierwszym razie"?
Ten system talonów naprawdę myślisz że to działa? Jestem pewien że sie nie zainteresowałas dogłębnie, odbiorcami tych talonów są przede wszystkim czarni i latynosi, a w przypadku czarnych spójrz co sie dzieje:
masz całe 2 pokolenia młodych murzynów widzacych ze matka (bo zwykle ojca brak) jedyne co robi to odbiera talony- i jest to błedno koło, bo takie młode murzyniątko wyrasta bez żadnego wzorca, jedyne zrodlo dochodu to socjal, wiec skad to ma wiedziec o etyce pracy na jakiej ten kraj był zbudowany? Rzadowi to pasuje, młody murzyn idzie na róg sprzedac koks, policja go łapie i wsadza do prywatnego wiezienia- interes sie kreci, lobby dostają premię, co tam że kraj tonie w długach.

Co do reszty to się zgodzę, oczywiscie nie można wszytskiego obciąc od razy i to w 100%, ale można iść drogą np V.Orbana, ktory cyganom pozabieral wiekszosc zapomog i zagonil tych leni do roboty, te pieniadze poszly na ulgi dla rodzin pracujących, do tego stopnia że rodzina wielodzietna na Wegrzech nie placi dochodowego do około 100tys zł! Oczywiscie Orban nie jest liberałem, ale zrozumiał że trzeba w kraju zbudować klasę średnią, bez ktorej nie ma zdrowej tkanki spolecznej- bardzo dużo ukłonów w stronę małej i średniej przedsiębiorczosci- tanie kredyty etc. Dalej, Orban planuje obciac podatki dalej, do 9%, czy panstwo bedzie bankrutowało? Otóż nie, dług spada i spada, PKB spodziewane to ponad 2% za ten rok, i wreszcie- dług wzgledem IMF'u- miedzynarodowej lichwy został spłacony na poczatku kwietnia :ok:

Oczywiscie Orban to nie liberał, a raczej zamordysta, w Polsce najblizszym odpowiednikiem byłby Ruch Narodowy (czas pokaże), ale to za kilka lat. Natomiast i Korwin i RN, to jedyne dwie prawicowe partie ktore mogą potencjalnie coś zdziałać, w wielu kwestiach mogli by się dogadać. Umówmy się, absolutny max dla KNP to jakies 10% i to nawet nie w tych wyborach tylko następnych, bo sytuacja bedzie sie tylko pogarszała, i on bedzie rósł. Ale przy korzystnej sytuacji w Sejmie można tymi 10% sporo ugrać.
Adrianek lewakiem ??? Coś Ty !!! Przecież na Tweeterze podpisuje się @antyleft
dobra ściema pół sukcesu
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: zielony87 »

dron pisze:Ten system talonów naprawdę myślisz że to działa? Jestem pewien że sie nie zainteresowałas dogłębnie, odbiorcami tych talonów są przede wszystkim czarni i latynosi, a w przypadku czarnych spójrz co sie dzieje:
masz całe 2 pokolenia młodych murzynów widzacych ze matka (bo zwykle ojca brak) jedyne co robi to odbiera talony- i jest to błedno koło, bo takie młode murzyniątko wyrasta bez żadnego wzorca, jedyne zrodlo dochodu to socjal
Ale USA to nie jest kraj komunistyczny,no wręcz przeciwnie,dlaczego tam tyle ludzi - mimo,że do reformy zdrowotnej nawet nie musieli mieć ubezpieczenia potrzebuje socjalu :?: Może np. dlatego,że rynek kontrolują monopolistyczne korporacje,a większą część produkcji z której ci murzyni mogli by się godnie utrzymywać pracując w fabrykach wyprowadzono np. do Chin w ramach "wolnego rynku","deregulacji","wolnego przepływu kapitału" i innych idiotyzmów neoliberalnych dzięki którym USA wyhodowało sobie żółtego smoka po 2 stronie Pacyfiku :?:
Oczywiscie Orban nie jest liberałem, ale zrozumiał że trzeba w kraju zbudować klasę średnią, bez ktorej nie ma zdrowej tkanki spolecznej- bardzo dużo ukłonów w stronę małej i średniej przedsiębiorczosci- tanie kredyty etc. Dalej, Orban planuje obciac podatki dalej, do 9%, czy panstwo bedzie bankrutowało? Otóż nie, dług spada i spada, PKB spodziewane to ponad 2% za ten rok, i wreszcie- dług wzgledem IMF'u- miedzynarodowej lichwy został spłacony na poczatku kwietnia :ok:

