Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: antykieckowy »

juve_fan pisze: Efekt cieplarniany istnieje tak samo jak cykliczne fazy aktywności słonecznej. Na "wpływie człowieka na ocieplenie klimatu" obecnie robi się dobry biznes, więc fajnie, że takie teoria istnieją, bo i naukowcy, i przedsiębiorcy mogą się dorobić. A w polityce? Miło będzie patrzeć, jak część naszego przemysłu w ciągu kilku kolejnych lat będzie się zwijać...
Gdyby nie działalność człowieka to klimat i tak by się ocieplał, prędzej czy później. Unijne i inne instytucje być może przesadzają z zagrożeniem ale nie uważam, tak jak Kurwin, że powinniśmy całkowicie ignorować problem. Trzeba tylko podejść do tego z głową co w dzisiejszych czasach jest rzeczą nieosiągalną.

Dobry biznes robi się na wszystkim, wystarczy chcieć i wiedzieć gdzie szukać dobrej okazji i idiotów, którzy na to polecą.
zielony87 pisze:Może,ale moja skromna opinia to "zobaczymy po wyborach" ;) Oczywiście coraz mniej w to wierzę,bo ta PiSowska "Jedyna realna opozycja" jaka jest każdy widzi...
Wątpię by Korwin miał jakiekolwiek szanse w wyborach do Sejmu jeśli na miesiąc przed wyborami nie wybuchnie jakaś naprawdę ogromna afera np. Tusk zastrzeli Kaczyńskiego. Niechęć większości tego (głosującego) społeczeństwa do PiSu, SLD, TR i KNP jest tak ogromna, że bardzo trudno jest ich przekonać do zmiany na jakąkolwiek inną partię. Większość ludzi nie przepada za skrajnościami a podczas gdy PO jest nijaka, czyli neutralna to każda partia opozycyjna ma jakiś odstrzał.

Poza tym 500 tys. głosów przy frekwencji 20% a 40% daje dwa różne wyniki. W ostatnich wyborach czy to parlamentarnych czy prezydenckich KNP z Korwinem dostawali właśnie mniej więcej po 400-500 tys. głosów co dawało przy frekwencji 35%+ max 3%. W wyborach do PE dostali to samo ale frekwencja była marna (20 parę %) i się dostali. Nic na razie nie zapowiada, że Korwin dostanie więcej niż te tradycyjne 500 tys. głosów więc o jego obecność w polskim parlamencie raczej bym się nie martwił :]
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: Jozin »

Sun Tzu pisze:Bądź dobrej myśli! Jeszcze parę lat pobytu na tym forum i zaczniesz rozumieć większość postów! Nawet tych, które obecnie wydają ci się zbyt trudne.
Lewackiego bełkotu debili nigdy nie zrozumiem....
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: zielony87 »

Antykieckowy pisze:Wątpię by Korwin miał jakiekolwiek szanse w wyborach do Sejmu jeśli na miesiąc przed wyborami nie wybuchnie jakaś naprawdę ogromna afera np. Tusk zastrzeli Kaczyńskiego. Niechęć większości tego (głosującego) społeczeństwa do PiSu, SLD, TR i KNP jest tak ogromna, że bardzo trudno jest ich przekonać do zmiany na jakąkolwiek inną partię. Większość ludzi nie przepada za skrajnościami a podczas gdy PO jest nijaka, czyli neutralna to każda partia opozycyjna ma jakiś odstrzał.
Wybuchnie wybuchnie.Władymir Władymirowicz Ukrainy nie daruje - z taśmami był niewypał,to znajdą co innego - tak sobie myślę,że "Wprost" to było tylko "dyscyplinowanie" Tuska.Nie zadziałało :?: - to będzie co innego,a nawet jak nie będzie to przetasowanie być musi,poza tym ktoś raczej musi wejść na miejsce Palikota... Cierpliwości,miesiąc czy 2 zapewne max.Dziwnie cicho się zrobiło,a coś nie wierzę,by taśmy były już zamiecione tak całkiem pod dywan.

Poza tym Korwin Mikke jest czarnym koniem specsłużb i "układu".Nie wiem czy Ruskiej razwiedki czy naszej rodzimej Polskiej ale jakiejś prawie na pewno.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: antykieckowy »

zielony87 pisze:
Antykieckowy pisze:Wątpię by Korwin miał jakiekolwiek szanse w wyborach do Sejmu jeśli na miesiąc przed wyborami nie wybuchnie jakaś naprawdę ogromna afera np. Tusk zastrzeli Kaczyńskiego. Niechęć większości tego (głosującego) społeczeństwa do PiSu, SLD, TR i KNP jest tak ogromna, że bardzo trudno jest ich przekonać do zmiany na jakąkolwiek inną partię. Większość ludzi nie przepada za skrajnościami a podczas gdy PO jest nijaka, czyli neutralna to każda partia opozycyjna ma jakiś odstrzał.
Wybuchnie wybuchnie.Władymir Władymirowicz Ukrainy nie daruje - z taśmami był niewypał,to znajdą co innego - tak sobie myślę,że "Wprost" to było tylko "dyscyplinowanie" Tuska.Nie zadziałało :?: - to będzie co innego,a nawet jak nie będzie to przetasowanie być musi,poza tym ktoś raczej musi wejść na miejsce Palikota... Cierpliwości,miesiąc czy 2 zapewne max.Dziwnie cicho się zrobiło,a coś nie wierzę,by taśmy były już zamiecione tak całkiem pod dywan.
Nic nie musi. Na miejsce Palikota nikt nie wejdzie. Po prostu część jego wyborców zagłosuje na SLD a część nie zagłosuje w ogóle.
zielony87 pisze:Poza tym Korwin Mikke jest czarnym koniem specsłużb i "układu".Nie wiem czy Ruskiej razwiedki czy naszej rodzimej Polskiej ale jakiejś prawie na pewno.
Przeceniasz go, on jest po prostu pożytecznym idiotą rosyjskich służb.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: juve_fan »

