Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

O wszystkim, czyli o niczym...
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: juve_fan »

dron pisze:przynajmniej wiemy już że socjologie, politologie, filozofie inne studia zastępcze naprawde czegoś przydatnego w życiu uczą. :piwo:
Troszkę więcej niż prowadzenie podrzędnej firmy w Jaśle:) Przynajmniej nie trzeba leczyć swoich kompleksów na publicznym forum, jak panowie "przedsiębiorcy" z zyskiem nie przekraczającym 6-cyfrowych sum :) Magnat lodówkowy i ... (dron pochwal się swoją branżą). Dorośnijcie chłopcy, bo troszkę wstyd w ten sposób reprezentować tę grupę społeczną.
dron
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 3 kwietnia 2014, 16:02

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: dron »

Firma tranzytowa, faktycznie nie przekracza 6 cyfr. Nawet nie tyle dochód co sam przychód!!

A podatków tyle że sam utrzymuję z nich kilku takich pasożytów jak Ty.

Zgadzam się z Cejrowskim w 100% że urzednik jest od tego, żeby płatnikowi podatków buty lizać. I o przywrócenie tego naturalnego porzadku trzeba się starac, bo jak widac pasożyt budżetowy nie zna swojego miejsca w szeregu ;)
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: Jozin »

Grunt, że zna swoje miejsce pod pomnikiem :)

Obrazek

Delegację oczywiście podbiłeś u organizatora imprezki ?


A tu już w godzinach "pracy" :hyhy:

Obrazek
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: antykieckowy »

Kurwin we wczorajszym wywiadzie na TVP Info przebił chyba wszystkie dotychczasowe brednie swojego autorstwa. W pewnym momencie pojawił się temat państwowej opieki zdrowotnej. Kurwin oczywiście wyskoczył ze swoim wielce inteligentnym argumentem, że "kiedyś nie było państwowej opieki zdrowotnej i przyrost naturalny był większy" na to Kraśko "ale umieralność noworodków była drastycznie większa" a Kurwin "i widzi pan, mniej ludzi do leczenia było bo słabi sami się eliminowali".

Jednym słowem - jebłem.
:mur:
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: Jozin »

Zdrowa, silna rasa..... :super:
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: człowiek z lasu »

Juvefan musi się zastanowić, czy przypadkiem nie odrzucił kiedyś uczuć swojego ulubionego jasielskiego byznesmena. To wygląda jak obsesja na punkcie zranionego serca.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6300
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: Sun Tzu »

A podatków tyle że sam utrzymuję z nich kilku takich pasożytów jak Ty.
Taaak... Jechałem kiedyś autobusem PKS i mimowolnie przysłuchiwałem się jak męska młodzież w wieku post gimnazjalnym chwali się ilością wypitych 0,7 l butelek wódki na ostatniej imprezie. Ilość była imponująca. Tak mi się to jakoś przypomniało...
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: Jozin »

człowiek z lasu pisze:Juvefan musi się zastanowić, czy przypadkiem nie odrzucił kiedyś uczuć swojego ulubionego jasielskiego byznesmena. To wygląda jak obsesja na punkcie zranionego serca.
Juvuś woli spoconych nastolatków o zacięciu piłkarskim ;)
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: juve_fan »

człowiek z lasu pisze:Juvefan musi się zastanowić, czy przypadkiem nie odrzucił kiedyś uczuć swojego ulubionego jasielskiego byznesmena. To wygląda jak obsesja na punkcie zranionego serca.
Przyzwyczaiłem się już. Ubolewam jednak nad tym, że brak cojones biznesmena sprawia, że nie możemy się spotkać w realu. A różne formy spotkania już proponowałem. Od przyjemnych po mniej przyjemne. Z czego wynika kompleks? Nie wiem, a chciałbyś się dowiedzieć, by pomóc.
dron pisze: A podatków tyle że sam utrzymuję z nich kilku takich pasożytów jak Ty.
Stary, jeśli sobie nie radzisz to się rozwijaj, a nie płacz na forum. To narzekanie to już taka mentalność, czy po prostu jesteś słaby w te klocki?
Jozin pisze: Juvuś woli spoconych nastolatków o zacięciu piłkarskim ;)
Na początku może i śmieszyło. Teraz stajesz się coraz bardziej żałosny.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: Jozin »