Oczywiscie Orban to nie liberał, a raczej zamordysta
I bardzo dobrze,że "zamordysta",dzięki temu zależy mu na spłaceniu długów międzynarodowej lichwie a nie na idiotycznym liberalnym otwieraniu rynków dla obcego kapitału i lichwiarzy oraz "prywatyzowaniu" wszystkiego w obce monopolistyczne ręce.Dzięki temu,że nie jest typowym liberałem (mało brakowało,miał dostać nawet stypendium od Sorosa ale przejrzał podobno na oczy) nie uwala własnego państwa dla kasy na prywatnym koncie w Szwajcarii.U nas ludzie z "liberalnymi ideałami" otwarli rynek,wzięli w łapę (w końcu na zupełnie wolnym rynku kupić można wszystko) i wyprzedali co popadnie za ułamek wartości (ale oni na tym zarobili i to się liczy).Sorry,ale nie trawię tego waszego całego liberalizmu...

Korea Południowa to był zamordyzm (północna też i to po dziś dzień - jest ale religijno-socjalistyczny),Singapur i jego premier Lee Kuan Yew też zamordyzm,Chiny za Deng Xiaopinga to też w sumie "zamordyzm"... Imperia Europejskie też były interwencjonalistycznymi zamordyzmami w czasach swej największej świetności.Zatem żeby wszystko działało gospodarka musi być uwalniana przez Państwo bez jego likwidacji jak chce Mikke i libertarianie oraz durni liberałowie,przeciwnie - to państwo odpowiednio zarządzane jest gwarantem,że wszystko będzie działało jak dobrze naoliwiony mechanizm. Kompletna deregulacja i zlicytowanie państwa to oddanie kraju Niemcom,Rosjanom i komu tam bądź za kasę.Czyli Zdrada.

Klasa średnia to rzeczywiście podstawa,żeby ją odtworzyć trzeba właśnie zrezygnować z tej "wolnościowości" polegającej na braku interwencji w rynek i zapewnić rodzimej przedsiębiorczości warunki: tanie kredyty,obniżenie podatków dla zaczynających działalność itd. Podkreślam jednak - to tego potrzebne jest: Dobrze zarządzane państwo (np. przez rozgarniętego zamordystę) które ingerując w rynek to WYMUSI. Źle zarządzane i przeżarte przez niekompetentna biurokrację nie powinno ingerować w rynek.To jak z usunięciem nowotworu.Dobrze rządząca władza ingeruje = pójście na operację do chirurga,Brak ingerencji władzy = brak operacji, władza niekompetentna ingeruje = operowanie przez rzeźnika z parkinsonem przy pomocy tasaka używanego do krojenia krowich placków.Łatwo dojść do prawidłowego wartościowania...

PS: Kaczyński tak się ma do Orbana jak to co proponuje PiS do "Społecznej gospodarki rynkowej" Erharda. Jeśli PiSowcy wierzą,że to to samo,to niech sobie wierzą,ale fakty mówią same za siebie.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: juve_fan »

Jozin pisze:Adrianek lewakiem ??? Coś Ty !!! Przecież na Tweeterze podpisuje się @antyleft :hyhy: :hyhy: :hyhy:
Kto nie jest wyznawcą Korwina ten lewak i basta. Od dzisiaj jestem PROleft!

Po wypowiedzi @dron chłopaki z Jobbika stracili sens życia:)
zielony87 pisze: PS: Kaczyński tak się ma do Orbana jak to co proponuje PiS do "Społecznej gospodarki rynkowej" Erharda.
łot du ju rili noł ebałt Erhard, bicz? :cwaniak:
dron
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 3 kwietnia 2014, 16:02

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: dron »

https://www.youtube.com/watch?v=E4ZbGWQAU5I

Lisicki (ten od PiSowskiej tuby - niezalezna.pl), w pełnej harmonii z trzema innymi cwaniaczkami na tvn'ie jadą po Januszu. Towarzystwo wzajemnej adoracji ;)
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: juve_fan »

W Żydowskim TVN zapomniałeś dodać (jak to zrobił fanatyk JKM na yt) :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18470
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: dragoness »

świnia pisze:Nie ma się co przejmować lewakami. Na spotkaniach z Korwinem sale pękają w szwach. Dowód http://www.youtube.com/watch?v=a5QemMNA5Q8
Lewaki szykujcie się na pójście do normalnej pracy, a nie ślizganie się na czyjejś [...] do końca życia w urzędach tfu państwowych.