JKM pachołkiem Rosji. A Jozina tak bardzo cenił Cię za merytoryczne wypowiedzi;) wbiles chłopu nóż w plecy.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: antykieckowy »

juve_fan pisze:JKM pachołkiem Rosji. A Jozina tak bardzo cenił Cię za merytoryczne wypowiedzi;) wbiles chłopu nóż w plecy.
Wystarczy się wsłuchać w jego wypowiedzi na takie tematy jak Smoleńsk, Ukraina, służby specjalne, gaz ze wschodu itd., z których wyłania się albo agent albo pożyteczny idiota.

A Jozin bardzo dobrze zna moje ogólne zdanie nt. JKM i KNP :]
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: juve_fan »

Nadal ranisz Jozina, który uwielbia twoje merytoryczne uniesienia. Jak możesz?
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: zielony87 »

juve_fan pisze:Nadal ranisz Jozina, który uwielbia twoje merytoryczne uniesienia. Jak możesz?
Tak jeszcze tylko dodam: wyłazi ta PiSowska obłuda... Przecież doskonale wiadomo,że wy o Korwinie myślicie to samo :rotfl:
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: juve_fan »

zielony87 pisze:
juve_fan pisze:Nadal ranisz Jozina, który uwielbia twoje merytoryczne uniesienia. Jak możesz?
Tak jeszcze tylko dodam: wyłazi ta PiSowska obłuda... Przecież doskonale wiadomo,że wy o Korwinie myślicie to samo :rotfl:
Do czego stary to przypiąłeś? :szok:
zielony87 pisze: A jeśli się mam tłumaczyć z tego,że się spieszę to proszę bardzo - co z tego,że niby wolne i weekend,jak koniecznie muszę się przekopać przez "kilka" nudnych papierzysk równie wciągających i interesujących jak kodeks karny - i to do końca weekendu,bo "ożeniono" mnie z wyjaśnianiem czegoś czym na dobrą sprawę nigdy mnie nie interesowało :?: Z jednej strony robi sobie człowiek przerwę na internet,bo oczywiście temat jest tak ciekawy,że się tym chce wymiotować - a tu - robi sobie przerwę i trafia na takie cuda. I nie chce za długo pisać skoro problemem zająć się musi - a potem takie rzeczy się dzieją...

A teraz żegnam,muszę się na tym skupić choć za ch... mi to nie wychodzi.Szczegółów tłumaczył nie będę,dopiero bym miał pyskówkę,gdyby było wiadomo że mam to gdzieś. I to w świecie rzeczywistym gdzie trzeba tego jeszcze słuchać.
Kto jest adresatem twoich osobistych problemów na tym forum?
Weź chłopie w końcu dorośnij.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: Jozin »

juve_fan pisze:Nadal ranisz Jozina, który uwielbia twoje merytoryczne uniesienia. Jak możesz?
Nie rani, spokojnie .... Bardziej by mnie zranił gdyby wstąpił do PiSSjugend...
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: Jozin »

juve_fan pisze:
zielony87 pisze:
juve_fan pisze:Nadal ranisz Jozina, który uwielbia twoje merytoryczne uniesienia. Jak możesz?
Tak jeszcze tylko dodam: wyłazi ta PiSowska obłuda... Przecież doskonale wiadomo,że wy o Korwinie myślicie to samo :rotfl:
Do czego stary to przypiąłeś? :szok:
Też nie mogę znaleźć wspólnego mianownika.... :(
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: antykieckowy »

zielony... nasza forumowa atrakcja paranormalna :cool:

https://www.youtube.com/watch?v=McaV4Ua-QMA
Obrazek
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: juve_fan »

kurczę jest jedna rzecz, która nas łączy (cuda się zdarzają). Współczucie dla zielonego.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: piotrek »

wg mnie, wszystkie świnie PO dojściu do koryta żłopią tak samo. Niestety.
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: zielony87 »

Juve Fan pisze:kurczę jest jedna rzecz, która nas łączy (cuda się zdarzają). Współczucie dla zielonego.
Ja dla typów których łączy to,że mają przeszłość (a ten zacytowany wyżej i teraźniejszość) jako sługusy tych przy korycie współczucia natomiast nie mam.I nie pozdrawiam.

I choć Korwina nie znoszę,to z tym poniżej się akurat zgadzam (i tylko nie wierzę,że on chce tego naprawdę - niestety):
TRZEBA ZLIKWIDOWAĆ KORYTO :!:
ODPOWIEDZ