Czy zamieszkalibyście na parterze?

O wszystkim, czyli o niczym...
omka
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 28 kwietnia 2009, 13:27
Lokalizacja: tu i tam:)

Re: Czy zamieszkalibyście na parterze?

Post autor: omka »

Minusem dla mnie jest to, że słychać wszystkich wchodzących do klatki (zarówno w dzień, jak i w nocy). Plus jest jeden, że nie trzeba wysoko wychodzić jeśli winda nie działa :)
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: Czy zamieszkalibyście na parterze?

Post autor: czarna30 »

I na pewno zawsze zimniej , niż tym , którzy mieszkają na piętrze gdzie z pod spodu nas grzeją i po bokach jeśli mieszka się na środku...a i włamać lepiej się można...
i stukania nad głową :mad:
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Czy zamieszkalibyście na parterze?

Post autor: rkoh »

z drugiej strony w lecie chłodniej :D
Alladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 29 maja 2014, 18:42

Re: Czy zamieszkalibyście na parterze?

Post autor: Alladyn »

Ja nie polecam zdecydowanie lepsze jest 1, 2 piętro... oprócz wad o których wspominają przedmówcy trzeba dodac możliwość włamania i co spotkało kilku moich znajomych zalanie w syt. krytycznych.. wymiana parkietów mebli itp... a żeby woda dostała się do mieszkań wyżej to już raczej potop.. :kwasny:
Awatar użytkownika
Jaślanin77
Guru
Guru
Posty: 112
Rejestracja: 15 stycznia 2010, 20:44
Lokalizacja: Jasło

Re: Czy zamieszkalibyście na parterze?

Post autor: Jaślanin77 »

Parter to lipa. Przechodnie obserwują wszystkie Twoje czynności domowe, hehe :D I w ogóle odczucie jak w dziurze. Zdecydowanie lepsze są wyższe kondygnacje.
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Czy zamieszkalibyście na parterze?

Post autor: zielony87 »

kiwi2 pisze:Zamieszkałabym jeśli bym musiała, zdecydowanie wolę wyższe kondygnacje.
W przypadku mieszkania na parterze niezbędna jest zamontowanie systemu ochrony.
http://www.klinikadzwieku.pl/oferta/systemy-alarmowe/
Spam reklamowy.Poza tym przecież to firma z WARSZAWY :rotfl: Chyba prościej przez rodzime tzw. "firmy ochroniarskie",no i bez przesady z tymi alarmami.A na upartego to w Jaśle jest chyba m.in. technikum mechatroniczne,na pewno CKP i Chemik a może i w innych szkołach.Sądzę,że byle kumaty uczeń potrafiący zaprogramować z książką albo na podstawie jakiegoś forum tani mikrokontroler to powinien podobne rzeczy potrafić też zrobić jakby to było potrzebne - choć może przeceniam młodych i ich nauczycieli :?:

@Jaślanin77 - no nie przesadzaj znowu,po to są firanki i story żeby się ludzie za bardzo nie gapili,bez przesady zresztą - życie ludzi żyjących na 1 piętrach nie jest aż tak interesujące dla przechodniów :P
greta25
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 4 kwietnia 2012, 16:42

Re: Czy zamieszkalibyście na parterze?

Post autor: greta25 »

Zdecydowanie NIE,mieszkałam na parterze kilka miesięcy i nie widzę żadnych plusów ,po 4 miesiącach zmieniłam mieszkanie.Ja zdecydowanie polecam piętro 1 lub 2,ale to jest tylko moje zdanie.Pozdrawiam
tess
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 20:07

Re: Czy zamieszkalibyście na parterze?

Post autor: tess »

mieszkam na parterze i nie narzekam. W lecie nie ma duchoty, a w zimie nie marznę, bo blok ocieplony. Z tymi kratami to gruba przesada... ;)
Zasłony są po to, aby wieczorem nie było niczego widać :) nie trzeba wysoko wychodzić, nosić ciężkich rzeczy, blisko do piwnicy - to główne zalety :)
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: Czy zamieszkalibyście na parterze?

Post autor: czarna30 »

Taaa i słychać każde strzelanie drzwiami oraz rozmowy wchodzących i wychodzących...szczególnie nocą
Roel_1910
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Czy zamieszkalibyście na parterze?

Post autor: Roel_1910 »

28 lat na parterze i jestem mega zadowolony.
lucyna2
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 2 lipca 2014, 09:07

Re: Czy zamieszkalibyście na parterze?

Post autor: lucyna2 »

Witam,mieszkanie na parterze ma swoje plusy i minusy.Rzeczywiście można szybko wejść i nie trzeba czekać na windę.Minusem jest to, że pod parterem jest piwnica i jest zimno.Poza tym mam balkon i musiałam zabudować ze względu na bezpieczeństwo...włamania.Czyli korzystanie z balkonu jest ograniczone.Pierwsze piętro to idealne rozwiązanie.
monia
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 16 lutego 2011, 16:25

Re: Czy zamieszkalibyście na parterze?

Post autor: monia »

Szkoda wydawać pieniędzy na takie mieszkanie!
ODPOWIEDZ