edited:
Sześć ministerstw jest koniecznych do funkcjonowania malutkiego państwa SZEŚĆ ! W skali kraju urzędników będzie może z 500. Trzeba tych ludzi zwolnić i obniżyć podatki. Ceny towarów i usług zaczną spadać a ludzie uczciwie pracujący się bogacić. To uczciwi ludzie mając więcej pieniędzy stworzą wszystkim miejsca pracy. Bezrobocie zniknie w przeciągu kliku dni. Spokojnie jest nadzieja dla Polski.
Mnie tu kiedyś nazwano naiwną, ale w porównainu z Toba jestem betonowym cynikiem. Hmmm... sorry, ile masz lat? Bo młodość zdecydowanie może to tłumaczyć. Jeśli nawet jest taka nadzieja, to ja jej nie dożyję. W takim tempie zdobywania poparcia, NP JKM zdobędzie większość parlamentarną za jakieś... 70 lat.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: juve_fan »

A ja się zastanawiam skąd tutaj taki wysyp dronów i innych wielbicieli JKM:)
https://www.youtube.com/watch?v=4c8UOuI03Qs
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: zielony87 »

za 70 lat ich nie będzie,a nawet jak będą to jeśli w międzyczasie utrzyma się obecny model rządzenia Polską to 70 lat to będzie wciąż za mało by dostać się do Bundestagu albo Dumy Państwowej.
dron
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 3 kwietnia 2014, 16:02

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: dron »

juve_fan pisze:A ja się zastanawiam skąd tutaj taki wysyp dronów i innych wielbicieli JKM:)
https://www.youtube.com/watch?v=4c8UOuI03Qs
mnie zastanawia skad taki wysyp obszczekiwaczy;)
przeciez jakbys dla odmiany np napisał w watku pisu o programie Kaczynskiego, to byśmy pomarli ze śmiechu panie 'antyleft' :hyhy:

ps. widac ból [...], że ludzie sie obudzili i zobaczyli ze po czy pis to jedno gó**no, jedynie inna toaleta ;)
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: juve_fan »

Natomiast Korwin to prawdziwa alternatywa:)
dron
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 3 kwietnia 2014, 16:02

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: dron »

juve_fan pisze:W Żydowskim TVN zapomniałeś dodać (jak to zrobił fanatyk JKM na yt) :)
żydowsko-bezpieczniackim.

Nie jest tajemnicą poliszynela wielka inwestycja żyda amerykanskiego Laudera w koncern ITI (Swiatowy Kongres Zydów), nie jest tez tajemnicą pochodzenie ITI z namaszczenia Jurka Urbana i Kiszczaka. O uwielbieniu żydów w kregach mediów pisowskich nie musze mowic. Ale to wszystko jest przypadek, jak i wizyta Lisickiego z tuby Pisowskiej w tvnie aby pojechac sobie po Korwinie.
Dalej dumny ze swojej ignorancji? ;)
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: juve_fan »

dron pisze:
juve_fan pisze:W Żydowskim TVN zapomniałeś dodać (jak to zrobił fanatyk JKM na yt) :)
żydowsko-bezpieczniackim.

Nie jest tajemnicą poliszynela wielka inwestycja żyda amerykanskiego Laudera w koncern ITI (Swiatowy Kongres Zydów), nie jest tez tajemnicą pochodzenie ITI z namaszczenia Jurka Urbana i Kiszczaka. O uwielbieniu żydów w kregach mediów pisowskich nie musze mowic. Ale to wszystko jest przypadek, jak i wizyta Lisickiego z tuby Pisowskiej w tvnie aby pojechac sobie po Korwinie.
Dalej dumny ze swojej ignorancji? ;)
A masoni gdzie? Jak na prawdziwego lewaka przystało zapytam również o korzenie nazistowskie.
dron
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 3 kwietnia 2014, 16:02

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: dron »

nie spodziewałem sie niczego innego jak głupkowatego żarciku w odpowiedzi. :rotfl:
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: Jozin »

dron pisze:nie spodziewałem sie niczego innego jak głupkowatego żarciku w odpowiedzi. :rotfl:
To typowa zagrywka pana politologa na państwowym wikcie. Typowe rżnięcie głupa... :hyhy:
dron
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 3 kwietnia 2014, 16:02

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: dron »

przynajmniej wiemy już że socjologie, politologie, filozofie inne studia zastępcze naprawde czegoś przydatnego w życiu uczą. :piwo:
ODPOWIEDZ