juve_fan pisze:
człowiek z lasu pisze:Juvefan musi się zastanowić, czy przypadkiem nie odrzucił kiedyś uczuć swojego ulubionego jasielskiego byznesmena. To wygląda jak obsesja na punkcie zranionego serca.
Przyzwyczaiłem się już. Ubolewam jednak nad tym, że brak cojones biznesmena sprawia, że nie możemy się spotkać w realu. A różne formy spotkania już proponowałem. Od przyjemnych po mniej przyjemne. Z czego wynika kompleks? Nie wiem, a chciałbyś się dowiedzieć, by pomóc.
Szczylu, proponowałeś mi kiedyś chyba nawet wpie..ol. Pierwsze co byś zrobił po tym "spotkaniu" to pobiegłbyś na obdukcję a potem na policję,a jakiś tydzień później przeczytalibyśmy na tym portalu jak to asystent senator Zając został brutalnie pobity za poglądy.... Bo takie macie cojones.
dron
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 3 kwietnia 2014, 16:02

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: dron »

juve_fan pisze: Stary, jeśli sobie nie radzisz to się rozwijaj, a nie płacz na forum. To narzekanie to już taka mentalność, czy po prostu jesteś słaby w te klocki?
Stary to do ojca lub kolegów to po pierwsze ;) . Po drugie pamietaj za co masz papu. Z podatków. Ty i twoja bezposrednia żywicielka, jestescie tylko i wylacznie po to by lizać buty, nie rozumiecie tego i stąd powszechna pogarda do pisiorów, paligłupów i całej reszty tego balastu. ;)
Co do firmy, od lat sobie radze wystarczajaco dobrze pomimo roznych trudnosci. Cos czego smark po studiach, ale bez zawodu nie zrozumie dopóki nie pojdzie do prawdziwej pracy (biurowy pingwin, to na pewno pozycja dla mężczyzny? :) ) .

:cisza:
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: antykieckowy »

A ja myślałem, że oszołomstwo to domena pisowców.... eh.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: juve_fan »

Jozin pisze: Szczylu, proponowałeś mi kiedyś chyba nawet wpie..ol. Pierwsze co byś zrobił po tym "spotkaniu" to pobiegłbyś na obdukcję a potem na policję,a jakiś tydzień później przeczytalibyśmy na tym portalu jak to asystent senator Zając został brutalnie pobity za poglądy.... Bo takie macie cojones.
Proponowałem również piwo. I do jednego, i do drugiego czegoś ci zabrakło:) Święta są, wyjdź z domu, odpocznij.
dron pisze:Cos czego smark po studiach, ale bez zawodu nie zrozumie dopóki nie pojdzie do prawdziwej pracy (biurowy pingwin, to na pewno pozycja dla mężczyzny? :) ) .
Czyli muszę albo sprzedawać lodówki, albo jeździć Tirem, bym był mężczyzną? :) Plis biczys... Proponuję troszkę spuścić powietrze z baloników:) Powtórzę jeszcze raz: nie kompromitujcie jasielskich przedsiębiorców, bo na pewno wielu z nich nie zasługuje na to by być postrzeganym przez pryzmat duetu dron-jozin. No chyba, że panowie jako szczyt swoich osiągnięć traktują założenie firmy to ok. Szczere gratulacje, pokolenia Polaków będą z was dumne.
antykieckowy pisze:A ja myślałem, że oszołomstwo to domena pisowców.... eh.
Zaskoczenie? :)

PS: Muszę po raz setny powtarzać, że praca w biurze to tylko jedno z moich źródeł utrzymania? Nie, nie ma sensu. Szufladka została już zamknięta, a klapki dyskutantów z oczu nie zejdą, więc odpuszczam.

Jak już pianka wyparuje z ust to przyjmijcie moje życzenia wielkanocne. To nie jest ani czas, ani miejsce na propagowanie myśli monarszych i gimnazjalne przepychanki.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: człowiek z lasu »

To zwykła zazdrość. Ciężarówką, człowiek po studiach, może jeździć bez najmniejszych problemów. Lodówki, czy inne sprzęty, sprzedawać może każdy.Asystentem senatora nie każdy może zostać. To boli tych panów. Swoją drogą wolałbym wiedzieć, który to biznesmen tak traktuje na forum swoich klientów, by omijać.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: dragoness »

Dołączając się do życzeń, życzyłabym sobie nieśmiało, aby używać angielskiego w formie pisanej, if you please. Jak to czytam, to dostaję wysypki.
ODPOWIEDZ