Portale randkowe - wasze opinie

O wszystkim, czyli o niczym...
tomaszek2
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 2 czerwca 2014, 15:45

Re: Portale randkowe - wasze opinie

Post autor: tomaszek2 »

ja juz tam znalazlam:)w zasadzie tesciowa nas wyswatala:)bo ja poznalam pierwsza...i uwazam ze lepiej jest znac kogos wczesniej, czy chociazby rodzicow czy znajomych bo wiesz czego sie mozesz spodziewac...no ale bywaja tez wyjatki
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: Portale randkowe - wasze opinie

Post autor: czarna30 »

A więc bywają normalni.Czasem spotka się idiotę i człowiek się zrazi choć chce mieć kogoś bliskiego...ale takie czasy internetowe miłości.
MagdaWasil
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 4 czerwca 2014, 16:31

Re: Portale randkowe - wasze opinie

Post autor: MagdaWasil »

Dawno temu miałam konto na jakiejś fotce ale było (...) napaleńców więc wolę teraz szukać w "realu" :)
tomaszek2
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 2 czerwca 2014, 15:45

Re: Portale randkowe - wasze opinie

Post autor: tomaszek2 »

MagdaWasil pisze:Dawno temu miałam konto na jakiejś fotce ale było (...) napaleńców więc wolę teraz szukać w "realu" :)
popieram...przewaznie chodzilo o "jedno" ;/
Moniaaaa155
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 14 czerwca 2013, 13:48

Re: Portale randkowe - wasze opinie

Post autor: Moniaaaa155 »

Ja polecam badoo :) Poznałam tam swojego chłopaka:) Na początku myślałam , że to portal jak każdy inny mnóstwo zboczeńców itp :) Nie wierzyłam , że takie portale łączą ludzi a jednak mi udało się poznać kogoś wyjątkowego :)
Awatar użytkownika
Public Enemy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 18:58

Re: Portale randkowe - wasze opinie

Post autor: Public Enemy »

Absolutnie.Jesli chodzi o facetow to siedza tam same debile i erotomany,a jesli chodzi o laski to same jakies takie niedotykane,zamkniete w sobie i wstydzące sie swojego wyglądu.Jest cała masa dziewczyn nawet z naszych okolic ktora ma fikcyjne fotki.A można to odkryc po wyszukiwaniu obrazem.Fotki nawet z hebrajskich stron.
agnetta
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 25 maja 2014, 16:51

Re: Portale randkowe - wasze opinie

Post autor: agnetta »

Ja nie korzystam z tego typu portali, bo już mam tego jedynego. Moje koleżanki mają konta i umawiają się z mężczyznami. Załączyły swoje zdjęcia, mają sporo odpowiedzi.
anka86
Ekspert
Ekspert
Posty: 80
Rejestracja: 18 listopada 2014, 15:53

Re: Portale randkowe - wasze opinie

Post autor: anka86 »

Na badoo sami zboczeńcy.
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: Portale randkowe - wasze opinie

Post autor: Winetou »

chicken pisze:Czy korzystacie, bądź korzystaliście kiedyś z portali randkowych? Udało Wam się nawiązać jakieś ciekawe znajomości? A może udało Wam się nawiązać kontakt z cudzoziemcami? Jeśli tak, to podzielcie się swoimi doświadczeniami. Mile widziane namiary na sprawdzone portale.
Spróbuj w realu.
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Portale randkowe - wasze opinie

Post autor: czarni-fan 1910 »

Ma ktos jakies doswiadcznia ze strona Alerandka.pl ?.Czy to nie strona ktora ma na celu tylko i wylacznie na naciaganiu pieniedzy w postaci wykupu karty Premium .Wydaje mi sie ze odpowiedzi z tego portalu to sa wysylane automatycznie gdyz w ciagu prawie kazdgo dnia mozna dostac po 2-3 wiadomosci co prawda nie raz z 2 czy 3 zdjciami .Ale to chyba sciema.
Awatar użytkownika
wujek_garfield
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 4 czerwca 2016, 11:53
Lokalizacja: PROFIL ZAMKNIĘTY PRZEZ UŻYTKOWNIKA.

Re: Portale randkowe - wasze opinie

Post autor: wujek_garfield »

Moja opinia ? Tak fatalna,że nawet nie zamierzam korzystać.

Z tego co wiem to jest tam ponadprzeciętna reprezentacja sfrustrowanych facetów,trolli(c) i (nazwijmy to łagodnie) "galerianek".
A i hasła wyciekają z takich serwisów często.
bajbuch
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 4 marca 2015, 21:38

Re: Portale randkowe - wasze opinie

Post autor: bajbuch »

Kiedyś skorzystałam nie tyle z portalu randkowego co z portalu do poznawania nowych ludzi. O nazwie Badoo. Spotkałam sie z paroma osobami tam poznanymi ale nic z tego nie wynikło aż do czasu gdy pojawił się ON :serce: . Jesteśmy razem od ponad 3 lat a od niedawna jesteśmy zaręczeni. Moja przyjaciółka również poznała na tym portalu swoją drugą polówkę z którą również się zaręczyła. Tak więc moja opinia na temat serwisów społecznościowych na których można poznawać nowe osoby jest jak najbardziej pozytywna. :)
gagon
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 30 lipca 2016, 14:50

Re: Portale randkowe - wasze opinie

Post autor: gagon »

ja nie mam zdania bo jestem w szczęsliwym zwiazku ale opowiem wam pewną historie. Moja koleżanka była sama, bardzo długo. umawiała się czasem z jakimś chłopakiem ale traktowali ją raczej jako kolezankę. 34 lata nadal sama...i założyła konto na sympatii , fakt trafiała na zwykłych d..., oszustów itd ale w końcu znalazł się i on. prawdziwy książe z bajki. są już 3 rok razem, zamieszkali razem, planują ślub...da się?
LeonardaWZ
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 30 lipca 2016, 12:28

Re: Portale randkowe - wasze opinie

Post autor: LeonardaWZ »

Mysle, ze milosc da sie znalezc wszedzie. Owszem, na takich portalach roi sie od zboczencow i oszustow, ale sa tam tez normalni faceci poszukujacy milosci.
Awatar użytkownika
basiczka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 16 lutego 2015, 10:36

Re: Portale randkowe - wasze opinie

Post autor: basiczka »

Ja na sympatii poznałam obecnego chłopaka, z którym jestem już prawie rok. Z drugiej strony wcześniej przez dłuższy czas nie wychodziło i prawie zrezygnowałam.
ODPOWIEDZ