Byli posłowie dostaną 4 tys. zł zasiłku?

O wszystkim, czyli o niczym...
ewelinka21
Ekspert
Ekspert
Posty: 80
Rejestracja: 5 stycznia 2013, 21:38

Byli posłowie dostaną 4 tys. zł zasiłku?

Post autor: ewelinka21 »

Poseł Polskiego Stronnictwa Ludowego Mieczysław Łuczak wpadł na pomysł najwyższego świadczenia dla bezrobotnych w historii. Jego zdaniem posłowie, którzy po wyborach nie wejdą do Sejmu i będą mieli problemy ze znalezieniem pracy, powinni dostawać 4 tysiące złotych...
kto z jaślan dostał tyle za siedzenie w domu nam tylko 6 miesiecy zasiłku
ten poseł naprawde nie powinien przejsc na nastepna kadencje, głosował za 67 lat emerytura wraz z PO zadłużyli kraj na miliardy a teraz chce 4 tyś
niech zbiera puchy juz od dzis nie zagłosuje na PSL nigdy A co Wy panie panowie na to ja na łopacie cały miesiac i 1300zł nie całe a on ze był posłem to 4 tysiaki wstyd hańba za takich posłow osłow
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: Byli posłowie dostaną 4 tys. zł zasiłku?

Post autor: czarna30 »

Takiemu sama dałabym łopatę i niech zapierd...nieroby..ludzie to już rządu i tej zasr...polityki mają dość
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18464
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Byli posłowie dostaną 4 tys. zł zasiłku?

Post autor: dragoness »

Taa... ludziska sobie ponarzekają na forum, a potem w dzień wyborów albo zostaną w domu, albo postawią krzyżyk przy nazwisku osobnika, który miał ładniejszy krawat :zalamany:
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Byli posłowie dostaną 4 tys. zł zasiłku?

Post autor: ajaks1 »

Czego innego można się spodziewać po członku partii, która traktuje to państwo jak dojna krowa. Żadna inna partia nie robi takich wałów jak PSL. PSL=nepotyzm + korupcja i wszystko jasne.

http://ajaks1.ebrokerpartner.pl/
https://www.1and1.pl/?kwk=240411697
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Byli posłowie dostaną 4 tys. zł zasiłku?

Post autor: Jozin »

dragoness pisze:Taa... ludziska sobie ponarzekają na forum, a potem w dzień wyborów albo zostaną w domu, albo postawią krzyżyk przy nazwisku osobnika, który miał ładniejszy krawat :zalamany:
Albo przy bardziej znanym nazwisku....
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Byli posłowie dostaną 4 tys. zł zasiłku?

Post autor: juve_fan »

Jozin pisze:
dragoness pisze:Taa... ludziska sobie ponarzekają na forum, a potem w dzień wyborów albo zostaną w domu, albo postawią krzyżyk przy nazwisku osobnika, który miał ładniejszy krawat :zalamany:
Albo przy bardziej znanym nazwisku....
Np. Kowalski lub Nowak
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18464
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Byli posłowie dostaną 4 tys. zł zasiłku?

Post autor: dragoness »

juve_fan pisze:
Jozin pisze:
dragoness pisze:Taa... ludziska sobie ponarzekają na forum, a potem w dzień wyborów albo zostaną w domu, albo postawią krzyżyk przy nazwisku osobnika, który miał ładniejszy krawat :zalamany:
Albo przy bardziej znanym nazwisku....
Np. Kowalski lub Nowak
Np. Zając albo Korwin-Mikke, albo Rzońca :hyhy:
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Byli posłowie dostaną 4 tys. zł zasiłku?

Post autor: zielony87 »

No i gdzie są ci skubańcy z "Nowej Prawicy",poza Jozinem nie widzę tu nikogo.Jak zwykły pracownik po przerobieniu roku w okresie półtorarocznym za co najmniej minimalną (takie są ustawowe kryteria) dostaje zasiłek to wielki jazgot,choć w praktyce osoba z ponad 20 latami przerobionymi nie dostanie nawet tego 1 tysiąca zł. A "parlamentarzyści" których "praca" to było głównie siedzenie na tyłku,wciskanie guzika i podnoszenie ręki na rozkaz partyjnego wodzusia czego na dobrą sprawę można by nauczyć i małpę (gdyby jeszcze małpy mogły kandydować,to przynajmniej cyrk byłby wykorzystywany zgodnie z przeznaczeniem :P ;) ) mają dostać 4000 zł. Za co :?: Za te kilka lat siedzenia w parlamencie :?: Za te szkody które wyrządzili przez ten okres to powinni wręcz zwrócić pensje i dopłacić,bo na zasiłek 80% nawet się nie kwalifikują.Chciałoby się krzyknąć Non Possumus :!: ; VETO :!: - ale my,teoretyczni szefowie parlamentarzystów (wg konstytucji niby zwierzchnikiem jest naród) nie mamy w praktyce nic do gadania...
ewelinka21
Ekspert
Ekspert
Posty: 80
Rejestracja: 5 stycznia 2013, 21:38

Re: Byli posłowie dostaną 4 tys. zł zasiłku?

