Internet z Sigmy

O wszystkim, czyli o niczym...
niedoinformowany
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 27 czerwca 2014, 10:37

Internet z Sigmy

Post autor: niedoinformowany »

Witam wszystkich.Czy u was też występują kłopoty z prędkościami,przerwami ,wysokimi pingami itp.

Obrazek[

Tak wygląda łącze na 6Mb,czasem jest jeszcze gorzej,czasem w porywach nawet 2MB.
marpit
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 11 sierpnia 2011, 22:00

Re: Internet z Sigmy

Post autor: marpit »

Jaki jest cel Twojego pytania? Pytasz o Sigmę wklejasz zdjęcie Ap-Media ? Masz problemy to kontaktuj się z firmą a nie szukaj odpowiedz na forum.
Jak widać nie mamy takich problemów

Obrazek
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Internet z Sigmy

Post autor: julia1978 »

Mam internet z sigmy i niestety, zdarzają się problemy.
lukas9314
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 30 listopada 2013, 07:41

Re: Internet z Sigmy

Post autor: lukas9314 »

Dla mnie jest jasne ktoś z AP-Media chciał zrobić antyreklame sigmie ale niestety nie przemyślał do końca.
spodekodszklanki
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 29 czerwca 2014, 09:17

Re: Internet z Sigmy

Post autor: spodekodszklanki »

niedoinformowany pisze:Witam wszystkich.Czy u was też występują kłopoty z prędkościami,przerwami ,wysokimi pingami itp.

Obrazek[

Tak wygląda łącze na 6Mb,czasem jest jeszcze gorzej,czasem w porywach nawet 2MB.
Niestety ale screen wklejony przez kolegę @niedoinformowanego jest prawdziwy. Wróbelki ćwierkają że Sigma kupuje łacze od AP-MEDIA, bo tak mają razem taniej. Stąd wynik testu prędkości wskazujący na adres IP należący do AP-MEDIA (publiczne adresy przyznanawane są przez ripe.net organizację nadającą IP na Europę). Proszę z wiersza polecenia wykonać komendę np: tracert onet.pl i jej wynik wkleić na forum. Prześledzona zostanie cała droga pakietu od twojego komputera do serwera onetu. To powinno wiele wyjaśnić.
megic135
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 18 kwietnia 2012, 18:04

Re: Internet z Sigmy

Post autor: megic135 »

Ja posiadam internet z Sigmy na terenie Glinika Polskiego i muszę powiedzieć, że gdyby nie monopol tej firmy na tym terenie to już dawno zmieniła bym dostawcę. Częste przerwy w nadawaniu, internet się wiesza i chodzi wolno. Zresztą wiele osób na to narzeka, nie tylko ja. Więc jeśli macie wybór to próbujcie gdzie indziej.
Awatar użytkownika
Public Enemy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 18:58

Re: Internet z Sigmy

Post autor: Public Enemy »

Oni wszyscy upadną jak telgam rozciagnie swiatłowod.Na terenie Nawsia i Kołaczyc juz piewrsi klienci podłaczeni.łacze 20 mb a i tak leci na 30mb i to za 42zł tylko.Sam mam radiowke i juz nie daje rady bo ledwo to hula.A na swiatłowód zapisuje sie praktycznie kazdy moj sąsiad.Także czekamy żeby jak najszybciej to było zrobione.
Awatar użytkownika
Bandit
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 30 listopada 2010, 22:27
Lokalizacja: włączam GPS......

Re: Internet z Sigmy

Post autor: Bandit »

Telgam akurat daje więcej, niż jest na umowie. Miałem i nie narzekałem, ale w domu zachciało się z Orange internetu... Teściowa też ma radiówkę z Telgamu 6MB na umowie, a ma 8MB. Co ciekawsze, szwagier ma internet, telefon i tv z Telgamu i narzeka :rotfl:
ODPOWIEDZ