Post autor: ewelinka21 »

było zdjecie jak te słowa mowi z mównicy sejmowej oraz widziałem to samo na TVP1 Wiadomości po prostu brak mi słow na tych nierobów prawde kotos napisał ze te pensje które maja powinni oddać banda złodzieji oraz sprzedawczyków Polski te nie sejm tylko cyrk o nazwie PEŁO PSL :wsciekly: zastanówcie sie dobrze komu postawić X a kogo wywalić PIS też nie lepsze chyba będe ludzi namawiał do bojkotu wyborów sami pomyście komu byście dali tego X bo ja nie widze takiej prarti która załuguje na tego X Wybierzemy PIS wojna z Putinem gwarantowana my juz swoje przeżyli ale pomyście o dzieciach wnukach, SLD juz było i nic dobrego nie pokazało JKM.odpada jesli nie powstanie nowa partia oddam głos nie ważny
ewelinka21
Ekspert
Ekspert
Posty: 80
Rejestracja: 5 stycznia 2013, 21:38

Re: Byli posłowie dostaną 4 tys. zł zasiłku?

Post autor: ewelinka21 »

muszą za coś zyć hahaha zwykły polaczek 6 miesiecy zasiłku po 520 zeta i ma dość ale poseł musi miec 4 tysiaki i chyba mu braknie ba teraz ma 12,000 wiec naprawdę mu cieżko będzie osły posły tak juz maja
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Byli posłowie dostaną 4 tys. zł zasiłku?

Post autor: CYNGIEL »

Sukinsyństwo skrzyżowane ze zwyrodniałym bandytyzmem. :krzeslem:
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Byli posłowie dostaną 4 tys. zł zasiłku?

Post autor: juve_fan »

Dopóki ludzie mają to w tyłku to myślę. że będą ich dymać.

By żyło się lepiej!


Obrazek
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: Byli posłowie dostaną 4 tys. zł zasiłku?

Post autor: Winetou »

juve_fan pisze:Dopóki ludzie mają to w tyłku to myślę. że będą ich dymać.

By żyło się lepiej!


Obrazek
To Adrianku pisiory nie biorą i brać nie będą żadnej kasiory podatników ? Takie "święte" politykiery te pisiory ha,ha,ha już przerabiacie nóżkami do objecia władzy ,a tu znowu tyły w wyborach. Najgorszy jest ten ciemnogród podkarpacki ,wstyd się przyznać jadąc w Polskę bo normalnego człowieka od razu kojarzą jako wyznawcę pisiorskiej sekty .Ale gdzie najwieksza bieda zawsze wierzą w utopie przykład religia i PIS a funcjonariusze obu bajerują ludzi ,a sami żyją sobie jak pączki w maśle a ciemnota ich nadal popiera.
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Byli posłowie dostaną 4 tys. zł zasiłku?

Post autor: zielony87 »

@Juve-Fan Mam rozumieć,że PiS jest przeciw czemuś takiemu,że przeciwko temu zasiłkowi zagłosują w razie czego posłowie i senatorowie PiS a w razie jego przejścia nikt z posłów i senatorów PiS nie wyciągnie po ten zasiłek łapek :?: :P Pożyjemy zobaczymy... :rotfl:

http://finanse.wp.pl/kat,1033795,title, ... omosc.html
Jednak, kiedy po sejmie rozeszła się wieść, że dodatek na noclegi miałby zostać zniesiony, na posłów padł blady strach.

- Wszystko drożeje i jest inflacja, a nasze pensje nie rosną. Pieniądze na hotele to jest jakaś rekompensata - biadoli poseł PIS Jerzy Materna, komentując sprawę dla "Faktu". Poseł ten wydał w zeszłym roku na podróże 7489 zł, niemal w całości wykorzystał przysługujący mu limit.
Nieładnie trochę tak zwalać na Tuska i Rząd winy całego parlamentu i wszystkich partii - w tym "opozycji".
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Byli posłowie dostaną 4 tys. zł zasiłku?

Post autor: juve_fan »

zielony87 pisze:@Juve-Fan Mam rozumieć,że PiS jest przeciw czemuś takiemu,że przeciwko temu zasiłkowi zagłosują w razie czego posłowie i senatorowie PiS a w razie jego przejścia nikt z posłów i senatorów PiS nie wyciągnie po ten zasiłek łapek :?: :P Pożyjemy zobaczymy... :rotfl:
A czemu mieliby głosować przeciw? Chyba jasno napisałem: "Dopóki ludzie mają to w tyłku to myślę. że będą ich dymać". Co tutaj jest trudne do zrozumienia?
Kazali pracować do 67 roku życia - luzik
Złupili kasę z OFE - luzik
Wydymali na Amber Gold i innych aferach - luzik

Czego więc się spodziewasz?
ODPOWIEDZ